Пупуговка• 10 февраля 2024
Що важливіше для скидання ваги?
Мрія - зкинути 20 кг з 75 до 55 (зріст 160). Що важливіше - дієта чи спорт, на вашу думку? Чому приділити більше уваги?
І ще питання - чи є якісь лайфхаки як спромогтись дотримуватись правильного харчування з урахуванням відсутності часу готувати окремо собі. Їсти щось дуже просте типу вареної курки весь час?
Результат:
вже голосів:
111 (89.52%)
Важливіше харчування
9 (7.26%)
Важливіше спорт
4 (3.23%)
Свій варіант
Оябунчик• 10 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Я після тренувань готова вовка з´їсти. І це в мене в основному кардіо. Накидаюсь на їжу і з´їдаю значно більше. Плакати хочеться така голодна. Тому замкнутий круг виходить. А в дні відсутності спорту їм обмежено дуже, останній прийом в 18.
То я у відчаї
Випивайте протеїновий коктейль перед спортом і буде вам щастя
Гадаю_По_шнуркам• 10 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
А звідки ви знаєте скільки чого робити на тренажерах?
Можна втрутитися? Щоб розуміти скільки чого робити, потрібно розуміти, що там де не хочете нарощування м´язів(наприклад, не хочете щоб квадри були як у кентавра) на ці м´язи робите вправи без додаткової ваги в один підхід від 30раз, повільно, щоб десь 2,5хвилин підхід один виконувати. А ті місця, яким ніколи не завадить гіпертрофія (задня поверхня бедра, попа, середина спини, плечі ) робіть по 15-20раз по 4-5підходів, потім можна з часом вагу збільшувати, а кількість разів зменшувати. Вагу берете таку, щоб 4ий та 5ий підхід вже було зробити важко, але чистою технікою.
З приводу харчування - полюбіть овочі. Просто запікайте, тушіть, робіть на пару.. Робіть так, щоб це був ваш гарнір. Кашу, макарони - раз в день(1/4 тарілки). М´ясо нежирне, якщо вийшло що зробили для сім´ї страву із жирного м´яса, то нічого страшного, просто менше беріть і побільше овочів в тарілку собі накладайте. Овочі це вуглеводи, ними можна наїстися теж, якщо з білком їсти. Вранці старайтеся поїсти щось жирненьке (сирники, риба, авокадо, яйце + фета, омлет..). Ввечері все те саме - запечені овочі + білок.
Найбільше заважають худнути: випічка, магазинні соуси(не всі, є натуральні, там небагато калорій, звертайте увагу), сосиски, ковбаса, твердий сир, хліб .. Повірте, вони можуть перекреслити ваше виснажливе тренування на раз! Тому просто замініть їх іншими продуктами. Подумайте.)
Оябунчик• 10 февраля 2024
В мене вага стояла, навіть коли місяць обмежувала калорії і був фітнес. Вага почала поступово знижуватися, коли перейшла на силові - день верх, наступний раз низ, і так по-черзі. Відео дивилася на ютюбі, як правильно робити.
Як підсіла на силові і почали формуватися м´язи, то мене це надихнуло, і я взагалі прибрала всю шкідливу їжу з раціону. Не снідаю, обід - листя салату або пекінська капуста, та додаю або квасолю, або нут, або сочевицю, або кіноа, в залежності, що вам подобається. Ще додаю томати Чері, або огірок, горішки, насіння соняшника. Це мій обід - готується за 10 хв. На вечерю випиваю протеїновий коктейль, а далі в зал займатися.
Гадаю_По_шнуркам• 10 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
А якого типу тренування ви обрали?
Послухайте мене. Обирайте тренажери і гантелі. Не бігайте, будуть проблеми з колінами. Перед кожним тренуванням розігріваєте суглоби і вперед в тренажерний зал.
До речі, раджу дивитися Анастасію Новікову. Шукайте відео з розминкою, відео як тренуватися вашому типу фігури і потім в неї ж можна знайти як правильно працювати з тренажерами. Дуже гарно, без води показує . Я колись взяла абрнемент в спортзал на емоціях, ні разу до тих тренажерів не підходила. І нервово шукаючи роз´яснення в ютуб, нашла канал Press227, там Настя була помічницею і навчалася. Зараз вона самостійно вже тренує дівчат. Дуже викладається, я слідкую за нею. Вона молодець. Подивіться.
Пупуговка
• 10 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дякую!
Пупуговка
• 10 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дякую)
ШанельКуКу• 11 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
Я не їм булки та солодощі ) Але іноді можу з´їсти шматок піци та випити боках вина. Знаю, що маю припинити повністю (
Зачем полностью отказываться?
Мост_Устал• 11 февраля 2024
Ответ дляОябунчик
Де його брати чи як робити?
Мост_Устал• 11 февраля 2024
Ответ дляПупуговка
В мене основні заняття кардіо. Бо треба скинути масу. Толку мені м´язи качати, якщо вони під слоєм жиру?! Ну умовно кажу, в мене зайвих кіло 7. То 2 рази в тиждень бігова доріжка по 5 км швидким темпот. Але я бачу як на тренажерах інші працюють.
Боковим поглядом вчуся