Кашпо• 16 февраля 2024

До невісткиних батьків мій син їздить частіше, ніж до мене.

В мене був син останній раз два місяці тому, хоча живемо в одному місті, 20 хвилин їзди від них до нас і тоді вони заїхали на 2-3 години. До невістки батьків вони ось поїхали на 4-5 днів. Матері синів- Образились б на таке?
Чтооооооооооо?• 16 февраля 2024
У моих знакомых так.. родители дочери подарили ей квартиру, машину.. вот зять и ездит и угождает, отрабатывает подарки и почести.. потому как живет в той квартире и ездит на машине родителей жены... а к родной матери ездит редко, она в селе живет там помощь нужна. Хоть мать сына и грузит продуктами, мясом, птицей и пр (продуктов дает очень много!) но то не то. это ж не машина и квартира.. потому приоритет все в сторону родителей жены... Так бывает! Мда...

автор Кашпо • 16 февраля 2024
Ответ дляСмайликівна
Автор, то ваші теми про те, що внука хочете бачити, що невістка гівно, бо по телефону говорить у ванній?
Мої. І що?
Смайликівна• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Погані відносини. Точніше відносин взагалі немає. Не спілкуємся вже як два місяці. Раз відправила посилку онуку так невістка все віддала. І син потім сказав, щоб я нічого більше не висилала їм.
Так ви ж її тут серете постійно, в очі любите гуана накидати, вам все не так, всі не такі, тільки ви ні з ким ужитися не могли, ні з двома чоловіками, ні з сином, ні з невісткою, хто вас такою чороноротою виховав?
Missdior_22• 16 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ну то я і не пряник, щоб усім подобатись, а особливо вам. У мене прекрасні відносини зі всіма родичами і мені цього достатньо. До речі та «чужа сімʼя» завтра збирається до мене в гості. Подзвонила невістка, сказала, вони вже за мною скучили, були аж позавчора)) Їдуть самі, ніхто їх не змушує. Згадала, придивилась в магазині піаніно, чималеньке таке, сподіваюсь голосне, треба піти прикупити малому))
Ніхто не каже всім подобатись,важливо не лізти і не втручатися,якщо вас не просять. Бажаю вам таку невістку,щоб поставила вас на місце . Де у сина своя сім´я.
Смайликівна• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Мої. І що?
Та ні чо, ви ж така чоронорота, що нехай Господь помилує, я б на місці невістки ще двинула вам поміж рогів, коли ви їй то все висказували, аж шкода тих двох чоловіків ваших стало, як вони вас терпіли?
Смайликівна• 16 февраля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я рахую так, що садять городи рівно стільки скільки можуть обробити, а не гектарами, а потім діти погані бо не хочуть горбатитись на тих гектарах, так і худобу- не можеш тримати- заріж. Поназаводять по цілій свинофермі, а потім діти погані
автор Кашпо • 16 февраля 2024
Ответ дляСмайликівна
Я могла сказати щось погане про неї тільки за спиною. В очі була сама любʼязність.

