Хочу виїхати, але в мене є пунктик, пов"язаний зі злочинністю. Чи часто присутнє таке явище і чи стикалися ви з ним? Чи надається допомога і ведеться розслідування у випадку чого?
Vlada-Maria• 14 февраля 2024
Ответ дляContento
Преступность есть абсолютно в любой стране мира. Но однозначно в Европе сейчас безопасне, чем в Украине. Если вы не будете по ночам ходить вне дома и не будете дома хранить крупные суммы денег, то шансы , что вы столкнётесь с преступностью невелики. Но и 100% гарантии полной безопасности вам никто не даст.
скільки існує людство - стільки існує і кримінал, так само, як і проституція
Vlada-Maria• 14 февраля 2024
Ответ дляinna5577
А почему ?
тому що вкрав наш, такий самий біженець
Подруга потім в розмові розказала
Lena-Lena12• 14 февраля 2024
Автор, неприємності скрізь можуть статися. Навіть у розвинутих тихих-мирних Нідерландах… крадуть велосипеди, і ніхто їх не знаходить. Вибирайте гарний район. У нас же так само. Який район, така й безпека або її відсутність.
Семицветка• 14 февраля 2024
Не сталкивалась. Живу в частном секторе в немецком квартале на окраине города, ещё и на горе, куда удобно добираться только машиной (автобусы ездят не часто). Здесь никакого воровства. Как-то забыли коляску с висящей на ней сумкой с деньгами и документами и она простояла на улице у дома час и никому не понадобилась (забора нет, с дороги просмотр хороший).
Свободно открываю окна и двери нараспашку (первый этаж) для проветривания и ухожу в ванную чистить зубы.
Ответ дляMurrr4a
В Испании постоянно залезали в квартиру и перерывали все, стоило уйти. Малага.
Переехали в Севилью - не было такого ни разу за полгода. Во Франции, Польше, Румынии, Турции тоже все спокойно было
Во Франции, на побережье Средиземного моря, особенно Марсель, хорошо воруют. Гренобль, Лион и Париж туда же.
В Испании, Барселона, режут нашим колеса:( Даже платные паркинги не помеха
Ответ дляAgnessa7
Я бачу, Іспанія якась бандикувата країна
Так, там дуже сильне безробіття. У великих та прибережних містах багато бандитів. Ще й знайомої іспанки доньку згвалтували в Барселоні серед білого дня...
В нас в Севільї ще бомж у дитини в колясці забрав з рук шматок піци
Sentjabrinka• 14 февраля 2024
Ответ дляLena-Lena12
За 25 лет жизни в Нидерландах никогда с этим не сталкивалась, причём новые велосипеды спокойно стояли на улице возле дома
Lena-Lena12• 14 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Можливо, вам пощастило. Чи у вас ну дуже тихе містечко. Близькі друзі в Амстердамі та на околицях, постійно щось пропадає з транспорту, сусіди навіть чати створили, в надії, раптом хто що бачив. Ну про ринок крадених веліків ви теж не чули? Поліція там навіть не розбирається. Дуже дорогий транспорт заносять додому, на вулиці не лишають. Можливо, це через те, що велике місто. Ви в якому?