Замулена ріка• 16 февраля 2024

Це нормальне поводження чоловіка? Чи він вже не любить?

Весь час він мені писав пару раз на годину (в нього така праця, яка дозволяє майже весь час тримати телефон в руках). Останній місяць ми дуже сварилися, я декілька раз збирала речі, але помирилися. Сварки були із-за того, що я злилася і були сварки через те, що він невчасно закінчував роботу (ненормований графік), він сказав що я його задовбала питаннями чому так пізно вертається додому, що пье в роботі, бо він може собі дозволити проводити час з друзями і він не хоче бігти після роботи одразу додому як мій пес.. І йому немає зараз про що мені писати часто, бо ми вранці бачилися..
Я йому сказала що мені вже буде байдуже коли він повертається додому, і раз йому немає про що зі мною говорити, то ок, роби як вважаєш правильними.
І зараз він може мені написати 2-3 раза в день типу спитати що я роблю, а раніше писав пару раз на годину. І я відчуваю що він це робить спеціально, не пише мені. А я йому пишу тільки коли він мені щось пише. І сьогодні він мені пише що він бачить що я не дуже хочу щ ним переписуватися, і смайлик поставив, типу сміється. Що це значить? Чи він мене просто уже не любить, і спеціально тисне на мене щоб були сварки і я пішла? Але для чого тоді просити мене залишитися, коли я зібрала речі?
автор Замулена ріка • 16 февраля 2024
Ми разом живемо в орендованому ним житлі.

Булькаю• 16 февраля 2024
Все просто. Він хоче вас кинути, а не щоб ви його кинули.

А переписки, то дитячий садок
Додаю напруги• 16 февраля 2024
Вы серьезно все это написали?
Зараз на дієті• 16 февраля 2024
Я вас почитала и мне самой от вас стало душновато.
Додаю напруги• 16 февраля 2024
Ответ дляБулькаю

А переписки, то дитячий садок
Он намекает,что наверное до тебя дошло,как надоедают бесконечные переписки
Пишу_граммотно!• 16 февраля 2024
Блин, каждый час писанина, о чем? Зачем?
СережкинаЯ• 16 февраля 2024
Появились вы, и нужно срочно менять устав своей жизни по вашему приказу)
И много/часто он пил?
Пилосмок працює• 16 февраля 2024
Что можно писать каждый час? Меня это драконит просто
Повітруля• 16 февраля 2024
автор, у вас есть где и на что жить? вы перегибаете. от таких не то что убегают. улетают.

автор Замулена ріка • 16 февраля 2024
Ответ дляБулькаю

А переписки, то дитячий садок
То якби хотів, то для чого після сварок бігає за мною і просить?
Повітруля• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
погорячился. но это не надолго. мозгоебство имеет накопительный эффект. в какой- то момент сам начнет собирать вашу сумку
Булькаю• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Тож написала, бо то ви його кинути хотіли. Тепер зробить так, як це вигідно йому.
СережкинаЯ• 16 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я помню когда с мужем встречаться начала, могли переписываться пару раз в день. Как начали жить вместе, то вообще переписки ушли, ну только если что-то смешное/ интересное/срочное
Додаю напруги• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Скоро ему это надоест
автор Замулена ріка • 16 февраля 2024
Хто не розуміє, ще раз пояснюю. Цілий рік мені людина писала декілька раз на годину. Він сам був ініціатором. Зараз 2-3 рази в день. Питання в тому, яка цьому причина?
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
У вас какая-то невротическая привязанность к мужчине.
Изведете и себя и его
Стефанія• 16 февраля 2024
Перечитайте все, що написали. Якась дурка. Ви хоч школу закінчили?
Додаю напруги• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Секс у вас тоже наверное уже не такой частый как раньше.
СережкинаЯ• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ну надоело ему, блин, все имеет свли сроки. Темы исчерпались, тем более, вы вместе живете

Хвець-тець• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
со временем отношения меняются и не факт , что в худшую сторону , да на начале отношений тоже много списывались , потом все переходит в более спокойный ритм , первый год жизни дня не могли прожить друг без друга , теперь и неделю если надо норм переносим )
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Такой накал страстей не может быть вечным.
Люди устают и такой потребности быть на связи каждый час у них уже нет.
Или отношения меняют формат или расходятся
Пес Патрон• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Задовбався він грати в дитячий садок, що можна писати кожну годину, ну ви серйозно.
Мюллерная• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Скажите, вам совсем нечем заняться? Вот вообще?
Кидаю курити• 16 февраля 2024
Він на роботі, написати три рази це дуже багато
Fashion_besties• 16 февраля 2024
Починайте шукати 40 кішок.
Я серйозно.
Ніхто з Вами не погодиться змарнувати своє життя. Ви мозгоклюйка вищого рівня. Класична, непробиваєма.
Инфотуфелька• 16 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Навіть не кожну годину, а пару разів на годину. В мене б уже дах поїхав, якби мені чоловік писав кожні 20-30 хв ’як справи’ ’чим займаєшся’
Белая котичка• 16 февраля 2024
Причина в тому, що ви сприймаєте його ініціативу, як щось саме собою зрозуміле. А чоловіку набридло і не дуже хочеться переписуватися з істеричкою, ще ж невідомо у якому тоні ви йому відповідаєте на смс. Задовбете мужика, потім жалкуватимете
Кидаю курити• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не має причини, таке життя, потім він буде писати 1 раз, а потім взагалі не писатиме . Але від цього рівень кохання не зменьшується
Инфотуфелька• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Це якийсь тотальний контроль 🤔
Добро с Кулаками• 16 февраля 2024
Це ваші перші стосунки ? Не може бути завжди як на початку