Экспертиза• 14 февраля 2024
Допоможіть будь ласка-дуже сильний себорейний дерматит
Вже дійшло до того, що брови, вуха, ніс та частина лоба також покриваються себорейними корками.
Дівчатка, порадьте-поділіться будь ласка своїм досвідом боротьби з цією хворобою.
Я не в Україні…запис до лікаря на листопад 2024…
Хочу замовити з України все потрібне та лікуватись зараз, бо вже немає терпіння(((
Просто каралева• 14 февраля 2024
Я теж не вдома і мені кажуть що щось схоже на дерматит , тому і я послухаю .
Бандитка Сью• 14 февраля 2024
У чоловіка ця проблема половину життя.
Що тільки не робили ...Максимум - місяць +- покращення і знову по новій.
Почитаю поради, може ми ще щось не пробували 🤪
Творог для розжига• 14 февраля 2024
Замовте собі онлайн консультацію дерматолога в медичному центрі ’Доказові’. Так буде найкраще
Планшетница• 14 февраля 2024
Мені допомогла тільки Сульсена. Ну і взагалі певний період всі шампуні повинні бути з цинком. Ну і шукати причину - що провокує загострення.
Шикаю і викаю• 14 февраля 2024
А Нізорал шампунь і Нізорал крем не пробували? Вони є і за кордоном, це бельгійський препарат. Знайомій дуже допомогло саме тоді, коли повністю відмовилась від солодкого всього, і молочного, помірно хліб не дріжжовий їсть, дуже мало. В неї воно просто зішло все і не повертається вже другий рік. Плюс отой Нізорал, що я писала, плюс вітаміни групи В і заспокійливе. Можна магній В6
Колишня муза• 14 февраля 2024
Від себореї саме під волоссям допоміг шампунь Кето Плюс. Але без застосування шампуню знов з´являється
Зроблено у 80-х• 14 февраля 2024
Онлайн консультацію візьміть
Подивіться лікар Левчук Наталія Миколаївна,Київ
Ашолюдискажуть• 14 февраля 2024
Может надо нервы лечить в первую очередь. У меня долго были корочки ( была у дерматологов двух , диагноз точный не ставили) типа дерматит , причин много. Были лет 20 точно, пока не стала наращивать ногти гелевые год назад и перестала их сдирать. Слава Богу , прошли. То есть это был невроз .
Но помню что врач назначил спрей или лосьон Белосалик местно, помню что чуть присушивались.
Не люблю натовп• 14 февраля 2024
Сульсена шампунь, дермазол - лишати на 20 хв. Лосьйон белосалік. Для печінки щось.
І треба знати - грибкове чи стресове.
Тракторні війська• 14 февраля 2024
В какой то теме уже писала- напишу и тут свой способ борьбы с себореей.Держусь в ремиссии
1.Гель- умівалка 2 разав день( утро и вечер)
2. Крем Элоком после умывания тоним слоем на пораженные участки. Через 15 минут можно наноить макияж.
3.Шампунь 1 раз в неделю
3. Основной шампунь для волосся URIAGE (Урьяж) DS Hair м´який балансуючий 500 мл
Вы должны быть готовы на длительность периода, что бы загнаться в ремиссию.
3.Шампунь 1 раз в неделю
Светлана-71ed• 14 февраля 2024
Шампунь віши деркос від лупи, в період загострень паста сульсенат2% пару разів на тиждень. Також є шампунь сульсена або ще урьяж шампунь від лупи
Та прям багіня• 14 февраля 2024
Шикаю і викаю• 14 февраля 2024
Ответ дляТа прям багіня
Мне врач назначил витамины Аевит, какие таблетки от грибка, но не могу найти название и шампунь
Якщо ви в Україні, то люблять назначати лікарі з діючую речовиною флуконазол. Є трохи сучасніші лікарі, то вони з діючою речовиною ітраконазол назначають..
Просто каралева• 14 февраля 2024
Ответ дляТа прям багіня
Я этим шампунем мыла и он мне совсем не помог (((. А вот лосьон я так понимаю только по рецепту ?
Метровий сантиметр• 14 февраля 2024
В мене лише по краю волосся. Раніше сульсена допомагала, зараз ні. Мажу дермовейтом, вистачає десь на тиждень.
Шикаю і викаю• 14 февраля 2024
Ответ дляВиточкаа
Це можна судокрем?
А ви його вимиєте з волосяної частини голови? Цинк, розмягчає кірочки і трохи заживляє. От вони і змиваються легко, але сульсена не лікує ні в якому разі, тільки візуально очищує від лупи. А себорея то грибок, треба протигрибкові.
Вподобайден• 14 февраля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Онлайн консультацію візьміть
Вона чудова лікар! Років 15 усією родиною при потребі лікуємось у неї.
Та_шо_ж_таке• 14 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Тільки не доказові. Ніякого клінічного мислення, і індивідуального підходу. Зомбі що можуть тільки дивитись протокол і вам то приписати. Підказка: всі протоколи є у вільному доступі.
Планшетница• 14 февраля 2024
Ответ дляВиточкаа
Це можна судокрем?
Не знаю, я не знаю, який склад судокрему.
Творог для розжига• 14 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Справді? А мені так розхвалюють ту клініку. Сама записалася на наступний тиждень до невропатолога, часті мігрені маю
Саме від себорейного дерматиту - Сульсена 2% у період загострень, намазати всю шкіру і потримати згідно інструкції. Для профілактики 1% сульсена поміж загостреннями, але я про неї забуваю, тож двохвідсоткову використовую раз на місяць-два, як тільки починаю чухатись і відчуваю ці корочки.
Доньці дерматолог від іншого виду дерматиту радила Дермазол плюс, в показаннях себорея теж є. Причому при використанні сказала намастити голову, за вухами, всю шкіру і не змивати 10-15 хв, а також виписувала бовтушку спиртову на замовлення.
УраганнаЯ• 14 февраля 2024