Удальонка• 11 февраля 2024

Війна скінчиться цього року, я впевнена!

Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляtermosa.ua
бабуся завжди казала, якщо багато грибів - багато смертей!
Це якщо вродило багато грибів, то до війни.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Пусть так и будет. Мне тоже снилась война много,и снилось, что закончится осенью. Я очень очень ждала, что первый год осенью. Но война продолжала сниться и не закончилась. Еще до войны снилось,что работы станет очень мало, не только у нас, а и вокруг, и начальство мое уедет за границу, а потом вернется и опять раскрутится. Сейчас они за границей. А раз вернуться, значит не могут рашисты победить.
Жду теперь очень эту осень.
І уві сні на хлопцях, які розбирали гриби, були вітровки
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляAngelis
Ваши варианты?
Все може повернутися так, що ви рівняєтесь, війна процес динамічний.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляwind-d470
Вы смотрите в суть этого бреда, ниже в коментах она начинает нахваливать сырского и закидывать, что он типа да, положить миллион, но войну выиграет. Она не дура, это заказной пост.
Бляха, ну щоб ви ще написали 😂, ну який заказний пост? Ну хто хвалить кого? Що ви плетете????
Э-велин@• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ну и грибной сезон не зимой у нас))
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Именно в этом году? И что в Вашем понимании ’перемога’? Нам вернут все территории и ещё репарации выплатят на восстановление страны? Или просто остановка военных действий по нынешние кордоны фронта?
Расскажите, какой сценарий, пожалуйста.
По відчуттям від сну, не більше ( все субʼєктивно, я не Ванга, мені просто наснилося): осінь, якщо наснилося, то , думаю, ця осінь, через одяг хлопців, вітровки. Втратимо людей, і це очевидно - щодня втрачаємо . Кордонів 1991 не відчуваю, думаю, будуть кордони 2021. Репарацій не відчуваю, важко буде, бабця стояла на колінах, якщо проводити аналогії …Максимум арештовані активи. Думаю, це буде кінець, а не мінськ-3
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляfishcka
З усіх джерел пішли новини - ’Русія нападе на Європу за 5-8 років. Треба готуватися’.
Ну що ж, я думаю мої читачі пам´ятають де вони вперше про такий варіант прочитали )
А давайте тепер я вам опишу ще один варіант, варіант коли росії не потрібна буде окупація України щоб потім розпочати напад на Європу, як описано в Більд.
Ось уявіть, росія атакує країни Прибалтики. Всі думають що НАТО відповість. І тут і я ввожу в справу ось таку умову - паралельно з нападом на НАТО, росія використовує тактичну ядерну зброю на полі бою в Україні... Дві боєголовки малої потужності. Ваша відповідь, НАТО.

