Чорт і Шо• 11 февраля 2024

Взуття Geox демісезон та зима

Що скажете? Багато симпатичних моделей і так, підошва у більшості в "дірочку". На весну-літо супер. А от як носиться восени-взимку?
Inna_ya_krasivaya• 11 февраля 2024
Я ношу кеды зимой и осенью и летом их - офигенно
легкие. не промокают, самая наверное удобная пара что у меня была
подошва в дырочку.
Форточка• 11 февраля 2024
В мене не в дірочку осінь. Ношу 4 роки вони як нові.
У чоловіка в дірочку були. Як вступити в калюжу протікають, а взагалі чудове взуття. Носив зимою
Залізна пані• 11 февраля 2024
Я с дочкой ношу в разные сезоны,нравится
Рятівник Малібу• 11 февраля 2024
У мене шкіряні, не спортивного стилю, підошва без дірочок, все ок. У доньки зимові вже третя пара, підошва з дірочками, іноді дійсно всередині волого, але виймаємо устілку і сушимо, ноги не мокрі ніколи
Кіна не буде• 12 февраля 2024
с дыкочками и кеды и ботинки никогда не мокро. уже обсуждали, что протекают в подделках, в том числе интертоповских
Кіна не буде• 12 февраля 2024
Ответ дляФорточка
как джеокс может протекать, если там мембрана.
где вы ему покупали?
Форточка• 12 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
где вы ему покупали?
Интертоп.
Кіна не буде• 12 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Интертоп.
Попали на подделку
Форточка• 12 февраля 2024
Можливо, але в цілому вони були дуже якісні і прослужили років 3