Как нефиг делать• 10 февраля 2024
Слова підтримки
Доброго дня всім. Хочу поговорити, на душі дуже важко і дуже важко фінансово. Пішла від чоловіка абьюзера з маленькими дітьми. Зараз діти за нього навіть не згадують. Я розумію, що так краще і заради дітей потрібно жити далі, але чомусь так важко на душі ...Чому так все відбувається в житті...
Мама Чели• 10 февраля 2024
Це треба пережити. Легко не буде, на вас велика відповідальність, але це все на краще. Ви - молодець, що наважилися.
Барвіночка• 10 февраля 2024
Який мудрий і сильний вчинок. І жити потрібно не заради когось чи чогось. Скільки років дітям, як давно пішли від чоловіка?
ЯяяКакаджамбо• 10 февраля 2024
Зараз закидають
Але якщо є можливість їдьте закордон
Хоч бачити не будете того абьюзера
Тримайтесь ви дуже гарна мама і сильна жінка, все у вас буде добре
Але якщо є можливість їдьте закордон
Хоч бачити не будете того абьюзера
Кнопкотиць• 10 февраля 2024
Зараз такі часи, що й сім´ям з двома працюючими батьками часто не вистачає, а ви одна забезпечуєте трьох(.
Є речі важливіші за гроші, ваше психічне здоров´я і можливість жити в спокійній обстановці без криків і принижень дітям - якраз серед таких речей.
Щасти вам, нехай вам трапиться гідна робота чи підвищення.
Як_наготую...• 10 февраля 2024
Все наладиться,главное чтоб вы урок усвоили-распознавать придурков,не кентоваться с ними,и в отношениях ставить себя на 1 место
Как нефиг делать
• 10 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Яка ви молодець!!
Але хочеться добавити, себе треба трішки більше любити ніж дітей
Дякую
Как нефиг делать
• 10 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Дякую
Как нефиг делать
• 10 февраля 2024
Щиро дякую усім. Ваші слова лікують та зігрівають мене ❤️
Как нефиг делать
• 10 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Яка ви молодець!!
Дякую
Как нефиг делать
• 10 февраля 2024
Ответ длякуркулиха
Ви крута, теж живу з тираном але так не зможу
Дякую 🌺 Потрібно просто час на усвідомлення, що далі так не можна. У вас все буде добре.