Булку Дай• 12 февраля 2024
Имея бюджет 3000ye какую страну или курорт Вы бы посетили?
Куда бы поехали если эта сумма выделена на поездку и впечатления?
Булку Дай
• 12 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
На скільки людей ? Нас 5, не дуже великий вибір на цю суму
Дві людини.
Булку Дай
• 12 февраля 2024
Ответ дляGleva
Я б в Домінікану, щоправда не знаю чи вистачило б запропонованого бюджета)) а там і Куба)
Ні це мало мабуть. Переліт дорогий туди
Госпожа_тамагочи• 12 февраля 2024
Я б побувала в Ісландії, Норвегії, Швеції та Данії. Думаю. На за 2 тижні максимум гроші б скінчились.
Госпожа_тамагочи• 12 февраля 2024
Ответ дляБулку Дай
Дві людини.
В´єтнам. Колись хотіла туди полетіти. Або Майзію гляньте (була, спогади чудові).
Я такая - жду трамвая• 12 февраля 2024
Влітку Кіпр, там найкраще море; якщо мета купа екскурсій та країн - то Європа, автобусний тур (і Будапешт, і Відень, і Париж, є що подивитися, але стомлюєшся). Як більше грошей, то Швейцарія.
Кудесница_с_пургеном• 12 февраля 2024
Майорка, Тенеріфе, Мадейра, Іспанія - якщо вкладаєтесь. Це те, що я сама б хотіла). Домінікана - потрібно мін.10-12 днів, не вкладетесь ніяк.
Невидимка Майя• 12 февраля 2024
ну только Турция или Египет с таким бюджетом в нормальный отель.
Если брать Испанию, Италию, Грецию - то ценник сильно выше будет, если перелет посчитать, питание и тд.
Невидимка Майя• 12 февраля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
это не бюджет для этих стран вообще, включая дорогу.
Невидимка Майя• 12 февраля 2024
Ответ дляКрапипопка
Кудись подалі тягне, в Австралію)
тогда это только на билеты))
Булку Дай
• 12 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Если бы я раньше не была в ОАЭ и Тайланде, поехала бы туда.
Сподобались ОАЕ? Що найбільше? Бо теж думаю про них
Мамина квіточка• 12 февраля 2024
Ответ дляБулку Дай
Так. Буди 4 дні в Дубай і 10 днів на Фуджейрі. Купа вражень. Але це давно було, 12 років назад. І в той же рік Тайланд, контраст вражаючий. Ех, молодість, мир, наче в іншому житті було))
Булку Дай
• 12 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Тобто ви відпочивали на Фуджейрі так? А якщо навпаки поїхати що подивитись на Фуджейрі якщо приїхати з Дубаю на день чи це замало?