В шоколаде• 09 февраля 2024
Потрібна порада щодо відпустки.
Чоловік військовий, його відпускають за кордон у відпустку. Будемо зустрічатись десь в ЄС. Плануємо на червень. Він хоче просто спокою і тиші. Діти хочуть море, але бажання батька в пріоритеті.
Питання таке - можливо хтось знає таке чудове тихе місце, щоб можна було швидко дістатись з України, бо весь час в дорозі для нього мінус від відпустки. Знаючи його, не думаю, що він довго витримає тишу, тому бажано, щоб поруч було велике місто.
Нічого вдягти• 09 февраля 2024
Если на машине то близко в Хорватию . Мы с Ужгорода за 12 часов доехали вместе с проходом границы
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Читала что Хорватия ужасно дорогая страна, сама посматривала в ее сторону
Мозговая пилочка• 09 февраля 2024
Якій бюджет? Щодо дороги, можна доїхати до Польщі, Чехії чи Молдови, ливлячись з якого ви регіону, а там долетіти за 2 години куди треба. Якщо море, раджу то Хорваія(тільки не вибирайте дуже популярні і дорогі напрямки типу Дубровніка, бо там дуже дорого), Чорногорія, якщо дуже бюджетно можна подивитися в сторону Албанії.
В шоколаде
• 09 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ні, він не поїде машиною. Зараз постійно за кермом, хоче видихнути.
ЛолитаНеРазлита• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Де ж вона дорога??
Нічого вдягти• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Мне в этом году вышла дешевле Турции притом завтракали дома , обед и ужин с детьми в кафе ходили за 10 дней ничего не готовили дома . Отдыхали в городе макарска
БеллаДонна• 09 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Іспанія далеко
Так а переліт не розглядаєте?
Болгарія ближче за все.
Ну а так куди завгодно, хоч Туреччина, хоч Греція, хоч Іспанія.
Болгарія ближче за все.
В шоколаде
• 09 февраля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ми з дітьми в Британії. Бюджет розглядається, але не лакшері.
В шоколаде
• 09 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Так а переліт не розглядаєте?
Болгарія ближче за все.
Особисто я думала про Італію, але ж я не дуже розбираюсь
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
И сколько обошлось питание в итоге?
ЛолитаНеРазлита• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Есть попроще Черногория
Чорногорія в таку ж ціну, і це не дорого, це одна з найдешевших країн для відпочинку, особливо якщо все самим бронювати
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Жилье да, вполне доступно, меня интересовало именно питание, кафешки, кофе, продукты
В шоколаде
• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Скажите, если знаете, во второй половине июня, достаточно тепло?
БеллаДонна• 09 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Я там не була на морі. Тільки в містах. То там двіжово.
Була у Греції багато разів, Іспанії, Франції, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Туреччині, на Мальті ))
Розглянула б Сицилію напевно.
Нічого вдягти• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
И сколько обошлось питание в итоге?
Я отдельно не считала мне все вместе 1800 вышло и у детей было своих 400 они спустили на водные развлечения и так далее именно питание я не считала . Самое дорогое это жилье и бензин
Мозговая пилочка• 09 февраля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ви сядьте та подумайте які у вас пріоритети та якій бюджет. Тобто море чи навпаки тихе спокійне не туристичне місто(де море, таке майже неможливо), яка відстань для вашого чоловіка є прийнятна. З дуже бюджетних то Албанія(там море, де туристичні місця там безпечно, гарно і реально дуже дешево), Чорногорія(не так дешево, але дешевше за Європу) з тихих недорогих місць Боснія і Герцеговина(там дійсно дешево і є де погуляти) типу Мостар чи Саратово, культурна спадщина, можна перед містом або в самому місту недорого зняти житло(приватний будинок), по цінам ну дуже приємно. Але без моря. Європа, якщо це курортні місця то буде дорожче.
ЛолитаНеРазлита• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
500 євро на 4-х на місяць, кафе, продукти, продукти на місцевих ринках і готували самі, але мало
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
На місяць?
В шоколаде
• 09 февраля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Дякую, почитаю про ці країни.
бюджет, я думаю 2-3 тис.
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Дякую, це на скільки днів?
короткопамятна• 09 февраля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
В Чорногорії й в Хорватії в червні холодне море. Радила б південь Іспанії, може Кіпр, а взагалі Туреччину
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так, двоє дорослих і двоє дітей
О, дякую, прицінюсь
Нічого вдягти• 09 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Дякую, це на скільки днів?
На 10 но аппараты стоили 750€ мы на двоих с подругой раздели и бензин поэтому в принципе наверное мне не дорого все вышло . И мы не экономили на еде я все таки на отдыхе не понимаю если ехать и готовить самим то это не отдых
Моська-слон• 09 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Спасибо
Мозговая пилочка• 09 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Я була кілька разів в Чорногорії в червні і травні, але в Бококоторськрму заливі, не можу сказати що прям дуже холодне море, але холодніше ніж в серпні. В серпні як на мене там пекло і я б ні за які гроші більше б не поїхала. З плюсів(саме про Бококоторську бухту)не дорого, спокійно, можна за 1-2 години доїхати до Хорватії, погуляти по Дубровніку. В Албанії море тепліше в червні, але там лише тюлень відпочинок, море-кафе-апартаменти. Про Туреччину нічого не скажу, ніколи не була