Куплю орехи• 11 февраля 2024
Де краще в Іспанії відпочивати з дітьми?
Цікавить щоб не дуже далеко від аеропорту та пологий вхід в море. Поділіться своїм досвідом.
Шкідлива молекула• 11 февраля 2024
Салоу, Аликанте, Валенсия и окрестности. Я больше люблю Коста Брава, но там не пологий заход
Куплю орехи
• 11 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Аликанте .. пологий это песок ? Там есть песок но людей тьма
Пісок не обов´язково, навіть краще галька
Куплю орехи
• 11 февраля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Салоу
Дякую, вже теж дивилась цей напрямок
Куплю орехи
• 11 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Так, я була у Коста Брава, зразу дуже глибоко
Шкідлива молекула• 11 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Так, саме це й подобається + скелі, пісок майже як дрібна галька
Невгамовна шахиня• 11 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну гальку не знаю какие пляжи .. Там или плита идет такая ( бывшее вулканирование оставило ) или песок . Это Аликанте и по побережью идетТоривьеха и тдТам автобус от аэропорта прямо по побережью ходит почти в любую точку . С жильем вот проблематично , можно подешевле но самой на испанском договариваться )
Закуйовджена життям• 11 февраля 2024
Торік була в Салоу з дітьми. Пляжі хороші, до Барселони година автобусом, Тарагона поруч - дуже красиве місто. І Порт Авентура
Куплю орехи
• 12 февраля 2024
Ответ дляMariya.s
Убережжя Коста Дорада - чудово. 1) Парк розваг Порт Авентура, що не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. 2) Барселона поруч. 3) Зручні для дітей пляжі.
Крім Салоу зверніть увагу ще на містечко Ла Пінеда (кілька фото узбережжя додаю)
Дякую