В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Ответ дляlilu1990
А може нікого не малювати? Вони просто люди, зі своїми недоліками і помилками.
Ахахаз яка висока ’какая разніца’. Поступок зе - ниций і підлий.
Розкажіть давайте що це звичайні милі недоліки характера, ’має право на помилку, дайтє єму 100 днєй’ і таке інше.
Ответ дляКлементина
У Сенаті США назбиралося 60 потрібних голосів (вчора було 58) за продовження розгляду пакету допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.
Це голосування було протокольним, щоб просто продовжити розгляд. Поки не йдеться за прийняття пакету в цілому.
Далі буде найскладніше - безпосередній розгляд та голосування в цілому як у Сенаті, так і у Палаті Представників, де більшість мають республіканці, а спікер - трампіст.
Так що давайте завчасно не радіти.
Вот так вот.
Залужному денег не дали.
Сырскому дадут.
Потому-что Сырский это не тот кто будет что-то русне сливать.
Это тот кто будет русню уничтожать.
Кто будет освобождать Украину марш-броском прямо до Севастополя.
Великий Сырский - великий победитель.
ВСУ с Сырским.
Мы за Сырского.
Мы за Зеленского.
Мы из Украины
Залужному денег не дали.
Сырскому дадут.
Это тот кто будет русню уничтожать.
Великий Сырский - великий победитель.
ВСУ с Сырским.
Мы за Сырского.
Мы за Зеленского.
Мы из Украины
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Так і є, абсолютно починаються ті ж методи. Узурпація влади, контроль медіа, надання силовим структурам ще більшої влади, антиконституційні закони щодо обмеження прав і свобод.
В обмін на розворот буде лайт-версія Чечні
Ответ дляlus_so
Та чого ниций і підлий?
Залужний кров´ю призначення підписував чи може душу Зеленському продав за посаду? Шо ви несете? Не сотворі собі кумира
Ответ дляVeselka8
Знаете выглядите как русня которая пишет из методички текст...
Потому-что я уверенна что большинству украинцев вообще все равно кто там главком ЗСУ, им главное что бы победа поскорее пришла.
И вот с Сырским победа придет быстрее.
Он уничтожит русню, при нем будет освобождаться земля Украинская.
Народ ещё скажет ему спасибо и будет кланяться в ноги.
И вот с Сырским победа придет быстрее.
Ото ще одного сцаря Україні не вистачало.
В нас вже є один....
Вигрібаємо.
Нам не все одно, Залужний генерал Перемоги.
сирський - ганьба України
В нас вже є один....
Вигрібаємо.
сирський - ганьба України
Ответ дляVeselka8
Вот так вот.
Залужному денег не дали.
Сырскому дадут.
Это тот кто будет русню уничтожать.
Великий Сырский - великий победитель.
ВСУ с Сырским.
Мы за Сырского.
Мы за Зеленского.
Мы из Украины
Залужному денег не дали.
Сырскому дадут.
Это тот кто будет русню уничтожать.
Великий Сырский - великий победитель.
ВСУ с Сырским.
Мы за Сырского.
Мы за Зеленского.
Мы из Украины
Грошей дадуть) твоя банда їх освоїть і далі що?)
чи ти радієш, що тобі ще буде з чого платити зарплатню?)))))
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Россиянин по национальности, родился в селе Новинки во Владимирской области РФ;
И ЧТО? У нас родились в Украине с самыми-самыми украинскими корнями и фамилиями, сейчас сидят в москве лижут сапоги и ботинки русне и хуйлу. И что?
Мясные штрумы и тд мимо
Короче русне и их ботве дали команду мочить нового главкома
Пока вы в интеренете будете перемегать Сырского и его биографию, он утилизируют всю русню, под его командованием русня будет уничтожена а Украина освобожденна.
Слава герою! Слава Сырскому.
Сырский - МЕЧ Украины.
О, Манька-ісіда))) щось припізнились)))
Ответ дляIcosmo
Співпадіння?
А вчора не вистачило голосів
Скорее всего нет.
Залужный бортанул ’кураторов’ перед летней кампанией, не выходил на связь.
Затаили злобу и видимо поставили такое условие.
Хотят более сговорчивого менеджера
А зелень на все согласна чтобы только дали новую дозу бабок...
Хотят более сговорчивого менеджера
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
А Резникова куди?
А йому й тут непогано, на пару з Бакановим адвокатує))))
Ответ дляlus_so
Тут 100 днів не поможе.Тут для навчання інша країна знадобиться,якщо Залужного приберуть з його поста
Ответ дляraven_i
Можливо, у ваших. У моїх люди друг друга заспокоюють і кажуть, що його є за що хвалити, рівно як є за що критикувати Залужного. Поживем побачим, але істерику цю я не розумію щиро.
Ми вже бачили що може і не може Залужний. Давайте побачимо що робитиме цей, тоді й оцінимо, а не з лайном по традиції змішаємо ще до весняного наступу.
Тобто і ваші хвилюються через його призначення, раз приходиться заспокоювати.
bellezza donne• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Slobozhanochka• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
О, Манька-ісіда))) щось припізнились)))
А навіщо їй декілька акаунтів? У неї дисоціативний розлад?)
Donnafugata• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Скажіть, а що ви вживали? Теж хочу чимось накидатись, бо настрій від новин просто ніякий…