Да, я блондинка!• 14 февраля 2024
Расскажите, пожалуйста, ваш распорядок дня)
Особенно те , у кого работа не занимает полностью все время
Хочу вдохновиться на какие-то доп занятия и вообще на действия в своей жизни
Такое состояние, что постоянно ничего не делаю, хотя время сейчас есть и идей много есть
Короче полная прокрастинация …
кнопкодав• 14 февраля 2024
У меня беспорядок дня)
Встала в 12. До часу курила, пила кофе и просыпалась.
Пару часов поработала.
Пообедала.
Сижу, плету коврик собаке и слушаю Пуаро
Пару часов поработала.
Пообедала.
Белоснежко• 14 февраля 2024
Мій :
5.30 підйом.
6.00-7.00 прогулянка з собакою.
7.00 прийшла ,розбудила і відправила дітей до школи.
8.00 іду на роботу,і до 15.00
По дорозі до дому забираю молодшого.
Потім щось швидко приготувати і поїсти, домашні клопоти.
Уроки,щоб їх ((
18-19 прогулянки з собакою.
Іноді виділяю ввечері годину і закриваюсь в ванній полежати і зробити масочку.
Все,спати.
5.30 підйом.
6.00-7.00 прогулянка з собакою.
8.00 іду на роботу,і до 15.00
По дорозі до дому забираю молодшого.
Уроки,щоб їх ((
18-19 прогулянки з собакою.
Все,спати.
Боневтікла• 14 февраля 2024
Нічого цікавого в моєму дні. Сніданки, обіди, вечері для всіх приготуй. Поганяй з дітьми по школам в різні зміни, гуртки, спорт, англійська. Одне і те ж. Собі не належу ні грама.
Ще багато прибираю, бо маніакально люблю чистоту.
Трохи читаю, трохи малюю ввечері
Чаклунка-ведунка• 14 февраля 2024
Я рано прокидаюсь, біля 6 ранку
Зелений чай, каву не пью
Працюю з 7
Вранці завжди більше маю енергії
Максимум до 14 так стараюсь завершити
Потім, іноді велосипед, прогулянки по погоді
Готую, можу трохи прибирання
Стараюсь ходити багато пішки
Стараюсь два рази на тиждень басейн/лазня
Конкретного графіка життя не маю
Зелений чай, каву не пью
Працюю з 7
Вранці завжди більше маю енергії
Максимум до 14 так стараюсь завершити
Готую, можу трохи прибирання
Стараюсь ходити багато пішки
Конкретного графіка життя не маю
ДеньгиНеСдаю• 14 февраля 2024
Прокидаюсь о 7:20, бужу дитину, готую чай з бутерами на сніданок+з собою в школу. В 8 проводжаю, п´ю каву, застеляю постіль, щось прибираю зранку або вдень, закидаю прання, готовлю обід. Шарюсь в інтернеті...
10-12. Паралельно фоткаю товар, викладаю, відповідаю на замовлення, пакую посилки, біжу на відправку та по магазинам. Може пересічусь з подружкою на каву.
Якщо ніч з тривогами, або погано спала, то лягаю спати і це все роблю після 12.
Якщо тривога, то ще треба побігти забрати дитину зі школи.
15:30-17 Зустрічаю дитину зі школи, їмо разом, мию посуд, допомагаю з уроками. Готую вечерю
До 20-21 зустрічаю чоловіка, вечеряємо всі, кожен по своїм справам.
Я вишиваю під фільмєц до 2 ночі
*Влітку живемо на дачі: огород, квіти...
Я вишиваю під фільмєц до 2 ночі
В 6.30 встала, в 7 поехала в бассейн, оттуда на 9 на работу, перед работой заскочила на НП, забрала посылки, в обед смоталась в ТЦ, на работе задержалась до 19, заехала в Эпик, купила животным корм и замиокулькас, приехала домой, поужинали (ужин обычно муж готовит), посадила цветок в горшок, помыла посуду, лежим отдыхаем. Сейчас сдеру себя с дивана, засолю рыбу, в душ и спать. Перед сном почитаю книгу. Это сегодня. Но обычно в таком ритме и живу, летом ещё сад добавляется - цветочки-лютики.
Поторописька• 14 февраля 2024
Прокидаюсь о 8-9:00, снідаю, пензлюю на роботу, о 21:30 пензлюю додомцю через Сільпошку, готую сніданок і лягаю спати.
Да, я блондинка!
• 14 февраля 2024
Ответ дляparele
Вы умничка) вот у меня был примерно такой порядок дня, а последние месяца два-три полная апатия , еле себя заставляю застелить постель (и то не всегда) и проверить, есть ли что-то мужу поесть на вечер…
Ответ дляДа, я блондинка!
