Луноходик_Ик• 15 февраля 2024

Виходити заміж за свого колишнього чоловіка ?

Не знаю що робити, з чоловіком розлучились декілька місяців тому, після 25 років шлюбу.
Він хоче все повернути назад. Я до нього теж маю почуття, але були негативні моменти, через які я розлучилась.
Він хочу, щоб ми знову одружилися, але це поспіхом, бігом. Хоче, щоб було так, ніби розлучення і не було.
Для мене почати з ним знову, це як нові стосунки, у мене все решта залишилось в минулому. Хоча теж переживаю, чи не залишусь я одна, мені ж не 25 (
Це про почуття .
А тепер про земні речі.
Ще є фінансовий аспект. Я все життя добре заробляла, а зараз, як на зло, сиджу довгий час майже без роботи, і сума мінуса не кредитці збільшується катастрофічними темпами. Він це знає і частково бере тим, що - я забезпечу, все куплю, борги погашу.
І от що робити ? Повірити? Простити? Виходити заміж за розрахунком ?
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ого, здавалась стисло викладала

Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 февраля 2024
он поступает благородно, нужно отдаваться)
Оченьценная• 15 февраля 2024
Утром деньги, вечером стулья. Требуйте сейчас все что хотите если готов дать
Цвірінь• 15 февраля 2024
Без штампу живіть. Чи так не хоче?
Grga• 15 февраля 2024
Щось ви себе зовсім не цінуєте
Бідося• 15 февраля 2024
Зачем замуж, можно во грехе сначала пожить
Цвірінь• 15 февраля 2024
Ответ дляБідося
Спробувати пожити разом 😂
Бяки-козяки• 15 февраля 2024
Мы с мужем расходились на месяц но о разводе и речи не было.
Конотопська відьма• 15 февраля 2024
залежить від того, чого ви розлучилися. чи готові жити знову з тим, від чого ви втікли.

автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляЦвірінь
Без штампу живіть. Чи так не хоче?
У нього єдина умова, негайний шлюб, якщо я скажу так.
жар-птица Нюра• 15 февраля 2024
Пусть гасит уже сейчас, в чем проблема? Он вас первый день знает что ли.
Диверсификация• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ого, здавалась стисло викладала
А чому розвелося?
Цвірінь• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А чому розлучились?
Grga• 15 февраля 2024
Краще подумайте, де вам грошей взяти, навіщо вам це старий тягар, ще якій і диктує як йому краще а не вам🤷🏻‍♀️
Творог для розжига• 15 февраля 2024
Походите на свидания с ним, да так что бы и цветы , и кафе и дверь незабывал открывать перед вами)
жар-птица Нюра• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Это нездоровое желание, сделать вид что ничего не было. Решать вам, конечно, но вы так вряд ли решите проблемы из-за которых развелись.
Зажуженная Жужжа• 15 февраля 2024
Ну насторожують ’негоативні моменти’. Аби не сталось так, що граблі боляче вдарять, а буде виглядати ’бачили очі і знали, що беруть’.

Якщо він так хоче вас повернути - нехай забезпечує, дбає, гасить всі витрати, а пізніше ви зробите вибір. До чого тут штамп?
Фенте Фря• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Які умови, що за цирк?
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Він так і робив декілька місяців, поки я думала, а зараз сказав - визначайся.

жар-птица Нюра• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Сколько месяцев?
Зажуженная Жужжа• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Це м аніпуляція з його боку, а не почуття(((
Оченьценная• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А у вас умова новый мерс на ваше имя вне брака. Он готов?))
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Сколько месяцев?
4-5
Библиотекарь• 15 февраля 2024
А обов´язково замуж виходити? Мому не спробувати просто пожити?
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Ми все рівно живемо окремо, він служить
Фенте Фря• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А де ви маніпулюєте? В парі завжди маніпуляції взаємні. Він вам потрібний чи ви маніпулюєте. Знаєте, є такий тест, якщо ви підходите до дому і бачите його машину, яка у вас реакція? Якщо радість, тоді це ваш, якщо роздратування, сміливо розводтеся.
Дюагональ• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
шо за приколы, зачем именно негайно... сам что ли долгов понабрался, а теперь на вас хочет перекинуть
автор Луноходик_Ик • 15 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Я не зрозуміла Ваше питання
Лайф-коуч МСР• 15 февраля 2024
вам просто нужно взять жизнь в свои руки и ответсвенность за свою жизнь. Почему не работаете? вы можете вернуться только тогда когда будете себя самостоятельно обеспечивать, пот тогда и зададите себе вопрос, а хочу ли я снова замуж за него
Цвірінь• 15 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ми все рівно живемо окремо, він служить
Тю. То в чому проблема?
Завжди можна знову розлучитися.....