В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Ответ дляLudaSHS
Так
Не хороните загодя !
Мне не нравится Сырский, но это не значит что на фронте в 2500 км был. один Залужный -воевал. И отбивал все снаряды, все ракеты, летал на всех самолетах и шел с пехотой вперед. И что армия завтра побежит или еще какие сценарии.
То что будет усилена мобилизация - да.
И то все они там ждут новый закон.
Что вертикаль над армией булет усилена Зе - да. Что уволить Залужного - тактическая ошибка при его рейтингах - да.
Не хороните загодя !
То что будет усилена мобилизация - да.
И то все они там ждут новый закон.
Наєв - ошибка?
Тарнавський?
Кривонос?
Хоренко?
Не забагато ошибок ?
І саме кращих з кращих прибирають.Для чого?
Тарнавський?
Кривонос?
Хоренко?
Не забагато ошибок ?
Ответ дляNata2907
Не знаю хорошо это или плохо. Но это при Залужном командиры деньги с военных за отпуска гребли, это при нем часть зарплаты военных с передовой забирали. И ещё много чего интересного. Поэтому посмотрим, что будет дальше. При любых раскладах мой муж пойдет скорее в тюрьму, чем на войну. И не он один. Воевать нам на данный момент просто не за что, к сожалению. Пока власть не поменяется полностью, хотя не знаю, на кого... Ничего хорошего в Украине не будет
Тут вже йдеться не про хороше в Україні.
Тут ставка на саме існування України.
Армія в шоці від ’покращень’
Тут ставка на саме існування України.
Армія в шоці від ’покращень’
Ответ дляLanuella
А вы думаете с назначением Сырского прям все отменится, все, мобилизации не будет? Ждите в разы больше.
Та нічого я не думаю. Я думаю шо людей правильно написали - завищені очікування і біполярний розлад
Був би Залужний вам сказав іти в армію - ви б і його брудом полили. А він би сказав. Бо в цьому є потреба!
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляRen2
мені не сподобалось фото, де він держе два пальця вгору, як зеленський коли став президентом теж так тримав 2 пальця вгору
Не плутайте м´яке з теплим, не вгору. Краще поцікавитись в історичних джерелах, в чому відмінність між 2 пальцями вгору .(V) і жестом, котрий демонструє Залужний на фото
Allka- skakalka• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
После победы.
Будем голосовать за партию Сырского.
Я думаю Сырский достойный конкурент Зеленскому на выборах от военных.
Будем голосовать за партию Сырского.
Ото вас штырит сегодня ,почитала ваши комментарии
Ответ дляNata2907
Не за что воевать?
А русские по указанию Зеленского пришли воевать к нам?
Или к вам в дом прийдут, тоже не будет за что?
Ответ дляlilu1990
Пляяяяяяя, а хто прохання про формування мобілізаційного резерву з 450000 людей подав Зеленському в кінці 2023? Дід мороз?
Резерв-це люди,які будуть навчені і не факт,що вони всі воюватимуть.І до речі Залужний ніде не говорив,що йому на фронті потрібні всі 450 тис.А по факту буде,як президент сказав-грошей немає,форми немає,ще чогось немає,..Виходить ніхто вчити не буде.І при потребі що?ТЦК похапає на вулицях і на завтра на 0.Так буде добре?Це стратегія?
Ответ дляlilu1990
Бо воєнні - будь то Залужний, сирський, Вася пупкін - до того й призначені, щоб воювати.
Повістку війни чи переговорів не вони міняють
Если повестку войны не они меняют, то какие они военные?
Пусть военными будут те,кто меняет и отвечает за повестку войны
Ответ дляLenalen17
Очень жалко, что так получилось с паном Залужным ,очень импонирует своей деятельностью.... Но кто место него назначили,тоже не плохой человек,не ватник. Посмотрим... На деле как Залужный... Только не могу понять зачем менять одного на другого, (таке) они похожи. А там посмотрим
Похожи?
Йдіть хлопцям скажіть.
Вони краще знають і не з телевізора.
Залужний кличка ’Батя’
Сирський кличка ’Генерал 200’ ідентично маршал жуков ,того звали’Жора-катафалк’
Нащо людину міняти на гівно?
Йдіть хлопцям скажіть.
Вони краще знають і не з телевізора.
Залужний кличка ’Батя’
Нащо людину міняти на гівно?
Ответ дляebbi
Військове командування сформувало цифру в 450 000–500 000 осіб на наступний рік, але не подавало конкретного запиту до Верховної ради або кабінету міністрів, повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
«Військове командування продовжує виконувати функції захисту своєї держави й відповідно формує свої запити. Запити на боєприпаси, на зброю і, відповідно, людський ресурс», — сказав Залужний.
Водночас він зазначив, що цю цифру (450–500) військове командування сформувало на наступний рік. «Вона враховує покриття поточного некомплекту, який виник, формування нових військових частин, а також прогнозування наших втрат, які ми можемо понести протягом року», — зазначив генерал.
Ответ дляMangoskin
Вы уверены , что они будут на нашу лететь ?
Я сильно сомневаюсь.
Зараз щось літає, безпілотники як мінімум, повинно щось змінитись? Або від ракет під керівництвом руснявого генералу в Бєлгороді буде веселіше, від свого не так образливо, не розумію чому вони радіють.
Ответ дляYanina-UA
Людина ще нічого не зробила, а українці вже країну поховали. Може і добре, немає багато надій, не буде великих розочарувань.
З 2014 року було досить часу,подивитися хто є хто.
Вам країну зливають,а ви як Зеленський перед війною, не треба паніки,все буде добре...
Не буде,нема причин
Ответ дляlilu1990
Есть большой нюанс - грамотные и адекватные приказы. Посмотрим насколько будут таковыми приказы мясника. Погонит в топку пачками.
Ответ дляМимо_шла
В следующем году попросят около ляма.
Сырской любит мясные штурмы, все таки в нем русская кровь
От знаєте що не люблю?Ви чому вирішили,що в нього русская кровьВін 65 року,народився при совку?А руські,які народилися в Україні?Тоді був совок,народитися можна було в любфй республіці,бо батьки після вишу могли потрапити де завгодно за розподілом.