Луноходик_Ик• 15 февраля 2024

Виходити заміж за свого колишнього чоловіка ?

Не знаю що робити, з чоловіком розлучились декілька місяців тому, після 25 років шлюбу.
Він хоче все повернути назад. Я до нього теж маю почуття, але були негативні моменти, через які я розлучилась.
Він хочу, щоб ми знову одружилися, але це поспіхом, бігом. Хоче, щоб було так, ніби розлучення і не було.
Для мене почати з ним знову, це як нові стосунки, у мене все решта залишилось в минулому. Хоча теж переживаю, чи не залишусь я одна, мені ж не 25 (
Це про почуття .
А тепер про земні речі.
Ще є фінансовий аспект. Я все життя добре заробляла, а зараз, як на зло, сиджу довгий час майже без роботи, і сума мінуса не кредитці збільшується катастрофічними темпами. Він це знає і частково бере тим, що - я забезпечу, все куплю, борги погашу.
І от що робити ? Повірити? Простити? Виходити заміж за розрахунком ?
Библиотекарь• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ми все рівно живемо окремо, він служить
Тоді яка пізниця? Не дай боже щось тратиться, жінка повинна отримати кошти від держави
Сподіваюсь,що він не на нулі і все буде добре 🫶

Творог для розжига• 15 февраля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це м аніпуляція з його боку, а не почуття(((
После 25 лет совместной жизни главное не бабочки в животе, чувства совсем другие.
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
вам просто нужно взять жизнь в свои руки и ответсвенность за свою жизнь. Почему не работаете? вы можете вернуться только тогда когда будете себя самостоятельно обеспечивать, пот тогда и зададите себе вопрос, а хочу ли я снова замуж за него
У мене є відповідь на це питання.
1. Проблеми в бізнесі, які я поки що не можу вирішити.
2. Зараз не хочу за нього заміж, вірніше взагалі зараз не хочу.
Але боюсь, що дається взнаки шлюб, довжиною у 25 років і хочеться свободи. Але що буде, коли я нею натішусь ?
Клин_Кляйн• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
У нього єдина умова, негайний шлюб, якщо я скажу так.
Скажите, что тогда ему будет нужно стать на учёт в военкомат. Уже увидела, что служит
Фенте Фря• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я не зрозуміла Ваше питання
В парі якщо є маніпуляція вона з двох боків. Яка ваша маніпуляція? Я думаю це маніпуляція почуттями, несвідома. Він вам треба, як людина? Чи як відмазка що ви не самотня жіночка підстаркувата і як донор грошей))
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляЦвірінь
Тю. То в чому проблема?
Завжди можна знову розлучитися.....
Кидайте тапками, але я теж вже думала, що суми різні (розлучення і мінус на кредитці )
Творог для розжига• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
У мене є відповідь на це питання.
Он поэтому и спешит, что потом вы не захотите, боится)
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Друге - точно
Перше - не знаю, але скоріше да, чим ні .
Sara Ice• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
У Вас мабуть дорослі діти. Вони що думають?

Квітка папороті• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ого, здавалась стисло викладала
Дивлячись , чого розлучилися. Люди не міняються, і це прийде знов у вашу родину ( причина, через яку розішлись).
Лайф-коуч МСР• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
У мене є відповідь на це питання.
вы когда решите что хотите отношений с мужчиной, вы их построите, если будуте правильно мыслить. А если у вас уже есть страх, что вы не найдете себе достойного мужчину, то вам уже сейчас нужно начинать работать с вашими страхами и установками
Фенте Фря• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Друге - точно
А чи вам треба? Бо ці всі почуття це нормально, але крім цього ви його хочете весь час поруч)) він вас радує?
неДоПриличий• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
ключове питання, чому розійшлися? бо можна наступити на ті самі граблі....і
Квітка папороті• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А він має право ставити вам умови? Це допустимо?
Kar• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені здається, що це, як тиск. Зазвичай, ’негайно’ і все, що ’горить’, це робиться для того, щоб людина не встигла подумати. Я б пішла до психолога, а може і до двох різних - попрацювал би з ними. Розбралася б собі та в тому, що Я ХОЧУ.

Але точно, сказала би, що він повинен почекати і відійти, і не тиснути
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляSara Ice
Дочка 25 років, нейтрально, але більше натякає, щоб розходилися
Син не в курсі
Зажуженная Жужжа• 15 февраля 2024
Боже..25 р
Як ви наважились на цей крок? Довго думали, переживали як?

І головне: яка причина розлучення була?
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Так, я розумію. Це буде смішно, але я якось мірою це вже почала робити - записалась на блефаропластику, курс омолодження і нова зачіска )
Sara Ice• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Син не в курсі
Ого... Що ж такого міг накоїти батько, щоб донька радила розходитися? Якщо ви відчуваєте його щире каяття і його проступки можна пробачити, то можна спробувати знову. Що ви втрачаєте?

автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
і ще є один аспект, я харизматична, але не гарна (не кажіть про доглянутість, працюю над цим), тому зі мною не знайомляться на вулиці, і не кохають з першого погляду.
Тому, маю сумніви про своє мабутнє особ життя.
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляKar

Він чекає з вересня, зараз поставив питання руба (
Квітка папороті• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
О, як жінка починає посилено за собою доглядати, то причина розлучення зазвичай, зрада. Ви впевнені, що зможете жити з цим? Він же не змінеться, поки стоїть.
Запасная спина• 15 февраля 2024
хай погасить а ви потім подивитесь
Зажуженная Жужжа• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так у харизсу, шарм закохуються, а НЕ в ’красу’!
Стільки прикладів маю!
Вам самооцінку треба підвищувати ну і працювати над собою і ви - ВПЕВНЕНА красуня будете з ХАРИЗМОЮ!
Успіху!

Я вже за розлучення!
Гадаю, ми ровесниці)
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Боже..25 р

І головне: яка причина розлучення була?
- 15 кг
відмовилась від людей на якийсь час
плакала так, що вовки в лісі вили
алкоголь
потім почала подорожувати, друзі совали (саме так) по концертам, ресторанам, озерам
і подала на розлучення .
Квітка папороті• 15 февраля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Наступить, яка б причина не була. Багато саме ви знаєте дорослих , які змінилися? Тільки не візуалізацію, а насправді знаєте? Що одягають маску на деякий час, і більш приховують все, то вірю. Що помінялися, не бачила. Бачила, що жінки наївні і вірять.
Николай-b526• 15 февраля 2024
не перетяните)
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляSara Ice
Я бачу, що його світогляд змінила війна і тому, сподіваюсь, що він зрозумів цінність сім’ї.
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляНиколай-b526
не перетяните)
Поясніть
Sara Ice• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я б це розцінювала як зацікавленість в вас і небайдужість.