Проверьте витамин Д3. Нам всем сейчас очень не хватает солнца. Это если не считать хронического массового стресса.
Да, я блондинка!
• 14 февраля 2024
Ответ дляparele
Да, след неделе записалась на анализы
Кукусикиииииии• 14 февраля 2024
6:45 підйом
На 8 їду на йогу
9:30 сніданок
О 10 виїжджаю на роботу, графік вільний
Десь о 14:30-15 або 16-17 закінчую роботу, залежить чи треба везти дитину на тренування.
О 15 чи 16 заводжу дитину, сама їду або по справах, або по магазинах
Десь о19 вертаємось додому і вечеряємо. Спати о 23
На 8 їду на йогу
9:30 сніданок
О 10 виїжджаю на роботу, графік вільний
Прокидаюсь о 7.00, іду в душ, варю каву саюобі і чоловіку, роблю бутерброди сторшому сину в школу. О 7.50аідправляю чоловіка в садочок в о 8.00 починаю працювати. О 10.00 готую сніданок собі і чоловіку. До 10. 30 снідаємо. Потім працюю до 14.30. Готую обід або, якщо шось приготоване, їмо.
15. 20-16.30 забираю дитину з садочка. Приходимо додому, трохи ще читаємо або їсть йогурт. Зазвичай в цей час приходить ще старший зі школи, то і вій щось їсть.
17.-18.00 працюю
Після 18.00 вільна. (ну як сказати поосто робота закінчується. ) зазвичай готує о щось на вечерю, (це ж буде і на обід на завтра) разом їмо. Граємо з меншою, чоловік ще іноді шось робить з сином по програмуванню.
08.00 - 9.00 купаємося і о 9.00 я вкладають мангу спати
21. 30 - 23.00 наш з чоловіком час.
17.-18.00 працюю
21. 30 - 23.00 наш з чоловіком час.
Кукусикиииииии• 14 февраля 2024
Ответ дляparele
Може ну її нафік ту рибу? Вже настрій спати 😴
кнопкодав• 14 февраля 2024
Ще знаєте, що помітила?)
Замолоду, коли бігаєш, як ошпарений хом´як, між роботою-сім´єю-домашніми справами, мрієш - от прийде спокійний час, діти виростуть, і от тоді я як напишу всі картини, як поїду сама на лісапеті в Полтаву, як вивчу іспанську!!!
А коли приходить той спокій, то треба пару років хоча б на те, щоб не стрибати в те хом´яче колесо. Щоб дозволити собі нарешті спати, скільки захочеш, робити те, що до душі, а не те що треба)))
Я тільки спати поки навчилась і жити совою в своє задоволення)
кнопкодав• 14 февраля 2024
Ответ дляparele
Есть такое слово - «надо»)))
Есть ещё - танунах, утром засолю, шо ей в холодильнике сделается
А я с Рио-де-Житомира!• 14 февраля 2024
06.30 - 07.45 підйом, п´ю водичку, роблю ранкову зарядку, готую сніданок і збираюсь на роботу. Ще вигулюю песика, але то у неї займає 2 хвилини зранку 😂
08.00-12.00 працюю.
12.00-13.30 спорт (у мене спорт зал прямо біля роботи, тому йду одразу)
13.30-14.00 вдома обід.
14.00-16.00 зазвичай якщо потрібно то їду по справам/за продуктами/чи вдома роблю буденні справи.
Понеділок серед субота 16.00-18.00 англійська.
Коли не англійська - то люблю подивитися якесь кіно, обожнюю в´язати та робити картини-аплікації.
18.00-18.30 вечеря.
18.30-19.30 довгий вигул пса, прогулянка для мене.
19.30 і далі вже по настрою: чи побачення, чи зустріч з подругами, чи відвідую якісь МК.
Десь о 21.30-22.30 розтяжка та самомассаж, душик, догляд за собою і в ліжечко, можу ще півгодини годину почитати перед сном.
В цілому це +- мій звичайний будній день.
08.00-12.00 працюю.
13.30-14.00 вдома обід.
18.00-18.30 вечеря.
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я вишиваю під фільмєц до 2 ночі
А який товар? Мій графік підозріло схожий на Ваш)))
неДоЖиру• 15 февраля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
08.00-12.00 працюю.
13.30-14.00 вдома обід.
18.00-18.30 вечеря.
08.00-12.00 працюю.
13.30-14.00 вдома обід.
18.00-18.30 вечеря.
Що за робота з 8 до 12? Ким працюєте?