Бавовнятко• 11 февраля 2024

Як же хочеться заховатися до 15.02

Щоб не бачити оці сердечка, валентинки . а що ти подаруєш? А ти шо? А тобі що?
Букети, канхвети. А мені пропозицію. А мені....

Да, я зла тьотка без чоловіка, без відносин. І я заздрю і воно оце все бісить. Бо я також хочу 😭😭😭😭😭
В танке• 11 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
Я вважаю, що це свято для підлітків, їм це особливо важливо. Або для тих, хто на початку відносин, для кого це шанс наважитися проявити свої почуття
Теж так вважаю. Дитині зроблю якийсь подаруночок)
Файно Замало• 11 февраля 2024
вообще наплевать, меня муж быстро вылечил от этого всего, пару раз сказал ’не заслужила’, получил печать абьюзера не лоб и я от него больше ничего не жду и мне все равно. Уйти не могу, дом, бизнес, взрослые дети, буду жить хуже, чем сейчас, с деньгами проблем нет, все покупаю себе сама, ему ничего, он уже совсем обносился, потому что привык, что я за ним смотрю, а мне пофиг, достал.
Из Кукуева я• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Ой🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Як приємно 🤗🤗🤗🤗
Ви не зла, вам просто погано, посилаю купу сердечок і побажання щастя)
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
#Чинипразник
От вам смішно, а я вчора по магазинам вийшла вперше десь за 2-3 тижня і офігіла -- сердечка (це зрозуміло хоч) і зайці, яйця крашені, солодкі, усіляких циплята і ін.милота в усіх проявах. І це кожне свято таке відбувається, готуються зазделегідь.
Все комерційне все!!!))) Нічого святкувати не можна, а то будеш як лох))))
В танке• 11 февраля 2024
Ответ дляПлекаю думи
С наступающим 💐
А я такую сегодня увидела
Куплю орехи• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Вони непоцілують. З ними не то.
Знайдіть подругу бі
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я не зла тітка, з чоловіком, гарним) але ми це свято не святкуємо і взагалі буду далеко від родини в цей день.
Тому не розділяю вашу ’пєчаль’)
Звісно не розділяєте мою пєчаль. Бо у вас є чоловік. А у мене немає.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Мне вообще кажется что подобные коменты пишут куда попало те, кто впервые это слово узнал
Как в 2 годика. Услышал слово пися и понеслось
Та да. По целомудренна мадам , що перший раз член побачила
Невидимка Майя• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Мій також на війні. Але він тепер не мій.
У вас буде інший. Також коханий, також гарний, також добрий і люблячий. Ваш.
Того минулого слід відпустити.
На свята, на парочки і серця намагайтесь реагувати з гідністю. Ті люди заслуговують на своє щастя. Колись воно було у вас, колись ще буде. А у них от зараз є, це ж класно, правда? Порадійте за них навпаки, посміхніться їх обіймам! Якщо не виходить, то просто абстрагуйтесь від цього. Хоча краще саме радіти. От побачите, стане легше.
забиякина• 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Спасибо, но я староват и слишком женат для Мартини)
В любом случае, благодарен за лестную оценку)))
О так вы не советчица а советчик ))) это все объясняет)))
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Знайдіть подругу бі
Мабуть ваш коментар буде номер Ван між недоречними і дивними порадами)
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Я вас умоляю) зачем вам один? Окружите себя кавалерами и радуйтесь) не обязательно отношения, не обязательно чтоб мужчина.
Даааааа! Котики! Это Святое!!!!!!!
Помаранчова душа• 11 февраля 2024
Так может лучше не ховаться и не завидовать , а заняться устройством личной жизни? Тогда и злиться и завидовать будет некогда и мужик найдётся.
БоВжеВільна• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Вы тоже почувствовали эти логичные вопросы?
Суцільна зрада• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Всі і все. Я просто якось боляче в цьому році реагую( може тому, що ще не відпустила і не розлюбила((( а скрізь ці грьобані сердечка

