Без Баяна• 13 февраля 2024

Гіпертонія 3 ступеня, чи придатні до служби?

Дівчата, хто можливо знає. Якщо у чоловіка гіпертонія 3 ступінь чи мобілізують таких? Відразу було, що такі вважаються не придатними, зараз читаю вже по іншому.
sk1zka• 13 февраля 2024
Якщо інвалідності немає,годен. Навіть якщо є,зараз 3 група майже всі годні

Мир Мир Мир!• 13 февраля 2024
Где вы нашли, что сейчас придатні?
Согласно 402 приказу, они подлежат исключению с учета

Ну, это если по закону
У нас по беспределу - все годны конечно
Пожарник• 13 февраля 2024
Ось тут шукайте:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text
і тут
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1467-23#Text
автор Без Баяна • 13 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Где вы нашли, что сейчас придатні?

Ну, это если по закону
У нас по беспределу - все годны конечно
Прийняті поправки до закону, якщо немає незворотних змін то мобілізують . А що вони мають на увазі під цими змінами, не ясно
Рожева юбка• 13 февраля 2024
Ответ дляsk1zka
3 ступень а не група, то інше
По закону не придатен, але зараз придатність буде визначати влк
Мааарковная• 13 февраля 2024
Є придатні, обмежено придатні і непридатні. Непридатні це при смерті вже. Щоб ви розуміли інсулінозалежні чи шизофренія чи відсутність ппоьців правоі руки - це обмежено придатні.
По закону призивають придатних і обмежено придатних
Мир Мир Мир!• 13 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
А, я не видела поправки
А расшифровки никакой нет?
Где почитать эти поправки?
В самом наказе 402 все по-старому
Пожарник• 13 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
Не перебільшуйте про ’при смерті’. Наприклад, у мого чоловіка хвороба Віллебрандта. Він виключений з військового обліку. І він не при смерті. Але з його захворюванням воювати протипоказано.
автор Без Баяна • 13 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А, я не видела поправки
А расшифровки никакой нет?
Где почитать эти поправки?
В самом наказе 402 все по-старому
Нажаль, немає((( я так розумію, тепер на розсуд комісії. Думала, може хто вже з цим зіштовхнувся, щоб поділилися досвідом

Фиона Шрековна• 13 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Удалено администрацией...
Мир Мир Мир!• 13 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Так и было на розсуд комиссии фактически
С самого начала
Мааарковная• 13 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
Та є ще обмежено придатні, нічого ще не змінили, так вірите новинам
автор Без Баяна • 13 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
С самого начала
Якщо людина постійно на таблетках і раз в пів року в лікарні, був мікроінсульт , які шанси ?
Пожарник• 13 февраля 2024
Хто поставив ржущий смайлик про хворобу Віллебрандта у мого чоловіка, почитайте накази 402 і 490. Пункт 12-а. Не ганбіться, стидоба До речі, наша донька також успадкувала цю хворобу від батька і стоїть на обліку у гематолога. Це якщо, ви думаєте, що ми підмутили цей диагноз. Цей диагноз не підмутиш - це інфа для недалеких. І про диагноз прочитайте для загальної освіченості. І чому з ним воювати не можна. І навіть носити важке. І просто поранитись будь чим
автор Без Баяна • 13 февраля 2024
Ответ дляПожарник
Не звертайте уваги на ті смайли , їх ліплять всюди, явно не далекі люди.
Фиона Шрековна• 13 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Отправили на ноль после трёх месяцев после инфаркта, соседа. Никого не волнует то, что на таблетках, не переживайте. Сыну сказали, да, нужно лечить голову(это уже после трёх контузий, которые там, на нуле никто не лечит), но у тебя ж ещё и желудок, так ты ежай обратно, лечи желудок, вот тебе расписаный приём таблеток, это за 15 минут до еды, это через пол часа после еды,эти во время еды, а это на ночь и диета. Кушать часто, но по не многу. Никаких консервов, вареное, пареное и т. д.. А потом полечим тебе голову. Он говорит им, ребята, я в окопе, на нуле, неделями на консервах, какая диета?!?Какаие таблетки по минутам?!?Пофиг, есть лечение, вали и воююй. Это он был в отпуске, первый раз за 17 месяцев отпустили на две недели с учётом дороги...... Так что им приём таблеток, что глухому писк комара.
Ацетилсалициловая кислота• 13 февраля 2024
Ответ дляПожарник
Ну я почитала, серьезная это вещь. Но вы ж поймите, что служба - это не обязательно прям автомат в руки и на 0. У мужа на работе парень - не видит толком ни хрена, тоже гипертоник, отсрочка у него на год из-за гипертонии - и опять повестку втулили на ту же ВЛК...
Всміхайлик• 13 февраля 2024
знайомого визнали непридатним і зняли з обліку,нічого не платив,звʼязків не має і не шукав
автор Без Баяна • 13 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Він не паралізований ? Читаю, що визнають не придатними, якщо наприклад паралізовано, чи практично людина інвалід.

Ответ дляВсміхайлик
Так просто не снимут. Разве что у него 90% болячек из того списка...
Всміхайлик• 13 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
ні,діагноз який ви писали в стартпості + стентований
Фиона Шрековна• 13 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
Рассказываю. На днях, побратим сына приезжал на ВЛК, двое врачей поставили ограниченно годен и что? Да ничего, вернули в бат и поставили на охрану, а не посадили в окоп. Но это ровным счётом ничего не меняет, они все на нуле и при нуле и условия жизни у хлопцев одни и теже. А автор лелеет мечту, что её вообще будет негоден, понимаете?
Мамина корзиночка• 13 февраля 2024
Ответ дляПожарник
Цей діагноз найпростіше підмутити, але ніхто ж не спорить з наявністю його у вашого чоловіка.
Теща дочки• 13 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
До прийняття нового закону є обмежено придатний. В мене в чоловік обмежено придатний. З новим законом має це змінитися - або придатний, або непридатний
Пожарник• 13 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
співчуваю. Але щодо мого чоловіка ми нікого не вмовляли. З його захворюванням тільки виключення з обліку. Згідно наказам 420 і 490
Он у мене 2 двоюрідні брати служать на нулі. Так вони висловили свою думку і думку побратимів: ’нафіх ти нам такий там здався мучитися з тобою’. А у штабах посади вже розподілені між своїми. Так що і там він не потрібний чиєсь козирне місце займати. Ще й холодильника йому виділи для його фактора, який потрібно колоти регулярно. І особистого лікаря.
Фиона Шрековна• 13 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Значит есть основания, реальные и нормальные врачи на комиссии.
Всміхайлик• 13 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
нажаль влк - це велика лотерея,ніколи не знаєш як буде,в законі одне,а в реальності все залежить від того,як пощастить,чи не пощастить, це про тих, хто не платить і не викручується
Всміхайлик• 13 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
так
Фиона Шрековна• 13 февраля 2024
Ответ дляТеща дочки
Тю, ну а я о чем?!? О том же, что сейчас будет годен и негоден, а условно, не будет. Всё просто. И диагноз автор, это будет годен!
Харчовий тріль• 13 февраля 2024
інвалідність не дають,але по факту це абсолютно хвора людина.мама має 3 ступінь.вона живе на таблетках. не дай боже пропусте и все. 220-240. ніякого переживання.до інсульту 1 крок