Трейдер кріпти• 11 февраля 2024

Становится плохо на улице, я беременна.

Девушки подскажите что это может быть, я беременна 26 неделя. Дома я себя чувствую нормально, но когда только выхожу на улицу, то мне становится очень плохо, тяжело как-то идти, сажусь на каждую лавочку. Уже доходит до того, что я не могу дойти до пункта назначения и возвращаюсь домой. Сейчас я в другой стране, врачу ещё не писала не спрашивала. У кого было так же?
Швендяю містами• 11 февраля 2024
Дуже погано це як? Що саме. Мені теж було погано, живіт низ камінів, здавалось що от от втрачу свідомість, ходити не могла взагалі.
автор Трейдер кріпти • 11 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Такі ж самі симптоми, живіт наче ще тягне і спину іноді. В очах темніє
Домашка• 11 февраля 2024
Проконсультируйтесь со своим врачом, исключите медицинские причины. Если по физиологии все ок, консультируйтесь с психиатром.
Куда_бежать• 11 февраля 2024
Здається, тривога шкалить у Вас
Але,ви в такому положенні, що тільки лікар
Ви коли виходите— є тривожні думки різних направлень? Прокручуєете їх в голові, є те, чого боїтесь, або був негативний досвід?
Голубая фишка• 11 февраля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
У меня тоже в глазах темнеет ,перед потерей сознания . Но это происходит не на улице ,а в помещении . Анализы показали: пред анемию(на 22 недели появилась).Оттуда слабость и потеря сознания.
Но ,если вы регулярно сдаёте анализ крови, врач вам об этом сообщит.
Країна мрій• 11 февраля 2024
Здайте гемоглобін, було теж саме, виявилось гемоглобін 80
Айболитная• 12 февраля 2024
В мене 27 тиждень. Теж важко ходити довго. Вчора в ТЦ реально погано стало, але там було жарко. Думаю анемія, в мене різко обвалився гемоглобін, феритин і був низький. Почала приймати залізо, побачимо.
Bor bor• 13 февраля 2024
Я вже народила, але розумію, про що Ви. У мене теж таке було періодами. Пам´ятаю, як на 13-14 тижні на вулиці так закрутилася голова, що я ледве не впала. Досі не розумію, як я тоді не втратила свідомість. І потемніння були, і зірочки перед очима. Я дуже обережно і неквапливо ходила по вулиці, щоб знов не закрутилася голова. Я думаю, що в мене це було з рівнем гемоглобіну пов´язано. Хоча він нижче 110 не падав, однак моя норма - 140. Після пологів за декілька місяців це минуло.