На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
Ответ дляlekon-lekon
Що значить немає права знаходиться в Німеччині? Права надані самою Німеччиною, всі українці знаходяться на законних підставах і у них також є права на безпечне перебування.
Я нічого не писала про право знаходитися. Це чужий монастир зі своїми порядками. Сенс розказувати які ті порядки погані. Можна просто поїхати якщо не підходить країна
Ответ дляWill_Be...
Ну, менталитет арабов ни для кого не был неожиданным, они такими уже рождаются, но я не понимаю другого - в той же Германии сотни тысяч украинцев, неужели нельзя сплотиться, хотя бы для того, что бы давать отпор вот таким?
Я не выезжала, живу в своем криминальном (по мнению большинства) Кривом Роге, так, вот, именно здесь видела сплоченность в таких ситуациях - в одном районе кучкуются цыгане, в другом азербайджанцы, и когда те, или другие начинают переходить черту им дают жесткий отпор - с драками и погромами, вылавливанием особо борзых и показательным наказанием. Отсталые народы понимают только силу. Почему то же самое нельзя делать там? Это не толерантно, да? Так, в Европе кто первый начал кричать ’Убивают!’ тот и жертва
Тому що ’Моя хата з краю’. Не уявляю араба який буде наживатися на своїх. Ніяка країна в ЄС не захоче массових погромів від арабів. Тому ніхто нікого не накаже. Всі ж бачили які молодики туди заіхали і скільки вже народили за ці роки.
Ответ дляlekon-lekon
Ох у вас і в голові намішано. Українці втікали від війни, щоб в Німеччині їх вбивали з тезою ’ашотакова’ сидіти і не гавкають? Треба сказати, що від цих біженців багато страждає самих європейців, не тільки українці. І ще невідомо як ця проблема в майбутньому проявить.
Це не наша проблема, ми не громадяни Німеччині чи ЄС. У нас немає ніяких політичних прав тут. У нас вистачає проблем в Україні
Ответ дляlekon-lekon
Чогось до 2022 ніхто не рвався жити з німцями, щось мабуть сталося, що млн залишили свої домівки щоб поїхати в Німеччину. Враховуючи минуле, вбивства українців, концтабори, млн вбитих в другій світовій, то маємо повне право на гроші, хай спокутують свої гріхи.
Ми маємо добру волю інших країн нам допомагати. Чи інтерес свій шкурний. Закінчиться ця воля і ніякі наші права нікого цікавити не будуть
Ответ дляkryasanchik
Теж так думаю, бідна Україна, іноді думаю за що це все нам? Нікому ми не потрібні, ні владі нашій, ні іншим країнам, проводять екперимент і під лупою розглядають
Ніхто нікому не потрібен в усьому світі. Досить вже мати таку ниючу інфантильну позицію. Кожна країна і кожен народ барахтаються і розвиваються в світі самостійно. Бувають союзники часами, буває підтримка. Ті ж поляки в 2022, в самий складний час, надали нам велику допомогу та підтримку . Не нийте.
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Посмотрите какой% цыган в Кривом Роге, про их менталитет, думаю, слышали и знают все, но,блин, здесь их держат на коротком поводке, как - я описала выше. Запугивание, силовые методы - и они отлично работают на уровне инстинктов. С арабами можно так же, только, Вы правильно сказали - каждый считает, что его хата с краю, и его не касаются подобные инцинденты, но,когда коснутся будет поздно что-то предпринимать
Ответ дляAlisa.Alisa
Нема слів, ви ж теж мама, чи чужа дитина, то не дитина?Чи то Німеччина таке з розумом вашим робить?😞
До чого тут це? Немає жодного підтвердження що вбили араби і вбили за те що вони українці. Є слова федерації футболу України ’за словами свідків нападниками були 8 чоловіків арабської національності’. В коментарях люди не батькам почали співчуття висловлювати, а обсмоктувати яка Європа погана
Ответ дляAllka- skakalka
Убил ,а второй в реанимации ,выживет ли ?! Просто арабам многое позволено в Европе ,немцы языки в жопы засунули ,есть видео где они нападают на женщин ,бьют ,а немцы идут мимо и дрожат перед арабами .
Фууу
Це не наша проблема. У нас своїх вистачає. В ЄС у нас немає жодних політичних прав, ми не голосуємо тут на виборах. Ми там вимушені переселенці
Will_Be...• 12 февраля 2024
Вот сейчас, почему не начать выходить на митинги с лозунгами: ’Мы спасаем своих детей от войны, не для того, что бы нас убивали арабы!’, почему не кричат про дискриминацию по национальному признаку? Когда надо- немцы отлично могут поставить на место зарвавшихся.
Ответ дляAnnaOst
Ну вибачте. В тому і суть що люди їхали в Німеччину, і згодні були жити за німецькими (!) цивілізованими порядками. А не стикатися з середньовіччям арабських біженців. Це може цим арабам варто звалити додомцю, і там жити як вони звикли.
Ответ дляBe_me
Не втрачайте обʼєктивність. Я розумію, що ви живете в цій країні і зараз дуже логічно хвалити «своє» болото, але в Німеччині таке є і про це говорять самі німці. І самі німці по-тихому мають розправи з арабами. Але поліція відстоює арабів, нерідко гребуючи інтересами самих німців. Тому, що вже казати про українців.. Я жила там двічі (ще до війни, але вже з початком сірійської) і добре знаю, як воно зсередини.
