Бабуся мороз• Изменено 16 февраля 2024
Гречка по ціні 20 грн.
Виб купили мішок гречки 25 кг або 50 по ціні 20 гривені за 1 кг. На ринку ціна вища 24-25 грн
Та легко!• 16 февраля 2024
Це на три покоління? Чи ви їсте відрами? Мені пакета вистачає на рік)
Бабуся мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
Можливо родина велика в складчину поділити потім між собою, не в одну родину можна купити
Сумчатая кошка• 16 февраля 2024
Ні, бо ніхто в сім´ї не їсть гречку. Цілий мішок чогось точно не купила б, де його зберігати?
Жена брата Админа• 16 февраля 2024
Мы килограмм гречки год едим. Мешок жуки быстрее слопают))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Зараз в простих людей грошей не багато , щоб в складчинумкупувати. Чесно .
Бабуся мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так тут якраз мішок 25 кг купити можна і ніби економія трохи
Шукаю трусики• 16 февраля 2024
Моя семья любит гречку и едим ее практически каждый день. Но мешок бы все равно не купила.
Залетна Я тут• 16 февраля 2024
Мне негде хранить, покупаю кг, на 1-2 месяца хватает. Потом больше выкину
Позитивна• 16 февраля 2024
Я порахувала за рік скільки чого з´їдаємо: гречки всього 4 пакети купила по 900 грамм, і то беру необжарену, а сама обжарюю, як мені хочеться. Це нас 3 людини, 2 дорослі і школяр.
Самоучка• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
А атб по 22грн гречка.
Директор Пляжу• 16 февраля 2024
Вже тут писала, в мене зарасів +- на рік. Мені так комфортно і зручно
Воленс-неволенс• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Нашли, где спрашивать, чесслово. Тут все клюют, как птички и то, исключительно авокадо с сёмгой.
А, так, удивляют такие вопросы. Если это востребованный продукт в семье, цена устраивает, то почему не взять? Зачем Вам разрешение чужих тёток.
ДелиВерка• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
А багато ви зекономите? В нас гречка по 26 грн
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 февраля 2024
В мішку жучки заводяться і міль. В мене нема де зберігати в холодильнику.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Такале зразу треба аж 225 грн(беремо пів мішка від 25кг), а економія зовсім незначна 50 грн, без неї можна жити . В запас добре купувати, коли є зайві кошти
Джонсонюк• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Если вы ее едите, то да, я , напр, ем ее три раза в год, мне кг на пару лет хватит
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Міль в гречці смаженій не заводиться.
МатьЧасть• 16 февраля 2024
Куда столько гречки? Я в год ем 2 кг от силы. У меня ее Жучки съедят быстрее.
ЛижТолько• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ну сколько той экономии? 100 грн на мешке?
Больше телодвижений и рисков
Патриоточка• 16 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Сколько лет вы такое количество будете есть? Когда в ней жучки заведутся и придётся выкинуть, это будет ущерб, а не экономия.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Міль в гречці смаженій не заводиться.
Заводиться.
Лінива, не каюсь• 16 февраля 2024
Те, що моя сім´я їсть, то так і купую, коробками або мішками. Гречки стільки не треба, тому б не купляла