Зараз все скажу• 15 февраля 2024

Кошти

Моя дочка,їй 6,тимчасово з бабусею і дідусем,поки я їжджу на роботу в місто. Як вважаєте,яка сума оптимальна на тиждень.тобто скільки дочці залишати щотижня потрібно
Где тут 0?• 15 февраля 2024
Вы имеете в виду сколько оставлять денег бабушке и дедушке чтобы покрыть расходы на дочку?
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Це мої батьки. Так ,це маю на увазі
УжеВотДа• 15 февраля 2024
не меньше двух точно. в неделю. но у моих огорода и урожая с него нет
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мої батьки в селі живуть, приватний будинок,а я поки знайшла роботу. Щотижня їжджу ,на вихідні приїжджаю,поки малеча в садочку.
УжеВотДа• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
ну а скільки ви приблизно витрачаєте ?стільки й залишайте ...
навіть якщо всі гроші не будуть витрачені , то нехай залишаться батькам
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дякую. Що без осуду. Бо зазвичай жінки пишуть,поїхала,дитину лишила
Где тут 0?• 15 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Посчитайте примерно сколько тратите в неделю включая питание, уход.средства, может медикаменты. Еще можно добавить раз в месяц деньги по комун.расходам
УжеВотДа• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
різні ситуації бувають ....та дякувати батькам , що погодилися
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дякую,дуже і щодня)
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
7000 в місяць достатньо?
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Харчування в садочку ,ліки,якщо треба звичайно окремо
Где тут 0?• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
7000 в місяць достатньо?
Напевно так, після першого, другого місяця побачите як все складається і тоді при потребі скоригуєте
ніколи такого не було• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Так если она кушает в саду то вы же и за сад платите ? Вы лучше с родителями поговорите, мои вообще ничего не хотели брать. Но я покупала продукты так как ребенок йогуртов много пьет
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Їсть в садочку,там з 8 до 17:00
Лишаю 1500-2000 на 5 днів ,на вихідні знову привожу. Мама також каже,не пересилає,у нас є кошти. Але мені незручно. Вони ж як виручають. Я інколи лишаюся в місті,як хворію ,або накладка по роботі
ніколи такого не було• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Їсть в садочку,там з 8 до 17:00
Ну тогда норм родители у Вас и сумма норм, мои все что я оставляла откладывали , потом мне сюрприз был .
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ой,моя теж як виявилося відкладає.я аж розплакалася. Коли сестра сказала,що мама кошти тратить свої. Донька каже,у мене вже скільки грошей. Я тобі куплю все,щоб в тебе спина не боліла(мене оперували і тепер фізично обмежена)
ніколи такого не було• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
У Вас все буде добре бо у Вас є найцінніше родина
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Дякую. Ви така добра . Де Ви проживаєте?
Добротная• 15 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Їсть в садочку,там з 8 до 17:00
Скільки ж ви заробляєте, що 10 тільки батькам. На себе не витрачаєте?
автор Зараз все скажу • 15 февраля 2024
Ответ дляДобротная
Виходить 30000 в місяць. Економлю,але важливе купую
Катерина -3eec• 15 февраля 2024
Я, коли син був маленький, залишала його зі своїми батьками на добу, працюю подобово. Вони ніколи нічого не хотіли брати, ще й мені завжди намагаються щось дати та купити. Можна купувати щось смачне дитині або для всіх, комуналку сплачувати. 1500-2000 хороша сума, тим паче якщо ще й садочок👍