Мамин тріль• 15 февраля 2024

Чи потрібна віза? Польша

Казали що якщо їдемо вже втретє то потрібна віза, якщо лише другий раз то ні. Чи це так? Якщо без візи то на який термін можна їхати? Чи краще зробити візу?
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
в рамках безвиза 90 дней - хоть 10 раз

Organic• 15 февраля 2024
Безвіз, ви не можете зробити туристичну візу , її не існує
Удачная• 15 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
в рамках безвиза 90 дней - хоть 10 раз
Ну вдруг автор первый раз уже сьездила на 60 дней, второй раз - 30. Мы же не знаем... а теперь третий раз ей говорят, что нужна виза
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
Ответ дляУдачная
потому я и уточнила про 90 дней)
автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Не туристичну, на роботу. Роблять з роботи запит, а ми вже оформлюємо візу
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
тогда делайте, с визой как-то комфортнее
Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
А попередні рази ви нелегально працювали?
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
скорее всего по временной защите
автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляУдачная
У мене мама їздила на 6 місяців без візи, на роботу. Буде їхати втретє то їй потрібна віза. Мені сказали, якщо їдеш вдруге і на три місяці то віза не потрібна. Але якщо якщо більше навіть на неділю, то потрібна віза?

Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
скорее всего по временной защите
З тимчасовим захистом не відкривають робочу візу, бо він вже дає право на роботу
Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
З якими документами вона їздила на 6 міс?
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
так автор же уехала, значит потеряла статус. теперь можно открыть рабочую визу
Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не обов´язково
автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Легально. Оформила біженство. І оформили офійно на роботу
Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
Напевно оформила тимчасовий захист ,а не біженство. Зараз він закінчився?
Коко На Страже• 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Як це не існує?
А якщо немає біометрії? Безвіз тільки для власників біометричних паспортів. Інші оформлюють шенгенську візу.
Але автор, здається, абсолютно не розуміє правил перетину кордону, умов безвізу. І не пояснила, яку саме візу їй треба, скільки часу і за який період людина перебувала в Польщі, на якій підставі. Як їй пояснити, якщо нічого не ясно?
Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Як це не існує?
В когось ще нема біометрії? Все одно простіше паспорт зробити
Коко На Страже• 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Уявляєте, є такі екземпляри.
Тепличная• 15 февраля 2024
Підкажіть будь ласка, чи можна 2 біометричних паспорти мати. Сину скоро 18, паспорт закінчиться через рік, чи варто зараз ще 1 зробити? І чи на нього вже все оформляти?

автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Лише загран, вонаїздила як біженець
автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Якщо чесно, я не знаю. Отримала одноразову допомогу у розмірі 300зл і все. З роботи телефонували, то мені сказали що я як другий раз їду то можу без візи. А мама їде вже третій, то їй потрібна віза. Хотілось би знати, точно. Щоб не було несподіванок на кордоні
Сусідка знизу• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
Вы так не понятно излагаетесь, чо вам сложно посоветовать.
Сколько дней была в Польше, когда заезжала\выезжала, по каким документам, есть ли Дия ПЛ?
Organic• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
Розберіться для початку з своїми документами, бо на разі питання не має сенсу
автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляOrganic
А що розбиратись, якщо по біометрії можна виїхати на 90днів
автор Мамин тріль • 15 февраля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Є дія, є песель
Їздила минулого року на 2 місяці
Сусідка знизу• 15 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
Є дія, є песель
Їздила минулого року на 2 місяці
якщо є дія, и штамп в паспорті вам не ставили, то навіщо віза, їдьте спокійно по дії.пл