Бринзолетта• 13 февраля 2024
Де зробити Ботокс на метро Дарниця або Лівобережка?
Порекомендуйте салон де ви робите ці уколи і задоволені результатом.
Мова про лице і зморшки, а не волосся.
Дякую.
Мова про лице і зморшки, а не волосся.
Дякую.
Капуста Маша• 13 февраля 2024
Є клініка Molodist на Жмаченка 26, в Автографі, до власниці хожу ще з часів як вона винаймала кабінет, дуже приємна, уважна і відповідальна дівчина. Робила у неї ін´єкції полінукліотидів, лишилася дуже задоволена. Ботокс, полімолочку, радієсс, бланшинг ( хочу піти) вона теж робить.