Смайликівна• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Ви писали що висказували їй, бо не любите поза очі обсирати
На_оба_рот• 16 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
Я любу невістку поставлю куди треба не переживайте)) Ви не зрозуміли головне, якщо люди вцілому нормальні і не бажають одне одному зла, то завжди можна домовитись і мати гарні відносини. У всіх нас є свої недоліки і це нормально, від цього нікуди не дінешся. Вони знають, що я їх люблю, не зважаючи ні на що, і невістку і племінника. А недоліків у них вистачає. Я теж далеко не ідеальна, але вже як є. До речі невістка часто їздить до мене в гості без племінника. Просто посидіти, поговорити, розвіятись. Вона знає, що завжди може закинути мені малого і піти прогулятись, бо вже задовбалась сидіти з ним цілодобово. Тож не така я вже й погана свекруха, як вам здається))
ХвилювАллочка• 16 февраля 2024
Ответ дляСмайликівна
А это её темы про невестку засранку? Это многое объясняет
Смайликівна• 16 февраля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Про внука, которого ей не дают, о том, что невестка сволочь, позволила себе говорить по телефону, когда в гости пришла
Missdior_22• 16 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Так Ви себе нормальною ввважаєте?невістка сама вас поставить і перша. Бо головна тепер вона.
Retu• 16 февраля 2024
Вам потрібно розумно ставитися до невістки. Він їздить туди, бо тягне невістка. Чоловікам взагалі мало куди потрібно їздити, весь двіж робить дружина 🤗 зробіть так, щоб невістка захотіла їздити саме до вас, щоб їй було кайфовіше з вами і у вас.
На_оба_рот• 16 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
Ну по-перше, невістки у мене ще немає. А по-друге, звісно вона головна, хто ж проти? Я дуже сподіваюсь, що син обере розумну дівчину, не мені ж бути головною в їх сімʼї. Чи думаєте мені треба отой клопіт?)) Ну і якщо вже ви дозволяєте собі, не знаючи мене особисто, обізвати сто разів в цій темі, то і я скажу, головне, щоб невістка не була така недалека, як ви. Бо це ж жах, таке враження, що ви мої пости не очима читаєте. Бувайте.
автор Кашпо • 16 февраля 2024
Ответ дляСмайликівна
Ну зробити зауваження так, а вискакувати в обличча це було рідко. Так, між собою обговорювали її.
Котогосподиня• 16 февраля 2024
я б образилася. Але... так, мій чоловік їздив зі мною до моєї мами. Бо я завжди близька була до мами) І моя просто була нам рада. Без повчань. Зараз я сама свекруха, живуть недалеко, у мене кожну неділю. Іноді невістка приходить сама) Я їй рада. Вона це відчуває.
Missdior_22• 16 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
По вам видно,що ви неприємна
На_оба_рот• 16 февраля 2024
Ответ дляMissdior_22
По вам видно,що ви неприємна
А ви приємна? Себе не видно? Ви скільки гівна на мене тут вилили, а неприємна я? Може все-таки попрощаємось?
Глубоководная селедка• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Золота невістка, мені б таку)
До такої невістки ще треба бути золотою свекрухою.

