В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
brightFuture• 08 февраля 2024
Ответ длячир
Не удивлюсь если скоро заведут уголовное дело против него, это вполне в духе нашей влады.
Так его уже начал Зеля опускать,что из-за него контур наступление провалили,он не выгоден Зеле,потому что не хотел продолжения войны,а всех неугодных убирают.
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Интересует кто будет на его месте и что со стратегией будущего.
Ну и понятно, у них давно разные взгляды. На оброну- наступление.
Зе ревновал еще с времен обложки ’ The Time’.
Не знаю, из Залужного можно будет виростить опозицию Зе и очень мощную
Сирского поставили
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
У нормальних людей немає кумирів
Двое в драку
Третий, знаете куда?
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Испугался кое кто Залужного, рейтинг у него высокий, а у кого то низкий, нужно убирать конкурентов
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Ответ дляmarata
Ну що ж, тепер людина Єрмака - головнокомандувач. Здобули 🤮🤮
А кто? Я все пропустила
ksusha1155• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Це вже традиція від президента Зеленського.
Зараз комбата Дике Поле вже 2 місяці судять,що Харків не здав
Так, іменно на особистостях все в нас і тримається! І не здали завдяки людям, яких знищують і їх вже на пальцях можна перерахувати. Тепер і Залежного зняли. Точно ще й притягнуть.
Ksenia2291• 08 февраля 2024
Ответ дляValeriya_fw
А кто? Я все пропустила
Сырский. Родился в раше, закончил московское военное училище
Ответ дляLudaSHS
Если кто-нибудь интересный подарок не пришлёт.
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
чому таролог? якщо те що вона пише, провірка готовності суспільства прийняти готові рішення оп...
Ну, звісно я Безумну тарологом образно назвала.
Коли вона тільки почала ображати Залужного - ніхто навіть повірити не міг, що його знімуть. Всі її там матом слали.
А ось нещодавно накатала пост, про те, який молодець Сирський. І я зрозуміла, що на зміну прийде Сирський.
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
Пипец….
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляMs. Wonka
А кто даст финансирование? Его давали, щедро. Оно осело в оффшорах, в испанских виллах, английских замках, швейцарских шале. А теперь всё.
В 2019му, коли 73%тут бились в екстазі і на авки собі ліпили зелені наклейки з голобородьком на ровері, я в одній темі написала, що ці спочатку розведуть на бабки Європу з Америкою, а потім, коли ті спитають ’Где деньги,Зин’, розвернуться до Росії. Перед тим винищивщи максимально тих, хто буде цьому противитись, і зайві ждунські роти, щоб не годувати. А москальня за це закриє очі на все, лиш би втримати Україну у своїй орбіті.
Ох і вили тоді 73%ні, банили...
Ответ дляValeriya_fw
Високий серед кого? Я поважаю його як військового генерала, але президентом не бачу. Краще Ющенко на посту президента, до нього мінімум претензій, якщо я не забула про них
Valeriya_fw• 08 февраля 2024
Ответ дляmarata
Так (
Нет слов…. Боже, что будет… у меня уже сдают нервы