Дуб береза• 13 февраля 2024

У кого дети поздно начали разговаривать. Во сколько пошла речь?

Злюсь до кипіння• 14 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
Тю, так это нормально автор. Знаю девочку, у неё сыну вот 4 года, он только мама говорит и да и ещё одно имя и то не полностью(
Врач им сказал что он ленится, как то так
Подивимося, що лікар скаже в 7.

автор Дуб береза • 14 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ми в чужій країні, спілкуватися нема з ким,лікарі англомовні,якщо будуть проблеми з мовленням то навіть не знаю куди бігти.
Ну мы по такой причине вернулись(
автор Дуб береза • 14 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Розуміння мови було, але з затримкою
Автор, чим раніше почнете займатися, тим буде краще

Я з 1 року вже була у невролога, далі логопед, дефектолог, психолог
Заняття В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ центрах до 7 років мінімум тричі на рік
Плюс лого садок
Плюс щоденні!!!!!!!!!!! Самостійні заняття вдома
Да мы в 1.5 вернулись в Украину и сразу по врачам. Раньше не было понимания речи, сейчас очень даже не плохо понимает
Смайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Подивимося, що лікар скаже в 7.
Это плохо не спорю, мне кажется не к тому доктору отвели(
Баба_Воля• 14 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Подивимося, що лікар скаже в 7.
От точно!
Я доповню свій попередній пост...я СТІЛЬКИ мам бачила, котрі ридали в 6-7 років діточок. Бо ПІЗНО.... Бо коли вони в 2-3-4 звертались, тупі лікарі казали що треба почекати,а мамі валеряни попити

Я дякую Богові що мені потрапили на шляху розумні лікарі
Ранковий базар• 14 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
2.10,слов повторяет много,но очень не понятно. Понимаю только я. Предложений нет
Моя заговорила в 2.3, я в детстве - в год. По технике чтения что я, что дочь были 1ми в классах.
Советую максимум мелкой моторики. Максимум. Читайте книги вслух ребенку . Я не любила это дело, но постоянно слушали аудиосказки. Телевизор очень ограниченно. Ну бывало, что мама задолбалась и денек расслабона с мультиками. Телефон взяла в руки впервые в 6 лет, сейчас в 14 конечно зависимость как у всех. Но в 1м классе меня спрашивали учителя на каких курсах ребенок готовился к школе (чтобы своих туда отдать) - а ни на каких.
Баба_Воля• 14 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Яке місто у вас?
В Києві пораджу два державних центра
автор Дуб береза • 14 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
Да заговорит Ваш ребёнок, он же и так говорит у Вас) У нас дочь до 3х плохо говорила, и в 3,2 и в 3,3 а потом раз и стала говорить. За месяц может все изменится, не волнуйтесь. Ребёнок все понимает? По цветам, по животным и тд?
Да,такое все понимает
Я тут Живу• 14 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
А сейчас как дела?
Проблем нет, сыну 17 лет

Смайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
От точно!

А какая у Вас была ситуация, до скольки не говорил ребёнок когда обратились?
Всім шампаньського• 14 февраля 2024
У знайомих 2 роки, 3 м дитині, набір звуків, я звертаюсь, мене дитина ігнорить, ніби не чує, мамі невролог сказала чекати до 3 х років і 2 місяця
Смайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Да,такое все понимает
Не переживайте автро, как минимум дайте месяцев 4-6, я думаю все хорошо будет
Сижуревувшоке• 14 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
В 4((
як і мій старший, заговорив разом з сестри сином, той почав говорити в 1,3 року. З тою лиш різницею, що племінник більше лепетав, а мій заговорив виразно і відразу фразами. До того були тільки окремі слова
Баба_Воля• 14 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
Вище ж написала
До 4 слів не було ВЗАГАЛІ ніяких
Але я вже з 1 року бачила ну що щось не те. Спершу обстеження і на контролю у невролога. Далі заняття
Логопед- дефектолог і спец центри державні пішли з 4 років

