Как нефиг делать• 10 февраля 2024

Слова підтримки

Доброго дня всім. Хочу поговорити, на душі дуже важко і дуже важко фінансово. Пішла від чоловіка абьюзера з маленькими дітьми. Зараз діти за нього навіть не згадують. Я розумію, що так краще і заради дітей потрібно жити далі, але чомусь так важко на душі ...Чому так все відбувається в житті...
Потужна махіна• 10 февраля 2024
Ви дуже сильна жінка, якщо змогли піти від тирана.
Мама Чели• 10 февраля 2024
Це треба пережити. Легко не буде, на вас велика відповідальність, але це все на краще. Ви - молодець, що наважилися.
Барвіночка• 10 февраля 2024
Який мудрий і сильний вчинок. І жити потрібно не заради когось чи чогось. Скільки років дітям, як давно пішли від чоловіка?
ЯяяКакаджамбо• 10 февраля 2024
Зараз закидають
Але якщо є можливість їдьте закордон
Хоч бачити не будете того абьюзера

Тримайтесь ви дуже гарна мама і сильна жінка, все у вас буде добре
Lysiiiiii• 10 февраля 2024
Яка ви молодець!!
Але хочеться добавити, себе треба трішки більше любити ніж дітей
Кнопкотиць• 10 февраля 2024
Зараз такі часи, що й сім´ям з двома працюючими батьками часто не вистачає, а ви одна забезпечуєте трьох(.
Є речі важливіші за гроші, ваше психічне здоров´я і можливість жити в спокійній обстановці без криків і принижень дітям - якраз серед таких речей.
Щасти вам, нехай вам трапиться гідна робота чи підвищення.
Як_наготую...• 10 февраля 2024
Все наладиться,главное чтоб вы урок усвоили-распознавать придурков,не кентоваться с ними,и в отношениях ставить себя на 1 место
куркулиха• 10 февраля 2024
Ви крута, теж живу з тираном але так не зможу
Ligea• 10 февраля 2024
Все буде добре. Просто пам´ятайте про це. Цей період треба пережити. Як грип. Життя наладнається, ось побачите.
автор Как нефиг делать • 10 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Яка ви молодець!!
Дякую
Ответ дляКнопкотиць
Дякую
Щиро дякую усім. Ваші слова лікують та зігрівають мене ❤️
Ответ дляLysiiiiii
Яка ви молодець!!
Дякую
Ответ длякуркулиха
Дякую 🌺 Потрібно просто час на усвідомлення, що далі так не можна. У вас все буде добре.