Бутерброд и я• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
дообговорювались.
Масяня Я• 16 февраля 2024
Опять вы?Может потому что папа невестки не учит вашего сына как ему посуду мыть?А, забыла, то невестка у вас должна делать.Ну там полочку как прибивать.
Моторошні троянди• 16 февраля 2024
Ответ дляПодруга жизни
Автор, я не знаю, как у вас...
Мой муж нормально относится к тому, чтобы приходить к моим родителям-пенсионерам. Потому что посидели - поели, но мама крайне вскользь может сказать что у неё отпала ручка с крышки сковородки, берёт другую крышку (папа купил). Я мужа пихаю в бок - а ты возьми почини ту другую крышку под цвет комплекта, мама тебе спасибо скажет! Папа отнекивается ’да я сам, когда-нибудь’, а мой муж берёт сам и делает. Потому и отношение в доме моих родителей к моему мужу, как к мужчине. Который взял и сделал.
У моего мужа же была мама (к сожалению, уже покойная ) - она себя считала единственной хозяйкой в доме, и мой муж, пока вместе с нею жил, делал только то, что она разрешала. Даже, если по его мнению, она считала неправильно. Он предпочитал с ней не ругаться. Даже если бачок в туалете по его мнению некрасивый и можно поменять - он не менял, потому что мама была против.
В квартире же моих родителей я разрешала мужу (естественно, с разрешения моей мамы) делать какой угодно ремонт - лишь бы это было качественно и красиво.
В доме моих родителей к моему мужу относятся как к мужчине, а вот в доме его мамы относились ко взрослому мужчине как к сынку, которого нужно любить и который должен повиноваться.
Даже не нужно уточнять, в каком доме моему мужу больше понравилась его роль...
Да ладно - неужели у ваших родителей, где все нужно делать самому?
ТигрЛьвович• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я старша жінка з досвідом.
Мудра б сина не втратила,а ще й би доню собі мала,а так маєте те що маєте,ну зате своїм досвідом поділилися).
Ненька наша• 16 февраля 2024
Ображайтесь звичайни і переключайтесь на Ангелінку. Вчить доньку поважати нормально майбутню свекруху, шоб як у вас не було
Каяспер• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Золота невістка, мені б таку)
Можливо, Вы не як свекруха, а як мама автора того допису.
Плету корзинки• 16 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
При всій повазі до свекрухи, але не люблю до неї їздити … цей мільйон непроханих навʼязливих порад і коментів, гучні крики, наче всі кругом глухі, примус до споживання її їжі, в тому числі цукерок 1,5 річній дитині…
Тому і намагаюсь бувати там чим рідше.
Моя мама спокійна жінка, без навʼязливої потреби радити, насильно годувати і таке інше.
Якось ось так.
Вот у меня точно так же.
И своих я могу осадить, если они бред несут, и они меня слушают и мое мнение воспринимают. А свекрухе вежливо говорю, но вежливо она не понимает, а если грубо, то начинает страдать, жаловаться мужу и тогда муж оказьівается между двух огней.
А про детей єто вообще особая тема. Она считает, что знает лучше, как детей воспитьівать. А еще она меня скорее терпит, но не любит. И сделать что-то мне назло, если она считает єто правильньім - запросто.
Например, если я скажу своим родителям ’никаких конфет 1,5-годовалому ребенку’, они никогда конфету не дадут. Если скажу єто же свекрухе, она даст конфету, типа ’что там от той конфетки будет’.
Поєтому я езжу к ней только из-за мужа, т.к. она все-таки его мама. Так бьі не ездила вообще. Мне в почти 40 лет не нужньі пенсионерские советьі по воспитанию или лечению из СССР и полное неуважение моего мнения. Ну и внукам она и свекр ничего особого не дают (я не про материальное сейчас). Не особо они к ним рвутся.
Пиши-пропало• 16 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Надо врать, что сын на работе. Невестка может и соврать пару разочков и поехать сама. Ничего ужасного нет. На работе и все. Её родители, я понимаю, надо помочь. Но, и мужу надо отдыхать. А не после недели на работе еще ишачить на чужом огороде.
И брак крепче будет.
Удачи вам!!!
Спасибо)
Плету корзинки• 16 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я не люблю приїздити до свекрухи. Тому ми частіше їздимо до моїх батьків чи вони до нас. Свекруха для мене дуже токсична та некомфортна людина. Якось приїхали до неї в гості. Тоді вона проживала у знайомої, яка прихистила її після окупації міста де раніше жила свекруха. Так коли ця знайома відійшла від нас по своїм справам, свекруха почала обговорювати за спиною цю знайому. Мовляв, яка вона не хозяйка всюди павуки висіли і пиль, а вона(свекруха) молодець все їй поприбирала. І все вона робить не так, і дитину свою також не правильно виховує. Тоді, я зрозуміла, що краще свекруху тримати на відстані від себе. І людині цій добро робити не варто, бо вона його не оцінить.
Мовляв, яка вона не хозяйка всюди павуки висіли і пиль, а вона(свекруха) молодець все їй поприбирала. І все вона робить не так, і дитину свою також не правильно виховує.

Ви не про мою свекруху часом?)))
Глубоководная селедка• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
В тому то і справа, ви себе поводите як щур. В очі сказати кішка тонка, тому навіть син вас судячи з всього не поважає, що вже говорити про невістку.
Запасная спина• 16 февраля 2024
Не обижайтесь. Такая доля у свекровей.
Я забочусь о свекрови, но не более того.
Моя мама едет ко мне в гости и жить у меня будет, а не у брата, который рядом в 20 минутах езды и дом у него больше. Там невестка, там не дочка. Невестка обижается, что мама наша ближе по отношениям с моими детьми, чем с её. Но это логично. Моих она не боится обидеть или мне лишнее слово сказать. Я дочка. Так всегда будет. Я сама мама сыновей. Меня ждёт тоже самое.