Печенюшка• 11 февраля 2024

Не дала грошей циганці.

Привіт. Не знаю до якого розділу віднести тему. Не дала грошей циганці. І тепер неспокійно від того, що вона там мені в слід говорила, я не розчула. Як заспокоїтись?
Ашотакоя• 11 февраля 2024
Заспокоїтись

Я нещодавно дівчину молоду відтягнула від прохаваноі попрошайки з ромів. Вигулюю собаку і часто її бачу, як вона ловить людей.
А тут дівчина розгублена, і та їй втирає - я підійшла, взяла за руку та почала говорити щось про маму, передати ніби щось і забрала ту дитину (а вона як в трансі стояла)
Янка-угомонись• 11 февраля 2024
Ехала раз в метро. Зашла цыганка с детьми. Начали просить милостыню. Один сопляк ко мне прицепился, я сказала нет. Этот с*ченыш вцепился в мой пакет и его порвал, все содержимое высыпалось на пол, но подсрачник он успел отхватить. Потому не заморачивайтесь. Помните, что есть худшая нация- росаки, там все безнадежно
Почемучечка• 11 февраля 2024
Взагалі обходьте їх стороною і не зупиняйтесь, якщо до вас звертатись будуть. Витягнуть гроші так, що й не помітите. А відносно того, що воно там щось у спину буркотіло - ой, та зараз то не ті циганки, які можуть наврочити. Злодійки звичайні.
Пліткарка• 11 февраля 2024
Автор, как говорится, по вере вашей будет вам. Если верить в ахинею то изначально притягивать её. Всегда мысленно ставьте стену. Ну можете сплюнуть три раза и святой водичкой окрасится.
Мамаша в бигудях• 11 февраля 2024
Я всегда цыганкам говорю, чтоб шли работать. Сразу отходят.
Курочка-чубаточка• 11 февраля 2024
Просто запомните,что у цыган силы нет.
Они мелкие мошенники которые делают всё чтобы поддерживать свой образ магов.
Все это фигня,никогда им ничего не давайте и не слушайте.
Абсолютно все пустое
Пліткарка• 11 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Сейчас надо говорить: Германия подаст))
Мамаша в бигудях• 11 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Сейчас надо говорить: Германия подаст))
Я по старой схеме))
автор Печенюшка • 11 февраля 2024
Ответ дляПочемучечка
Я на роботі. Вона в приміщення зайшла. А я прогнала, бо потім будуть постійно шастати
автор Печенюшка • 11 февраля 2024
Ответ дляАшотакоя
Заспокоїтись

Дякую. Напевно, на те й розраховано, ігри на людських страхах
автор Печенюшка • 11 февраля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Дякую))
Незнакомлюся• 11 февраля 2024
Ответ дляПеченюшка
В Киеве, к примеру, они вообще пропали с началом войны. Ушуровали на социал. Где вы их находите...
автор Печенюшка • 11 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
На вулиці вже теж не пам´ятаю, коли бачила. А тут не знаю де й взялася
автор Печенюшка • 11 февраля 2024
Бачу, я не одна така) дякую дівчатка, за підтримку
Пліткарка• 11 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ну видать и их немецкий заставляют учить, детей в школу водить. А может на двух стульях: там капает денюжку и здесь люди расслабились.
Мрії у вирії• 11 февраля 2024
Вернитесь на то место и дайте. Если не найдете именно ту, попросите другую передать.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Боже, мене так одного разу чоловік врятував, я уже уха розвісила та сережки збиралася знімать. Ніколи не розмовляйте з ними.
Мама Чели• 11 февраля 2024
Автор, не парьтесь, у меня так деньги стащила, так я ее догоняла до 2 этажа автовокзала и отобрала, правда не все)
автор Печенюшка • 11 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Бойова ви жінка)
Незнакомлюся• 11 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Никто не заставляет никого изучать немецкий. Только по желанию.
Мама Чели• 11 февраля 2024
Ответ дляПеченюшка
Бойова ви жінка)
Бывает) Я сама такие ситуации не люблю, они хорошие психологи, на то и расчет. Главное, не принимайте на веру, это и есть ваша защита, пусть каркает сколько влезет)
маминаБубочка• 11 февраля 2024
Ответ дляПеченюшка
В мене сестру так на вулиці розвели, гуляла з дитиною на площадці. Підійшли 2-є, більше нічого не памʼятала. Оговталась за пару годин, винесла їм з дому усі гроші(

Щодо психологічного впливу, маю свій досвід: було мені 19 років, їхала в потязі до Львова з Криму, вагон майже пустий, бо щойно виїхали з кінцевої, заходять в купе 3 циганки, а я одна…
Почали по вухах їздити, (бачать, що я перелякана, бо знаю, чим зазвичай таке скінчиться може): дай грошей, «пАгадаю», допоможи вагітній…
Кажу: ви постійно вагітні, хай батько допомагає, немаю нічого, ідіть собі, бо закричу
Їх аж перекосило, одна схопила мене за волосся, вискубала пару, плюнула, порвала та перед моїм животом поводила (це все за якісь секунди), зі словами: а в тебе дітей не буде!
Багато років я про це думала потім (маніпулюють вони вміло, сучки), але маю 2-х дітей, ніяких проблем не було
Тож не переймайтесь, і женіть дурню від себе
Молода і нерозважлива• 11 февраля 2024
Один раз вдарила циганку по обличчю - ляпас. Ця дурепа щоб мене затримати, схопила за руку, міцно так.
А так, взагалі цигани мене обходять.
Клептоманка• 11 февраля 2024
Твои речи тебе в плечи. Про себя три раза. Может ерунда но все отстанет
Молода і нерозважлива• 11 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
Ну чого дрібниця, це самопрограмування. Гарна доречі штука!
Молода і нерозважлива• 11 февраля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Просто запомните,что у цыган силы нет.
Абсолютно все пустое
100%
До• 11 февраля 2024
Не дивіться на них, оминайте їх, не слухайте. Ну а якщо вже хочете подати, просіть номер картки для перерахування, бо ж готівки в вас немає)
Виправлялочка• 11 февраля 2024
Делайте как я - здоровья им желайте и счастья) Гады, отпадают как глисты - и довольные уходят, не проклянешь же меня за это
Пожмаковна• 11 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Один появился на прошлой неделе, в метро ходит милостыню просит
Скорая помощь• 11 февраля 2024
відпустіть ситуацію. головне шо ви не чули що вона каже. інакше б прокручували б це в голові і притягнули це до себе. це саме так і працює.
вдалося від неї звалити і добре.

я колись йшла пізно додому, переходила через підземний перехід. йшла в навушниках, темно. йшла не дуже швидко. і в якийсь момент розумію що мій рюкзак «не встигає» за мною, наче шось тягне. повертаюсь а там циганка намагалась на ходу відкрити рюкзак. вона спочатку виглядала переляканою, а потім щось почала говорити, благо я не чула бо точно себе накрутила б. але перелякалась я добряче… я взагалі стрємаюсь циган.
там ще й гаманець прям одразу зверху рюкзаку лежав 🤦🏼‍♀️