Поясніть, якщо раніше вилучити техніку могли тільки у юридичних осіб, то за новим законопроектом можуть вилучити також у ФОП і фізичних осіб?
Ответ дляPeres Lal
21 февраля должно быть второе чтение законопроекта с последующим принятием. Ждем окончательной редакции закона.
А в попередній редакції як?
lady.dziu2011• 12 февраля 2024
Дуже сподіваюсь що в такому вигляді яким він є зараз не приймуть, але дуже сумніваюсь. Бо буде повний треш .
lady.dziu2011• 12 февраля 2024
Ответ дляOlya-6c17
Когда примут тогда видно будет.А пока это только проект то и нервничать не стоит из за каждого пункта
Вы думаете что-то изменится в законе? Я если честно думаю что все решено