Також особисто знаю жінку, яка виїхала з 4-ма дітьми напочатку повномасштабної війни і її чоловіка там вбили в отакій поножовщині, коли він вийшов купити хліба в непізній вечір. Розбираються і шукають другий рік. Це не про те, що в нас супер безпечно, а там кримінал суцільний. Це про те, що не варто жити в світі рожевих поні, марячи тим, яка ідеальна Європа.
Ще раз. Автор написала клікбейтний заголовок. Інформація про те що це вбивство на національному грунті скоєне арабами нічим не підтверджується. Є тільки одна фраза в повідомленні на фб федерації баскетболу. І який сенс обговорювати міграційну політику країн які приймають українців? Ми не маємо там ніяких політичних прав в ніяк на ту політику не впливаємо
Ответ дляWill_Be...
Ага, особливо треба робити упор на «арабах», що б ще більше провокувати ненависть
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
До чого тут політичні права? Раз Німеччина гарантувала безпеку перебування, то якось ненормально, що українців просто вбивають на вулицях.
Ответ дляWill_Be...
Цігане не воинственный народ если что. А арабы на войну с рождения заточены. И профинансированы они хорошо. У цыган доход на наркоте и пр. Их не ужимают и они сидят тихо. В цыганские поселения и полиция не заглядывает. Так и с арабами. Их по ’мелочам’ не трогают они массовые беспорядки не создают. Даже своих граждан не защищают не обощли стороной гначит спровацировали. А все думают что европа необыкновенная.А в итоге убеждаемся что у нас все было намного лучше. А мы хаяли и наровили за чужой забор перелезть.
Ответ дляWill_Be...
Кого к примеру ? Кроме своих граждан.
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Ну, они могут себе позволить убивать наших за то,что мы - украинцы, что нам остается делать, молчать и терпеть?
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Багато хто повернеться додому, не всі в Європі живуть чудово. Поки літають ракети і йде війна хай люди живуть в безпеці.
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
’Не воинственный’
Вы цыган живых видели?
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Кого к примеру ? Кроме своих граждан.
При необходимости и желании - всех. Инструментов для этого у них достаточно.
Ответ дляWill_Be...
Не реально ужиться с тем. кто ненавидит тебя и не хочет уживаться с тобой рядом. Но, в целом, это и не обязательно. Я не понимаю другого - почему наши молча это глотают? Наших там много, и неплохо было бы объединиться. Прав у нас не меньше, чем у них, но к правам прилагаются ещё и ум со смекалкой, а не только животная злость. Почему этого не делают, почему каждый сам за себя, и нет поддержки от своих? На самом деле, страшно именно это, а не арабы, как таковые.
У украинцев другой менталитет. Они образованные в большинстве своём, сдержанные, цивилизованные. Более «европейские» что-ли. Соблюдают закон, не конфликтные, благодарны немецкому правительству за такое принятие и помощь.
Мусульмане в большинстве, которое устраивает беспредел - это дикари. Они считают, что им все должны. И это не преувеличение. Они очень темпераментные, У них не многие посещали школы и не знают как себя вести в обществе. Как контролировать агрессию. Даже те дети, которые обижают украинских детей уже в начальных школах, откуда все питают? Из семьи. Значит дома они слышат и чувствуют как родители относятся к нашим гражданам и потом в школе проявляют агрессию.
Украинцы очень мало находятся в Германии. У мусульман там уже все схвачено. У них свои схемы чтобы не работать на полный рабочий день, числиться только на миниджобе, получать пособия на протяжении 8 лет, а самим работать по-черному на бизнес брата, дяди и т.д. Свои «прикормленные» врачи и т.д. Они пустили хорошие корни.
Да, среди них тоже есть образованные и думающие люди. Но их меньшинство. И если уже разгорится скандал, то они пойдут так же защищать свою кровь.
Ответ дляKateSavch
Арабські біженці це не наша проблема. Коли українці отримають громадянство Німеччини чи іншої країни ЄС вони зможуть впливати на міграційну політику шляхом виборів. Поки що ясно одне - хтось зарізав хлопця на вулиці. Автор теми написала що не працює в Німеччині поліція. З моїх спостережень це не так коли справа стосується тяжких злочинів. В місті де я живу мужик погрожував підліткам зброєю. Його заарештували через дві години. Причому ніхто не панькався. Миттєво встановили особу і був штурм квартири. Ввечері але у всіх газетах були новини. Тут же немає жодного офіційного повідомлення від поліції
smilingsky2010• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
И добавлю в тему выше.
Мы не на пособии. Мой муж работает с того момента как мы уехали. Нам пособие платили только в марте 2022.
Дальше - детей у нас 4. По этому муж уехал законно :))
Сразу видно, что вы опытная советчица😂 а почему вы выбрали Швецию, вы же знали, что там много черных
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
У нас их достаточно. Есть целые улицы. Но там очень много на рынке работают. Таких поселений как в инете вылаживают вроде нет. Но это в моем городе.
Я из Кривого Рога, здесь настоящие цыганские поселения, ’Шанхай’ - известен на всю Украину (не повод для гордости. но это так), и, когда цыгане переходят грань, этот поселок полыхает, а цыгане становятся тише воды, ниже травы.
Ответ дляMs. Wonka
Читала, что убил араб. Ужасная история.
Вообще, до хренищи арабов дроч@т в экстазе на пуйло. Типа, ставит Америку раком и делает, что хочет.
Мої діти влітку їздили на змагання в Німеччину. Проходили повз них два арабських піздюка і сказали ’ слава росії’.