Хто це такий?
Ответ дляЧомучка
Від одного з військових, за ким слідкую, прочитала таке:
Що скажете?
У мене знайомий в 47.
Я його колись питаю: а ти з Сенцовим зустрічався.
На що він відповів: нам не до того. У кожного свої задачі.
А що блогер демон прям чай пив з Сирським, ну чому ж не повірити? Він в яких військах служить?
StrawberrySunset• 08 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Всех поздравляю. Это начало конца. Залужный идёт в политику и скоро займёт место Зеленского. Либо по-плохому через военный переворот. Либо конституционно, но для этого ему нужно будет возглавить правительство, или кто там сейчас по Конституции становится исполняющим обязанности президента?
Ну и бред
Ответ дляFilomena
У мене знайомий в 47.
Десь під Бахмутом, Кліщіївка чи десь там. По тому району дає зведення.
Читаю коментарі.
Таке враження, що більшість- далека від реалій в Україні, від смертей, від війни.
Не міняють Головнокомандуючих під час війни.
Залежнуй відкрито заявляв, що не хоче робити з наших військових фарш.
Але Зеленський мудріший:’ до останнього українця’(((
Ответ дляFilomena
Ви не зрозуміли що він владний проект як і ваньок?
Людина робить свою роботу з заспокоєння суспільства.
Подивимося. Лиш історія розсудить(
Чесно кажучи, я не бачу ніц заспокійливого ні в нього, ні у Ванька.
Що ви маєте на увазі і чим вони можуть заспокоюти, розповідаючи про бомби які на нас летять чи як відступають з позицій?
Ответ дляЧомучка
Ви як маленька. Вони заповнюють прогалини інфопростору по гарячим питанням. Щоб народ до кацапів меньше лазив.
Ну і задачі у них трішки різні.
mirka-milka• 08 февраля 2024
Ответ дляPlushaa
Я сейчас побуду: «хто ті люди, що на 2 році війни», але спитаю. Тут пробіглась, на Ермака всі гонять. Що в ньому поганого? Я його сприймаю як людину зеленьського, не самостійну одиницю. Що йому вміняють?
Ермак править всім і всюду,і Зелею також
Просто почитайте хто такий Ермак
KozaNostra_I• 08 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Хто підписав?
Арахамія і мединський?
Як ви собі це уявляєте?
Арахамія і мединський?
Як ви собі це уявляєте?
Переговорная группа занималась согласованием условий, а подписывать должны были президенты.
Ответ дляSanechko
Читаю коментарі.
Мудро поставити кацапа, дуже