В 4 з копійками був ще лого садок
Просто болталка• 14 февраля 2024
Я свого часу і тут теми створювала, бо дитина не говорила....В 3.5 заговорила. Обійшла всіх кого можна з лікарів і шукала найкращих. Терапії, массажі, спец кімнати всілякі... Допоміг садок і остеопат. У садочку дуже гарна атмосфера, з дитиною багато розмовляли, активності багато, а остеопат сказав, що зажато було у місці 7го чи 8 позвонка. Показав які точки масажувати і сказав віддати у спорт. Оце все в купі дало шикарнючий результат. Зараз відмінниця у 2му класі) Є проблеми із закінченнями, але майже подолали це.
Баба_Воля• 14 февраля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Мдя
А чого не до 3х років і півтора міс?...
автор Дуб береза • 14 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
Такие истории вселяют надежду. Тоже хотела к остеопату,но нет у нас в городе хорошего специалиста
энциклопУдия• 14 февраля 2024
В 4 роки. До цього еее і все. Не ставили діагноз, ми не акцентували увагу - хоча я переживала дуже, чоловік казав, що відчуває, що все гаразд і він заговорить. Поведінка була нормальною. Зараз взірцевий учень, спортивний, читає книги. Але буває путає жіночий та чоловічий роди. Любить людей, до всіх находить підхід - колективіст. Але має характер запальний.
Просто болталка• 14 февраля 2024
Ще до свого посту додам, що до школи займались із логопедом багато! А шукали дуже важко, бо доні щось не так і вона не хоче займатись. Але це також дало результат.

Смайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Вище ж написала
До 4 слів не було ВЗАГАЛІ ніяких

В 4 з копійками був ще лого садок
Я не читала, только ответы автора, поэтому не видела. Хорошо что все хорошо сейчас 🙏
Миззери• 14 февраля 2024
Оба поздно , не скажу то долго не говорили
И фразы простые были
Старший вообще разговаривал как джамшуд из нашей раши
Дочь в сад пошла в 2.3 тогда начала разговариваться а так словами отдельными
Просто болталка• 14 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Я випадково на нього попала. Він мені і сказав, що при мовленнєвій затримці треба спорт! От не шуткую, у дитини був неймовірний прогрес кожну неділю.
І я Вас як мама розумію дуже. Свого часу і до нетрадиційної медицини зверталась і до видячого батюшки... Ой, чого тільки не було ...
Оце так цабе• 14 февраля 2024
В 3,5 після курсу ноотропів, покупки собаки, занять по ’маленькие ступени’... і ми займались довго, десь до 7 років. Зараз ок, лишилась легка картавість. Ну і в школу пішла в 8.
Любви вам!• 14 февраля 2024
В 3 года. В 5 не выговаривал 6 букв, к школе все поставили. Но трудно было читать , воспринимать. Пока читать научился думала убью Но потом неожиданно проснулись способности к языкам и преподаванию. Готовил детей к ЗНО. Любит читать , как ни странно. Но полюбил литературу в 9 классе
Тішуся неперетішуся• 14 февраля 2024
У моего сына первые два слова были до года, потом затих, некоторые слова появлялись, но очень мало и очень простые (дай, на, пить, папа, это). Прогресс случился после лечения в 4 года, когда был поставлен диагноз алолия. Следующий в 7 лет, тогда уже ставили звуки, диагноз поменяли на умственную отсталость легкой степени.
Сейчас ему 16, говорит нормально, на учебу забил, друзья к некоторым странностям относятся с пониманием.
Морковку дай• 14 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Розуміння мови було, але з затримкою

Плюс лого садок
+++ 100% само ничего не решается! Есть валом причин почему нет речи.. надо заниматься! Речевой центр в помощь
задумчивая мордочка• 14 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Дай то Бог чтоб заговорила,а то уже всех врачей обошли и все разное говорят
В яких конкретно лікарів ви були? Я
задумчивая мордочка• 14 февраля 2024
Ответ дляМорковку дай
+
Морожена_курка• 14 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
В 4 - тільки мама? І це нормально? Погані лікарі там значить
Баба_Воля• 14 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
Дай Боже аби всі дітки були здорові. І фізично, і ментально!

І. Щиро раджу батькам не зволікати. Як- то кажуть - краще ’пєрєбдєть’