( Я знаю, що це виключно моя реакція. На людей не кидаюся))
Раньше праздновали как были отношения?
Пешеходик• 11 февраля 2024
Ответ длязабиякина
Тролль, лжец и девственник, к Вашим услугам)))
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Раньше праздновали как были отношения?
Колишній чоловік дарував квіти та подарунки. І на всі свята і так. Потім довго взагалі ніяких відносин не було. Так , просто побачення. А тут ми якось між святами попали.
Смячиком• 11 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
У меня есть любимый и любящий мужчина, но мне вообще пофиг на этот праздник.
И я с вами
Для меня это ’детский’ праздник
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляPORKA
Можливо це очікування винагородить вас реально гарним чоловіком. Від душі вам цього бажаю.
У мене так було. Всі парами,а у мене нікого. В родині в старі діви записали, вже просили ’хоч когось’. Дідусь говорив - ’доперебираєшся’, а я відповідала ’що мені з плакатом вийти на вулицю?’ Інтернета не було тоді, на радіо і по газетам знайомились типу онлайн. Але свого зустріла.

Вам теж бажаю, щоб очікування закінчилось чимось реально чудовим!
Дякую вам 💐
Fashion4• 11 февраля 2024
Никогда не забуду как я давно 14 февраля шла с работы, уставшая, замотанная. Все бегут с цветами, подарками, а я одна. Иду и плачу. Шла мимо цветочного рынка и купила себе букет и маме с бабушкой. Сама себя порадовала. В тот год я встретила свою любовь. Верьте, Вы тоже обязательно встретите, побалуйте себя чем то приятным в этот день❤️❤️❤️❤️❤️
Куда ж без меня• 11 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко

Відсторонено скажіть: подарував квіти...троянди та торт в вигляді сердечка..хто? Тільки почали зустрічатися минулої суботи. Та нічого поки розказувати, тільки з тієї суботи зустрічаємося. Потім, все потім.
Пофантазуйте злегка. Понаблюдайте за реакцією)))
А самі в той вечір сходіть на якийсь фітнес, на масаж, замовте собі смачненьке вдома, щось подивіться, чи може, переберіть речі під музику...те, що вас відволіче від тих думок.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляБойова
Автор, как я вас понимаю! Я такая же самая(( так хочется надежное плечо рядом, поцелуи, объятия, секс нормальный а не с вибратором((( у меня еще и возраст осложнение, мне 50... мне кажется, в таком возрасте вообще нормальных не осталось((((((
Я вірю, що свого чоловіка можна зустріти в будь-якому віці.
Мені 38 і навіть в моєму віці складно знайти нормального. Або одружений. Або 10й раз розлучений і 5-7 дітей від різних дружин+ коханка. Або спився.

Бажаю вам зустріти вашого 💐🙏
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А вам скільки років?
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Я не хочу багато. Побачення щосуботи з інши я вже пройшла після розлучення. Мені це вже не цікаво. Хочу одного, нормального, коханого , мого.
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Може й так(

Дякую вам 💐
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляFashion4
Дякую 🤗
Хай це кохання у вас буде грати завжди
Играю_на_кларнете• 11 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Какая вы хитрая женщина!
Не,я вообще не хитрая)))
Мужу сложно с одеждой. и обувью угодить, с гаджетами тоже
А мне для себя ничего выпрашивать не нужно и хитрить не нужно, покупаю сама. Или показываю, что нравится, он мне покупает
Губки-уточкой• 11 февраля 2024
Отправляйте всем открыточку типа такой
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Отправляйте всем открыточку типа такой
Схоже на мого сина))) як він в садочку валентинки дівчатам підписував. З такими ж щічками і зосередженістью)
автор Бавовнятко • 11 февраля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
І тут лажа.
Останні місяці не щастить ні в коханні, ні в роботі. Так що буду я сидіти вдома з тим, що є.