So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Пляяяяяяя, а хто прохання про формування мобілізаційного резерву з 450000 людей подав Зеленському в кінці 2023? Дід мороз?
В следующем году попросят около ляма.
Сырской любит мясные штурмы, все таки в нем русская кровь
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Людина ще нічого не зробила, а українці вже країну поховали. Може і добре, немає багато надій, не буде великих розочарувань.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Так
Не хороните загодя !

Мне не нравится Сырский, но это не значит что на фронте в 2500 км был. один Залужный -воевал. И отбивал все снаряды, все ракеты, летал на всех самолетах и шел с пехотой вперед. И что армия завтра побежит или еще какие сценарии.
То что будет усилена мобилизация - да.
И то все они там ждут новый закон.
Что вертикаль над армией булет усилена Зе - да. Что уволить Залужного - тактическая ошибка при его рейтингах - да.
Наєв - ошибка?
Тарнавський?
Кривонос?
Хоренко?
Не забагато ошибок ?
І саме кращих з кращих прибирають.Для чого?
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А вы думаете с назначением Сырского прям все отменится, все, мобилизации не будет? Ждите в разы больше.
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
А головне буде на кого скинути всю провину за провалений попередній рік
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Людина зробила Соледар, Бахмут, Авдеевку робить.
Дебальцево тоже Людина зробила
Ольга-f5e3• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляNata2907
Не знаю хорошо это или плохо. Но это при Залужном командиры деньги с военных за отпуска гребли, это при нем часть зарплаты военных с передовой забирали. И ещё много чего интересного. Поэтому посмотрим, что будет дальше. При любых раскладах мой муж пойдет скорее в тюрьму, чем на войну. И не он один. Воевать нам на данный момент просто не за что, к сожалению. Пока власть не поменяется полностью, хотя не знаю, на кого... Ничего хорошего в Украине не будет
Тут вже йдеться не про хороше в Україні.
Тут ставка на саме існування України.
Армія в шоці від ’покращень’
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Та нічого я не думаю. Я думаю шо людей правильно написали - завищені очікування і біполярний розлад
Був би Залужний вам сказав іти в армію - ви б і його брудом полили. А він би сказав. Бо в цьому є потреба!
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляRen2
мені не сподобалось фото, де він держе два пальця вгору, як зеленський коли став президентом теж так тримав 2 пальця вгору
Не плутайте м´яке з теплим, не вгору. Краще поцікавитись в історичних джерелах, в чому відмінність між 2 пальцями вгору .(V) і жестом, котрий демонструє Залужний на фото
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Дебальцево тоже Людина зробила
Я бачу тільки поки що все погане на нього повісили. Але як так сталося, що головний командувач не зупинив таке керування, окрім Дебальцево, це інша тема.
Allka- skakalka• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
После победы.
Будем голосовать за партию Сырского.
Я думаю Сырский достойный конкурент Зеленскому на выборах от военных.
Ото вас штырит сегодня ,почитала ваши комментарии
AnnaOst• 08 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Тема кипить, всього не перечитати.
Є хоч якісь плюси в цій кадровій перетасовці?
Ну залежить мабуть від точки зору
Elena1823• 08 февраля 2024
Ответ дляNata2907
Не за что воевать?
А русские по указанию Зеленского пришли воевать к нам?
Или к вам в дом прийдут, тоже не будет за что?
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
В следующем году попросят около ляма.
Бо воєнні - будь то Залужний, сирський, Вася пупкін - до того й призначені, щоб воювати.

Повістку війни чи переговорів не вони міняють
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Резерв-це люди,які будуть навчені і не факт,що вони всі воюватимуть.І до речі Залужний ніде не говорив,що йому на фронті потрібні всі 450 тис.А по факту буде,як президент сказав-грошей немає,форми немає,ще чогось немає,..Виходить ніхто вчити не буде.І при потребі що?ТЦК похапає на вулицях і на завтра на 0.Так буде добре?Це стратегія?
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Ну давайте поживем и сами посмотрим.
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я би просто відмовилася виконувати наказ. А потім би розбиралася - злочинний він чи ні
Це навіть не смішно
ТА7НЯ7• 08 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
чому таролог? якщо те що вона пише, провірка готовності суспільства прийняти готові рішення оп...
А где она пишет? Есть канал у неё?
LudaSHS• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Наєв - ошибка?
Тарнавський?
Кривонос?
Хоренко?
Не забагато ошибок ?
Я вижу что делает Оп. И что дедало до этого, но не поставлю всю страну на одну персону
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Я би не дуже раділа, якщо би українець керував їх армією і з його подачі летіли в нас ракети. Не дуже привід для радості
Вы уверены , что они будут на нашу лететь ?
Я сильно сомневаюсь.
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Если повестку войны не они меняют, то какие они военные?
Пусть военными будут те,кто меняет и отвечает за повестку войны
ZhukOlena• 08 февраля 2024
Мені прийшла така думка про блокпости на Київщині. Вони не знали реакції суспільства, тому готувалися до придушення протестів. Звідси і купа блокпостів
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляLenalen17
Очень жалко, что так получилось с паном Залужным ,очень импонирует своей деятельностью.... Но кто место него назначили,тоже не плохой человек,не ватник. Посмотрим... На деле как Залужный... Только не могу понять зачем менять одного на другого, (таке) они похожи. А там посмотрим
Похожи?
Йдіть хлопцям скажіть.
Вони краще знають і не з телевізора.
Залужний кличка ’Батя’
Сирський кличка ’Генерал 200’ ідентично маршал жуков ,того звали’Жора-катафалк’
Нащо людину міняти на гівно?
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Військове командування сформувало цифру в 450 000–500 000 осіб на наступний рік, але не подавало конкретного запиту до Верховної ради або кабінету міністрів, повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

«Військове командування продовжує виконувати функції захисту своєї держави й відповідно формує свої запити. Запити на боєприпаси, на зброю і, відповідно, людський ресурс», — сказав Залужний.

Водночас він зазначив, що цю цифру (450–500) військове командування сформувало на наступний рік. «Вона враховує покриття поточного некомплекту, який виник, формування нових військових частин, а також прогнозування наших втрат, які ми можемо понести протягом року», — зазначив генерал.
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Це суто політичні рішення
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Я сильно сомневаюсь.
Зараз щось літає, безпілотники як мінімум, повинно щось змінитись? Або від ракет під керівництвом руснявого генералу в Бєлгороді буде веселіше, від свого не так образливо, не розумію чому вони радіють.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
З 2014 року було досить часу,подивитися хто є хто.
Вам країну зливають,а ви як Зеленський перед війною, не треба паніки,все буде добре...
Не буде,нема причин
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Есть большой нюанс - грамотные и адекватные приказы. Посмотрим насколько будут таковыми приказы мясника. Погонит в топку пачками.
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
В следующем году попросят около ляма.
От знаєте що не люблю?Ви чому вирішили,що в нього русская кровьВін 65 року,народився при совку?А руські,які народилися в Україні?Тоді був совок,народитися можна було в любфй республіці,бо батьки після вишу могли потрапити де завгодно за розподілом.