Пасти Ла• 08 февраля 2024

РРО интернет-магазин

девочки, у кого в интернет-магазине есть оплаты и на айбан и наложки от новапей на р/р, вы чеки выбиваете всем или только по наложкам?
Фрикаделька• 08 февраля 2024
наложний платіж, платежі з айбоксів, пей пал
автор Пасти Ла • 08 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
ну, це ясно. просто деякі стверджують, що якщо уже є РРО, то тоді потрібно видавати чек ВСІМ, навіть тим хто оплатив на айбан
Фрикаделька• 08 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
ні, якщо на айбан-не потрібно. маєте сумніви, знайдіть відео з ютьюба
Завжди мало• 08 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Ми фіскалізуємо все, бо є нюанси по зарахуванню на айбан. Подивіться краще відео юриста, він все чітко пояснює.
Завжди мало• 08 февраля 2024
https://www.youtube.com/@yankivbohdan/videos
Юлия Крамарева• 08 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Візьміть індивідуальну податкову консультацію у податковій по конкретно своєму ФОП, бо думки у різних податкових розходяться.
Вумна вутка• 08 февраля 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Дуже правильна порада!

Бо податкова крутить по різному.
А якщо зафіксована відповідь в індивідуальній консультації - то це буде захистом для автора.
Великий сатирик• 12 февраля 2024
Я чеки не даю нікому, тільки вибиваю для себе, ту суму що на наложку. Але з цього місяця приймаю тільки на айбан, буду закривати чек бокс, щось важко мені знайти бухгалтера для здачі звіту з чекбоксом. Тепер без наложок.