Водійка хімарса• 09 февраля 2024
Я стала соціофобом
Є невелике досягнення по роботі, але не хочу, щоб про нього усі знали, не хочу бути в центрі уваги. Тиждень назад було ДР, зачинилася вдома, щоб нікого бачити, сама думка, що потрібно щось виставити на роботі мені псувала настрій. Пройшло наче нормально, але складно далося. Що зі мною? Усі вихідні лише з дітьми. Подруг вже зовсім немає. Одна за кордоном, пару тут, але через мене ми практично перестали спілкуватися. Мені потрібен психолог? Але мені комфортно самою. Як він допоможе?
Пописанная парта• 09 февраля 2024
Я така ж. Є кілька подруг, але спілкуємося нечасто. Мене все влаштовує.
Все будет, но потом• 09 февраля 2024
Я вже теж така. Мені комфортно побути самою. Коли потрібно спілкування, сама дзвоню комусь. А так ні.
От зараз зима , я б взагалі до весни нікуди б не виходила.
Мені не хочеться нічого обговорювати, ні за кого радіти, переживати.
Мені нормально.
Ні за холодну воду• 09 февраля 2024
Вам комфортно в вашій зоні комфорту.
Розвиток це вийти з цієї зони. Опанувати Нові горизонти і рухатись далі
Водійка хімарса
• 09 февраля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Мені нормально.
Деякі вважають це ненормальним. Мене не розуміють. Можу, звісно, наплювати. Але іноді я себе ловлю на думці, що протягом дня я не з ким не розмовляю.
Водійка хімарса
• 09 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Вам комфортно в вашій зоні комфорту.
В тому то і справа, я не хочу рухатися, хочу закритися вдома і нікого не бачити. 😒
Все будет, но потом• 09 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Трошки подепресуйте, а потім щось зміниться
В мене так періодами. Ось вийде сонечко - і захочеться жити)
Ні за холодну воду• 09 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ну ви ж самі написали відповідь ...
Водійка хімарса
• 09 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Коли стара станете, почнете шукати спілкування
Не знаю, я вже мабуть старію. Моя бабуся жила сама, вона боялася лише померти і що її тіло загниє. Так мені завжди казала. Померла в лікарні, а коли я поминальні цукерки розносила, то бабулі сусідки казали, що вона наче і спілкувалася з людьми, але чисто через ввічливість, а потім швидко бігла додому і на лавочках не затримувалася. Мабуть я в неї)
Лагшмивара• 09 февраля 2024
человек - существо социальное, поэтому избегание всех возможных обществ - это обычно следствие травмы. но можно комфортно в этом сидеть, не спорю.
Небалувана Галя• 09 февраля 2024
З чого ви взяли, що це саме соціофобія? Якщо вам комфортно знаходитися у місцях, де багато людей і спілкуватися з людьми, то це не вона. У мене теж саме, просто я більше інтраверт
Стебель березы• 09 февраля 2024
Ответ дляЛагшмивара
какой именно травмы?
Лагшмивара• 09 февраля 2024
Ответ дляСтебель березы
какой именно травмы?
я не знаю какой именно, их большой ассортимент
все по ГОСТу!• 10 февраля 2024
а що вас захоплює у житті, що робите вдома крім побутових справ та спілкування з рідними?
Водійка хімарса
• 10 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Моя робота-це моє найбільше захоплення.