Бавовнятко• 11 февраля 2024

Як же хочеться заховатися до 15.02

Щоб не бачити оці сердечка, валентинки . а що ти подаруєш? А ти шо? А тобі що?
Букети, канхвети. А мені пропозицію. А мені....

Да, я зла тьотка без чоловіка, без відносин. І я заздрю і воно оце все бісить. Бо я також хочу 😭😭😭😭😭
Ку-кусик• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Всі і все. Я просто якось боляче в цьому році реагую( може тому, що ще не відпустила і не розлюбила((( а скрізь ці грьобані сердечка

( Я знаю, що це виключно моя реакція. На людей не кидаюся))
Сколько вам лет? У меня в окружении никто не обсуждает: а ты шо, а тебе шо, а мне вот шо. Тю. Вам всем по 15 лет?
Марічка• 11 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Ось вам шампаньске и букет
А канхвети де?
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляМарічка
А канхвети де?
Ось вам чупачупс
Fashion4• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Дякую 🤗
Хай це кохання у вас буде грати завжди
Спасибо! Верьте! Если Вы хотите любви она обязательно прийдет в Вашу жизнь! ❤️
Фісташкова кава• 11 февраля 2024
боже, автор, я уже подумала, что очередной наступ.... в прошлой жизни мы с мужем ходили в ресторан..., уже давно не праздную, но вы не расстраивайтесь, все еще будет....
Марічка• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Ось вам чупачупс
То мені не потрібно, я за вас хвилююся.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ттттт, не дай Боже. Нажаль, от обстріл може. Якраз раз на тиждень наші сусіди вітають.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляМарічка
То мені не потрібно, я за вас хвилююся.
То я ж не для вас. А як комплект до шампанського і квітів.
КохайтесьЧорнобровi• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Я думала менше😱
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я думала менше😱
Вибачте, що розчарувала
Куда ж без меня• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
І тут лажа.
Останні місяці не щастить ні в коханні, ні в роботі. Так що буду я сидіти вдома з тим, що є.
Так хто тоді буде питати «а ти що? А тобі що»?
На смски можете не відповідати зовсім, навіть без «дякую».
Бегущаяпо• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Різдво, Новий рік, Пасху... теж не відмічаєте?
А ви рожева поні?
КохайтесьЧорнобровi• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Я вірю, що свого чоловіка можна зустріти в будь-якому віці.
Мені 38 і навіть в моєму віці складно знайти нормального. Або одружений. Або 10й раз розлучений і 5-7 дітей від різних дружин+ коханка. Або спився.

Бажаю вам зустріти вашого 💐🙏
А у вас скільки дітей в самої??
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А у вас скільки дітей в самої??
2. Я не проти дітей. Але коли у чоловіка кожній по дитині , ще й від коханки і з жодним з дітей не спілкується,- то для мене не чоловік.
Бегущаяпо• 11 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
вообще наплевать, меня муж быстро вылечил от этого всего, пару раз сказал ’не заслужила’, получил печать абьюзера не лоб и я от него больше ничего не жду и мне все равно. Уйти не могу, дом, бизнес, взрослые дети, буду жить хуже, чем сейчас, с деньгами проблем нет, все покупаю себе сама, ему ничего, он уже совсем обносился, потому что привык, что я за ним смотрю, а мне пофиг, достал.
Ви знаєте і мене мій чоловік так приземлив, ні квіточки, ні цукерочки, звичайно я і сама те можу купити собі сама, але ж це буду я , а не він.
Піти від нього не піду бо теж буду жити гірше, дитина є, змирилася і живу нічого не очікуючи.
Щаслива Я• 11 февраля 2024
В мене є чоловік, але ніхто тим не задовбує. Лиш дитина підліток шось там собі малює,фарбує, купує
Бегущаяпо• 11 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Молодець дитина), витягує атмосферу в сім´ї)
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Чому ви за нього вийшли заміж?
Ворую вкусняшки• 11 февраля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
А кто вас этим напрягает и спрашивает? По теме, у меня тоже нет пары, испеку себе сердечками печенье и включу ’Ходячих мертвецов’)
Печь не лень?
Дама_из_рекламы• 11 февраля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Печь не лень?
Нет, я люблю готовить.
Упругая попка• 11 февраля 2024
Тюю, а мне пофиг. Отношений нет годами и даром не нужны
Бегущаяпо• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Чому ви за нього вийшли заміж?
Раніше він був інший, а з роками став такий байдужий і каже , що все нормально, так у всіх з часом , хто довго вже разом.
КохайтесьЧорнобровi• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Вибачте, що розчарувала
Судження як в 15 просто
Куплю орехи• 11 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Куда?
Da
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Судження як в 15 просто
Це ваша думка
КохайтесьЧорнобровi• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Це ваша думка
Не тільки моя як виявилось
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не,я вообще не хитрая)))
Мужу сложно с одеждой. и обувью угодить, с гаджетами тоже
А мне для себя ничего выпрашивать не нужно и хитрить не нужно, покупаю сама. Или показываю, что нравится, он мне покупает
У вас там, между строк, было написано, шо хто то там получил подарок на НП, а муж хоть букет подарит. Кагбэ, признаки хитрости на лице.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Якщо вам не подобається і він не міняється, то чи варто з таким жити?
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Отправляйте всем открыточку типа такой
Не празднуємо!
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не тільки моя як виявилось
Мені якось так пох