Хто це такий?
Ответ для8ludasha
И так большинство
В последнее время очень много плохих новостей, с фронта тоже ничего утешительного.
А тут еще и эта новость…
Возможно будет хорошая новость по фронту , вот вам и связь с сирским.
После таких новостей нам всегда кидают вкусную косточку.
Я не утверждаю, наблюдаем…
А тут еще и эта новость…
Я не утверждаю, наблюдаем…
Ніби США проголосували пакет допомоги. Згодиться?
Ответ дляnata.ant
Так я теж не голосувала,але не розумію ось цього тикання про 73 відсотки,там що один ,що другий не годиться.
ну я в першому турі голосували за Порошенка. Звісно, як може кухарка (комедіянт) керувати країною. Тобто питання для мене, за кого голосувати, не стояло. Але перший тур показав, що Порошенко не має шансів. На мою думку, ануляція виборів була б краще
Ответ дляOL@
І перемога Порошенка? Ви думаєте при Порошенку ми б щасливо жили,рашка б не нападала?
Ответ дляЧомучка
Дякую, підписалась. Це реальний знайомий? Де він воює?
Это мой дорогой друг, я с ним лично знакома. Реальный конечно). Он офицер разведки штурмового отряда. Кстати в паблике есть пост от 9 января, рассказ о его пути в армии, если интересно, можете прочесть
Ответ дляMary_MMS
Хто такий ваш батько? Чи він сидить не відсвічує на дивані?
Ви хоч розумієте, які є ричаги впливу на цього сирського? Якщо у нього всі родичі в параші?
Я просто поражаюсь от тому: а шо такова, мой папа с серушки тоже
Ответ дляnata.ant
Так він ще в дебальцево командував,щось теж цього факту не вспоминають
Я чесно, не знала. Тільки знаю що хлопці на фронті йому дали прізвисько М´ясник, бо людей вважає за м´ясо. Багато наших хлопців через нього полягло.
А тут ще й Дебальцево
Просто хочеться плакати
А тут ще й Дебальцево
Просто хочеться плакати
Ответ дляFilomena
Ви як маленька. Вони заповнюють прогалини інфопростору по гарячим питанням. Щоб народ до кацапів меньше лазив.
Ну і задачі у них трішки різні.
Останній пост у Ванька:
Валерий Фёдорович, честь!
пожалуйста, обдумайте всё и оставайтесь в войсках - вы без всяких преувеличений легендарная личность, 2 года тащить на себе эту должность это можно умом тронуться
но вы не тронулись
Вы - сталь, титан!
рад, что живу в одно время с такими людьми, как Вы!
Щось ваші пазли не сходяться)
Валерий Фёдорович, честь!
но вы не тронулись
Вы - сталь, титан!
Щось ваші пазли не сходяться)
Ответ дляasjaua
А я пам´ятаю передвиборний стьоб ’а то путін нападе’. Думаєте Чонгар розмінували би при ньому і до шашликів готувались? Вагнергейт ще всі забули.
А що до війни? Чому всі забувають як все вивозилося в рашку при тому ато.Порох дав час рашці підготуватися до війни
Ответ дляnata.ant
Ні. Нептун та Стугна почали розроблятися з його подачи і цей час був призначений для нашої підготовки. Але армію, віру і мову на хліб мазати не хтіли. Хотіли дороги. Щоб зручніше окупантам їхати було.
Ответ дляMary_MMS
Та люди можуть бути з параші і можуть бути за Україну. Але вони точно не можуть такі пости займати. Вони ж на гачку в ФСБ
Ну та так, про це і мова
Ответ дляasjaua
Зеневтік то еще брехло, аж тошнит уже от его вранья! То шашлыки и нападение через пару дней. Теперь слухи об отставке Залужного, опровержение найвеличнішого по этому поводу и таки реальная отставка через несколько дней
Меня не так факт отставки возмущает, как эта зе брехня
Ответ дляРуда Сова
В Лисичанську за 2 тижні до початку вторгнення закрились всі магазини ватсонс, простор та єва. Ми ще дивувалися чого це вони раптом. Тобто вони знали все.
Ответ дляЧомучка
Останній пост у Ванька:
Валерий Фёдорович, честь!
но вы не тронулись
Вы - сталь, титан!
Щось ваші пазли не сходяться)
Валерий Фёдорович, честь!
но вы не тронулись
Вы - сталь, титан!
Щось ваші пазли не сходяться)
Угу!
Ваньок тримав паузу декілька годин щоб висловити свою думку.
Я ні в якому разі не проти цих каналів. Скоріше за.
Але я чітко розумію, що вони цензуровані.
З якого б дива ваньок написав, що бачив Сирського, якщо це не зона його відповідальності?
А демон зʼявився в акурат, коли почалася повна попа в Бахмуті.
Про те це не значить що вони брешуть. Просто пишуть те, про що потрібно. Про інше мовчать.
Ответ дляFilomena
Угу!
А як ви думаєте чому?
Ответ дляFilomena
І росіяни чмирили медінського що не забезпечив потрібні умови.
До підписів було ще далеко.
путин возмущался, что на документе переговорная группа даже подпись поставила, а потом опять кинули его. Понятно, что не президенты, до них не дошло, на уровне переговорной группы
Ответ дляasjaua
Всі все знали,зарубіжна преса ще за три місяці до війни про це говорила,а рашка взагалі готувалася давно,і те що вона не пішла далі при пороху,це теж напевно був якийсь договорняки,бо я сама з Сумщини,так в нас наприклад з городу видно вже рашку,війська тоді їхні теж були біля кордону,а в сусідньому селі зі сторони рашки гради стояли і все інше.Я взагалі думаю,що все це сплановано давно,і хто б у нас був президентом взагалі не важливо,рашка б напала
Ответ дляPlushaa
Про що документ? Про сепаратизм? Згода на відтяпання територій?
У нас вже переписали законодавство?
Арахамія має право віддати частину України без погодження з президентом, урядом і народом?
Ну таке. Путін звісно буде махати.
Але він навіть Мінські угоди у себе не ратифікував.
Така ж фількіна грамота про яку голосно кричать для публіки.
У нас вже переписали законодавство?
Ну таке. Путін звісно буде махати.
Ответ дляFilomena
Тому що йому не дозволено лягати що не попадя на важливі теми.
Тому що вони військові і є певні правила і обмеження що до публічних заяв, доречі у Ванька чудова заява що до політики і тотальної зради )))
Я коли прочитала новину, розгубилася, але от вже пару годину читаю як несеться шоколадна зрада і розумію що все буде добре ))) вся ботня прокинулась