Жена_КотораяСтена• 09 февраля 2024
Как получить багаж по прилёту самолёта?
Я летала редко и только с ручной кладью.Не знаю как быть с багажом побольше...
из желе я• 09 февраля 2024
Над лентами пишут номер рейса с какого выдают багаж) идите за толпой короче
Найщасливіша• 09 февраля 2024
Якщо ваша валіза має ходовий фасон. То позначте її. Стрічку яскраву на ручку бантиком зав’яжіть, щоб не розв’язалась.
Ви вийдете в залу отримання багажу і валізи будуть вже кататись по колу на рухливій доріжці. Серед маси чорних валіз побачите Вашу із жовто-блакитною стрічкою)))
Жена_КотораяСтена
• 09 февраля 2024
Ответ дляНайщасливіша
А якщо хтось возьме мою валізу?Це яку хочеш бери Чи як?
Не гоню• 09 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Саме так 😅 Але беруть зазвичай все-таки свої
Найщасливіша• 10 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так
Найщасливіша• 10 февраля 2024
Бувають випадки, коли плутають, чула кілька разів. Але це була випадковість.