Мааарковная• 11 февраля 2024
А якщо мені розкрита прийшла посилка, значить вона в компанії їхала чи як?
Замовила через посередника викуп з інсайтів.
Оплатила вартість + послуги продавця, сказали що посилка може бути парна чи індивідуальна, в залежності чи є компанія.
Надалі повістили що доставка індивідуальна буде, компанії нема, я оплатила подвійний тариф.
Прийшла посилка НП - розпаковую, а там надірвана лежить посилка з іноземною адресою)
Детские_Будут?• 11 февраля 2024
Вона просто адресу зняла, щоб ви не догадалися яким перевозчиком доставляла. А може і парна була.
Обращеница• 11 февраля 2024
інколи і перевізник на складі може перевіряти чи немає нічого забороненого...якщо хочете перевірити, пошукайте на пакеті наліпки транспортних компаній, там має бути вага
ПростоБелка• 11 февраля 2024
Я заказыаю сама себе, перевозчик всегда вскрывает пакет магазина, достает инвойс (его никогда нет в пакете), залепливает скотчем и шлет мне (может в свой пакет это все положить)
Маруська Му• 11 февраля 2024
Мне никогда не приходила посылка в упаковке отправителя, всегда в бумаге или пакете бренда, но её там по стране явно никто не доставлял и без инвойса, я сама заказываю и так привозит транспортная компания. А сколько вы заплатили по 2му тарифу? если шип 3-5 евро, за 1-2 евро крутить себя что вас надурили и искать ответ.
Мааарковная
• 12 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
Не пам´ятаю вже і не накручую. Просто вдруге не звернуся вже.