Удальонка• 11 февраля 2024
Війна скінчиться цього року, я впевнена!
Наснився сон. А віщі сни в мене зрідка, але мітко. Тим паче, коли сниться бабця. Так от, війна цього року скінчиться. Можливо є хтось, хто вміє сни розгадувати. Наснився ліс, я з мамою гуляла і раптом побачила гриб, білий, проте мама не повірила, і я знайшла цілий окоп з тими білими ( але брудними, сіро-зеленими) грибами і почала збирати в пакетик, вони були один в один, по 30-40 см заввишки , і десь взялися хлопці, колишній одногрупник теж, які ті гриби почали розгрібати пачками, а я переживала, що мені не вистачить. У фіналі я помітила, що ці гриби ВЖЕ були попередньо консервовані , не щойно з грибниці. Це все дуже дивно ( і скидається мені на те, що наших хлопців таки озброять технікою і снарядами, які «розконсервують», і посилиться мобілізація, бо хлопців набралося коло окопу з грибами пітьма як багато). Гриби я лишила, не забрала, і в душі почалася страшна тривога за бабусю, якесь величезне горе в серці (вона давно покійна), що в неї знову стався гіпертонічний криз, і вона помирає…Я бігла не бачачи дорогу до бабиного дому (а зараз я закордоном якщо шо), і ридала, на душі був жах, боялася, що не встигну, а мама бігла слідом, і кричала, що вона вже померла, її ніхто не врятує…Проте я забігла до бабці , вона була жива, вона важко опустилася на коліна, ми обіймалися, цілувалися і ридали разом, і вона сказала, що скоро ми ( діти) будемо вдома. Вона мені зрідка сниться, перед війною снилася теж, то вже інший сон. Висновок такий: бій буде страшний, зброю таки нам дадуть, і Україна є, була, і БУДЕ, хоча горя ще попереду багато…Війна скінчиться цьогоріч. Це точно. Але зі сльозами на очах…
Mary8478580• 13 февраля 2024
Ответ дляChegevara 555
Київ точно буде Україною, бо уві сні я бігла до бабусі, яка з Київської області.
О, ну всё, расходимся, фух
Главное что киев останется
Ответ дляЛюсильда.ua
Я трохи вмію. Цунамі - це тяжкі періоди в житті. Мені також періодично сняться високі хвилі. Я з покійною мамою намагаюся втекти від них. В реальності після цих снів настає хвороба або складна ситуація, наприклад на роботі.
Щодо туалетів уві сні теж є певне пояснення. Іноді крутить у мене живіт чи банально хочу пісять. Але міцно сплю. І от мозок уві сні шукає туалет. Я туди йду (часто це чомусь шкільний вонючий туалет з мого дитинства), а там - то брудні кабінки, то немає дверей і люди поруч. І я ніяк не можу сходити... Мучаюсь так до ранку. А потім нарешті прокидаюся і ледве добігаю до свого домашнього туалета))))
скажите, а можете помочь мой сон расшифровать? это для меня очень важно. спасибо
Moon shine• 13 февраля 2024
мій знайомий,який передрік війну повномасштабну ще задовго до неї,теж сказав,що війна закінчиться восени цьогоріч. і майдан він передрік за декілька років. але казав те саме- бій буде страшний і багато втрат.
Moon shine• 13 февраля 2024
Ответ дляRen2
так, коли Трамп буде. У мене є родовой помощнік або родовий бес, я в нього спитала скажи мені коли закінчиться війна, дай мені знак у ві сні, через 4 дні приснився він. Чого я не питала раніше, не знаю, це було в січні
і що він сказав?
Допоможіть тепер і мій сон розгадати .Снився з понеділка на вівторок(на сьогодні).На цю тему тільки що наткнулася ,не читала вчора.Перебираю гриби і всі такі гарні але посередині мухомор велитенський і в сні я розумію що через нього всі гриби тепер отруйні тому що він лежав біля них,тоді бачу кішку чорну худощаву замучену ,без двох лап.Посадила в коробочку і не знаю як їй допомогти,відчуття жалю ,жаху безпорадності і обіди.Не знаю як і трактувати ,но після сна весь день дуже неприємні відчуття.
Ответ дляЛола88
Кошка - ложь. Покалеченная кошка, ложь частичная, где то вы узнали правду, но все равно носитесь с остатком лжи, надеясь, что не может быть по другому. В вашем сне грибы, возможно прибыль или хорошие планы, но что то их отравило, перечеркнуло, не получится.
Ответ дляЭ-велин@
Дякую!
PANTERA_KET• 15 февраля 2024
Ответ дляMush_Mash
Так, а ну розкажіть, що за шкаф і яка вартість? Я меблі у вітальню шукаю, все таке стрьомне (
Под заказ
Дорого
Ответ дляMoon shine
Ну я відчуваю аналогічно. Хай би мене тут добивали ногами, але я це повторюватиму.
Ответ дляЭ-велин@
Я вас тоже поддерживаю. Спасибо, что поделились. Не обращайте внимание на злые выпады
Все дійсно буде гаразд попри все, але болісно…
Ответ дляЭ-велин@
Само понятие война не может не быть без боли(((
Видели новости, американцы проголосовали за помощь Украине?
Допомога буде. Але мене більше турбує кількість загиблих, яку не озвучують