https://www.facebook.com/Mrrffyg/posts/pfbid0YFD7T...
І тоді війна закінчиться. Всюди. Якщо такий сценарій
Э-велин@• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
А что вам до войны снилось с бабушкой связано, в стар посте вы пишите
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
гы-гы. душевное терзание? у автора?
только психопат может, сидя за кордоном с мужем и мамой, вещать про огромное количество убитых на фронте в ближайшем будущем, чтобы эта семейка потом радостно прискакала домой к себе в КО - с лозунгом МЫ выстояли.
Ваша агресія неадекватна. Змогли б ви бути закордоном, теж рятували б дитину. Не плюйтеся ядом, і так вистачає агресії…
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Якщо буде окупація, а вона вже на частині наших територій є, то буде ще більша мобілізація чоловіків - у лави рашистських військ. І перехід з гривні на рубль мабуть не за один день відбувається. Тому ці прогнози нереальні. Навпаки, навіщо ті гривні тоді знімати. На руках вони не знадобляться, а от через банки їх можна буде конвертувати у що завгодно. Але це не буде по всій Україні, принаймі до кінця лютого.
Мало часу залишилось. Тут ані варіант ’ми переможемо до кінця лютого’, ані варіант ’раша захопить усі наші території’ не спрацює. Тому ті прогнози або не на лютий були, а на більш пізній період, або взагалі фейк від чергових шаманів.
Я вже в будь які сценарії після пережитого за моє життя можу повірити... Але ж вони мають бути хоч більш-менш реалістичні.
Не лютий точно, це абсурд. Мені сон дату не називав. По відчуттям осінь
ku4eravaku4erava• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Відповім , мені в сні мапу не продемонстрували, але Україна лишиться, сподіваюся, з Донбасом. Я не гадалка, не ванга, не таролог. Але в такі сни вірю. Давайте обʼєктивно, витягти і лишитися Україною навіть в коридорах 2021 року вже перемога, хіба ні?
Нет...это не победа
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
І я про це вище писала. Гриби - то хлопоти особисті самого автора! Бачу я такі сни регулярно. Вони до хлопців в окопах, до бою аж ніякого відношення не мають. От повірте, будь ласка.
А гриби 1-в-1 і купа хлопців, які десь взялися і їх розгрібали?
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляAmalpi
Грибы-гробы, это все знают. Автор специально такой сон рассказала
Ви в собі взагалі,,,? Таку х%рею хіба навмисно видумаєш?
Еленнн• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Мені рідко бабуся сниться , тільки з відповідями, ви самі додумали, що вона мене «звала», де написано, що покійна кликала? То я бігла до неї. І сенс тут однозначний
...оте що ви до неї ’бігли’- то і є - ’звала’.
Моя покійна бабуся говорила, що покійники завжди приходять щось ’сказати’., тільки потрібно правильно розуміти як воно сказане.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Напишу в лічку, бо тут знову почнуть гівно кидати
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
Я от і шифрую, як вмію. Бабця була здорова уві сні, тому за своє здоровʼя я спокійна.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Стосовно снів і війни. На третій тиждень війни снився дуже символічний сон. Як я гуляю коло стели Ісуса, навколо церква, і стела Ісуса падає, розбивається і тільки очі голови пронизливо на мене дивляться. Тоді я зрозуміла, війна надовго. Ми в собі самі Бога втратили, певно, чи з дияволом воюємо…
ira--m• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
В людини якраз адекватна реакція на вашу абсолютну беземпатійність. Писати, що буде страшний бій з великими втратами на форумі, де є люди з прифронтових територій і в багатьох друзі, рідні, знайомі або воюють, або можуть призвати - геть нелюдяно. І це саме ви намагаючись вигуляти біле пальто викликали обгрунтовану агресію у ваш бік.
Ваші сни - то події для вашої родини. Отож правильно вам написали, попіклуйтеся про себе і своїх близьких. А сни на глобальні події виглядають трішечки інакше.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляira--m
Та невже ? В моєму сні фігурували символічні образи і купа чужих персон. Це просто сон, і війна, так, це жах і втрати, і я сама боюся за це, в мене є родичі і друзі, близькі люди, до чого беземпатійність? Ви мухи з котлетами намішали
ira--m• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Мухи з котлетами і грибами у вас. І ваші сни це підтверджують.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляira--m
Слухайте, я просто поділилася сновидінням, все. Виливати всю лють і звинувачувати інших..Ну таке
ira--m• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Де ви побачили хоча б краплю люті? Не драматизуйте. Я вам пояснила недоречність ваших висловів. І як би ж я одна. Вас не дивує, що стільки людей вам відписало щось подібне? Чи ви одна добра і ніжна, а інші погані і злі? Так не буває.
автор Chegevara 555 • 12 февраля 2024
Ответ дляira--m
Більше я ніколи і нічого на цьому ресурсі не писатиму
мульти1• 12 февраля 2024
люююдии перемогааа будеее
у травнііі
Angelika93• 12 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
А хтось казав, що не буде? Рашці потрібен південь і схід, а не Київ. І наразі твльки ледащий не розповідає, що південь зіллʼють. То звісно Україна лишиться (Центральна частина так точно) - на ці території ніхто і не зазіхає.
А чому ж вони намагались на початку повномасштабного вторгнення взяти Київ? Та путлер відверто на інтерв´ю Карлсону каже, що йому Хмельницький листи писав, щоб він забрав Київ. А ви кажете - не зазіхає. Сьогодні потрібен південь і схід, а далі і вся Україна.
Amalpi• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Заспокойтеся, не так верно навіть по сну: якщо з грибами проводити аналогію, то всю зброю дадуть, переможемо, хоч і важко, бо великими втратами
Вы нормальная? У всех одна ассоциация с вашим ’сном’
Angelika93• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Чому ви вважаєте, що трактували свій сон саме так,як може виглядати реальність? Це суто ваша точка зору і ваше сприйняття. Може вам дуже легко бути не агресивною і мрійливою, сидячи за кордоном. А тут, в Україні, люди живуть під обстрілами і жертвують своїм життям, щоб вам з чоловіком було куди повернутись. Так ви ще й ображаєте людей за їх справедливу реакцію на ваші гриби
Angelika93• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Так ясно ж, що ви просто. Як ото Зеленський просто обіцяв шашлики людям, а обдристович просто підбадьорював людей 2-3 тижнями, щоб вони кордон не прорвали, тікаючи з іншого боку країни. Все ж так просто, виявляється. Я просто сказала, чому ж це всі плачуть і такі агресивні?
Nathalie27• 12 февраля 2024
Ответ дляМариш_ка
Якщо рішення про наступ - це стратегія, то головнокомандувач - це тактика. І саме тому для військових на передовій Залужний - Батя, а Сирський - М’ясник
Чому головнокомандувач не брав участі у ставці верховного головнокомандувача, коли приймалося рішення про контрнаступ?У військових на передовій думки різняться.
Angelika93• 12 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
А які кордони 2021? Бо путлер включив до своїх кордонів Луганську, Донецьку, Херсонську і Запорізьку області. То що, треба відступити до кордонів цих областей і все? Війна закінчилась?