Полуничка• 11 февраля 2024
Мамі не сподобався новий чоловік
Зустрічаємось з чоловіком 7 місяців, ми розлучені, є по дитині з обох сторін. Вчора пішли на день народження до мого племінника і моєї дочки в кафе. Там познайомила чоловіка з родичами. Сьогодні мама мені почала виказувати, що він не приділяв увагу моїй дитині, не танцював з нею, не брав на руки і т.п. Сказала, що у нього ніяке ставлення до моєї дочки. З дитиною чоловік знайомий десь 3 місяці. Коли приходить в гості, гуляє з нею, обіймає. Але мама вважає, що він вже повинен виконувати функції батька, мені давати гроші і т.п. Колишній чоловік зв´язався з поганою компанією, став наркоманом і зараз у тюрмі. Але коли був нормальним, з дитиною майже час не проводив. А тут мама хоче, щоб чужий чоловік вже полюбив мою дитину за такий короткий термін. Чи права мама? І що казати чоловіку, коли він спитає враження мами від нього?
Полуничка
• 11 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
А йому треба одобрення мами? Ви там всі якісь з причудами
Він, як нормальний чоловік, запитає, що казала твоя мама про мене. Я б теж поцікавилась.
Котогосподиня• 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Він, як нормальний чоловік не потребує нічиєї думки про себе. Аби йому і вам було добре разом
Пліткарка• 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Не кажуть йому , і маму не слухайте)
КаРаКаТиЦа• 11 февраля 2024
Срочно с ним расходитесь, вашей же маме с ним жить, а он ей не понравился.
КаРаКаТиЦа• 11 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Местечковость зашкаливает с обеих сторон
Твоя космішна• 11 февраля 2024
Якщо спитає, скажіть щось нейтральне, не треба одразу претензії від мами вивалювати. Мама собі обирала чоловіка, ви - собі. Поживете - побачите.
АфродитаПетровна• 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
не хотите неудобные ответы, не задавайте неудобные вопросы
Калинові вуста• 11 февраля 2024
Мама не права. Чоловік взагалі не повинен ставати батьком для вашої дитини. Просто поважати, можливо дружити.
Моїй дочці 13, познайомила з новим бойфрендом. Постійні словесні перепалки, вони один одного підколюють, але в дочки є батько, з яким чудові стосунки. Дочка ревнує мене. Важко, але сподіваюсь звикне.
Вкуси мене• 11 февраля 2024
Ееее,новий чоловік це не = новий тато.Ваша мама не права.Ваш мужчина нічого не винен вашій дитині
младокошкина• 11 февраля 2024
Сказати, що чоловік врахує побажання мами, але і до його дитини ваша мама має ставитися, як до свої внуків. Коли дитина може з мамою провести вихідні?
Фокус-Покус• 11 февраля 2024
Коли я вдруге одружувалася, в мене була така думка: якщо мамі добре, то буде добре і її дитині. Так є. Мій син щиро вже 12 років називає вітчима татом. У кожного з нас своє уявлення про ’приділяє увагу дітям’. Але на людях мій чоловік дуже стриманий не лише до мого сина,але і до своєї доньки.
Фокус-Покус• 11 февраля 2024
Ответ дляВкуси мене
Тсссс, бо мій чоловік на таке образиться. Він тато своєму пасинку.
из желе я• 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
зачем задавать такие провокационные вопросы? если понравится и сам скажет.
Фокус-Покус• 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
А йому що до неї? невже з нею планує стосунки, а не з Вами як цсь перебор
Сиренькая• 11 февраля 2024
От цікаво, а багато серед нас дівчат, яких рідні батьки часто брали на руки, з якими танцювали, захищали тощо? Бо я взагалі жодного танця зі своїм батьком не памятаю, жодної поїздки кудись...
Автор, а як у вас батько себе вів? Він був ідеальним, як і в уявлення мами?
Полуничка
• 11 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
У мене теж був прийомний батько, непоганий чоловік, але не було цих ніжностей і тепла.
Сиренькая• 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Ну от і я ж про це, з якого дива мама вирішила, що вам трапиться взірець, якщо вона для своєї дитини таке зробити не змогла. Не всі чоловіки навіть зі своїми дітьми можуть бути супертурботливими.
Уравнобешенная• 11 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Один из моих братьев тоже считает сына своей сожительницы своим ребенком
Уравнобешенная• 11 февраля 2024
Ответ дляМасіус
Чужих дітей люблять ,або педофіли або обділені розумом
Это вы так думаете