Удальонка• 11 февраля 2024
Війна скінчиться цього року, я впевнена!
Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
дамаАмстердама• 11 февраля 2024
йой ви наївна) політологи планують до 30-х, а ви ’соооон’
Удальонка
• 11 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Побачите самі. Нема сенсу доказувати.
Скажу відверто, сни мені снилися такі, що збувалися і буквально. Просто поділилася. Можна сміятися, кепкувати, ржати і не вірити. Просто самі все побачите,
Love_Love_Love_• 11 февраля 2024
Та скінчитись то вона скінчиться але якою ціною і за що загинули і постраждали наші люди
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажу прямо, судячи по тому, в якому стані я прокинулася, горе буде страшне.
Love_Love_Love_• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
А зараз воно не страшне?
Кордони 91 нам тільки сняться
Ответ дляChegevara 555
Авторка, а де ви закордоном? Бо я ж речі зберу щоб додому їхати, і якщо не вийде, то тоді до вас доведеться)))
Nathalie27• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
А так позитивно тема починалась…
Я не очікую на розуміння. Я готова до тролінгу і тд, проте коли впав у Індонезії літак, я за тиждень до цього бачила це уві сні і навіть запамʼятала назву авіакомпанії, на хвості намальовано було символ, Lion. З мене довго ржали. А потім не ржали
Ответ дляHelloKitty18
Якщо цього року то не нашою перемогою, бо це неможливо.
Це буде страшна перемога, яку ми ледве відхаркаємо.
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Ну хоть не ядерка?
А то к вашему сну с грибами и ядерный гриб можно привязать.
Ответ дляLove_Love_Love_
А зараз воно не страшне?
Кордони 91 нам тільки сняться
Нічого про кордони не скажу, але всі будуть думати, що ми вже все, програли. Але цього не буде
HelloKitty18• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Тільки якщо пуйло зд@хне і там станеться переворот, що малоймовірно або якісь катаклізми на планеті .
Ответ дляTammy21
Приїжджайте, Вільнюс
Sergeevna-a227• 11 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Доречі про сни. У моєї колеги дуже хворів син. І мені якось приснився сон, що я прийшла на роботу, а мені кажуть -у Василівни син помер. Я вранці прийшла на роботу -і мені сказали у Василівни син помер. Це капець, як себе почувала. Але це просто якесь співпадіння.
Ответ дляNathalie27
А так позитивно тема починалась…
Тема не позитивна, але дуже обнадійлива. Через сльози, але таки лишимося Україною, житимемо!!!
Ответ дляChegevara 555
А хочете я зараз розкажу, що ви робите? Будемо вважати, що так.
Ви зараз людям, яким наднайтяжче, які готові схопити будь-яку соломинку даєте надію (3 нєдєлі, ага). Лише для того, щоб власну міфологію підгодувати. Вам норм буде у результаті, ви собі виправдання придумаєте, а ті, хто вам повірте отримають відкат. Ще один.