Замулена ріка• 16 февраля 2024

Це нормальне поводження чоловіка? Чи він вже не любить?

Весь час він мені писав пару раз на годину (в нього така праця, яка дозволяє майже весь час тримати телефон в руках). Останній місяць ми дуже сварилися, я декілька раз збирала речі, але помирилися. Сварки були із-за того, що я злилася і були сварки через те, що він невчасно закінчував роботу (ненормований графік), він сказав що я його задовбала питаннями чому так пізно вертається додому, що пье в роботі, бо він може собі дозволити проводити час з друзями і він не хоче бігти після роботи одразу додому як мій пес.. І йому немає зараз про що мені писати часто, бо ми вранці бачилися..
Я йому сказала що мені вже буде байдуже коли він повертається додому, і раз йому немає про що зі мною говорити, то ок, роби як вважаєш правильними.
І зараз він може мені написати 2-3 раза в день типу спитати що я роблю, а раніше писав пару раз на годину. І я відчуваю що він це робить спеціально, не пише мені. А я йому пишу тільки коли він мені щось пише. І сьогодні він мені пише що він бачить що я не дуже хочу щ ним переписуватися, і смайлик поставив, типу сміється. Що це значить? Чи він мене просто уже не любить, і спеціально тисне на мене щоб були сварки і я пішла? Але для чого тоді просити мене залишитися, коли я зібрала речі?
Ушла и Пришла• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ми разом живемо в орендованому ним житлі.
Собирайте манатки и живите отдельно как самостоятельная личность. И в следующий раз сначала выйдете замуж а потом уже живите.

Воленс-неволенс• 16 февраля 2024
Я не пишу мужу, он может спросить написать как мы? Я и дети.
Ну да, может я и не сильно его люблю, в начале отношений хотелось быть всегда на связи, сейчас только по делу.
Но раз у вас начало отношений то это красный флаг.
очки_ннадо• 16 февраля 2024
Автор, не придумывайте)
Когда придёт - обнимите мужа и проведите хороший вечер)
Не колупайте ему мозг хотя бы пару недель, а там посмотрите.
Пока причин для паники нет)
Свекруховна• 16 февраля 2024
Мабуть вони всі такі, тільки терміни в часі різні, у мене часто бувало що перші 1-2 місяці зустрічань пишуть дзвонять часто, а потім іде на спад
Стріляний птах• 16 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
У вас какая-то невротическая привязанность к мужчине.
Изведете и себя и его
Скоріше до переписок.
автор Замулена ріка • 16 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
Тож написала, бо то ви його кинути хотіли. Тепер зробить так, як це вигідно йому.
І як і що зробить?
очки_ннадо• 16 февраля 2024
Ответ дляFashion_besties
Починайте шукати 40 кішок.
Я серйозно.
Ніхто з Вами не погодиться змарнувати своє життя. Ви мозгоклюйка вищого рівня. Класична, непробиваєма.
Коты и мозгоклюйство никак не связаны, если что)
Вдруг Вы не знаете😉
Цукрові вишні• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А зачем эта бесконечная переписка?
ДлинноНожка• 16 февраля 2024
А якого ви віку з чоловіком ? Ви працюєте теж?

автор Замулена ріка • 16 февраля 2024
Всерівно дехто не зрозумів і пише що я його достала повідомленнями. У всіх переписках майже завжди він був ініціатором.
Мафиозная• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
То якби хотів, то для чого після сварок бігає за мною і просить?
автор, миленькая. Вы ребенок? Сколько лет Вам? 17?

Читая советчицу часто понимаю, почему мужчины не женятся. Иногда то что творят наши тетки - это за гранью любого разума.
Мафиозная• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Хто не розуміє, ще раз пояснюю. Цілий рік мені людина писала декілька раз на годину. Він сам був ініціатором. Зараз 2-3 рази в день. Питання в тому, яка цьому причина?
за@бали вы его
Цукрові вишні• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Вы ссоритесь из-за того, сильно задержался на работе. Выносите мужику мозг. Вас много, остановитесь! Он не хочет уже вам писать! Вы убили всю романтику начала отношений
Повітруля• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
забебали вы его.
это не адекватно. не выдержал.
Я на хвилинку• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Времени свободного много,какая еще причина
Повітруля• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
вы его достали не смс ками. вы мозг ему вынесли своими скандалами и стериками. он в ахуе. вы мягко говоря не такая как та, в которую он влюбился. и не хочет идти домой, чтоб на очередной скандал не нарваться. может и бухает поэтому. я мужиков обычно не защищаю. но вы вообще берега попутали.
он не ваша личная персоналтная вещь. не ваш питомец. если уж на то пошло, это вы у него живете, а не он у вас.
приходите в себя.
Черпак_для_фантазий• 16 февраля 2024
знайдіть собі роботу і займайтесь ділом, тоді життя заграє новими фарбами
Освічую темряву• 16 февраля 2024
раніше хотів переписок,зараз-ні.Прйміть це як факт.Люди міняються,Відносини проходять різні етапи.Сюсі-мюсі в переписках -пройденний етап.Не зайо.... людину.Якщо к Вас є можливість не працювати і дуже багато вільного часу: пойдіть на курси чомусь цікавому навчитись чи знайдіть собі хобі для душі.Або навіть роботу ,але таку ,щоб туди хотілось йти.А істеричок рано чи пізно кидають.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля 2024
от это вы истеричка? как он будет успешен в работе, если будет писать Вам раз в час?

Додаю напруги• 16 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Может ему надоело отвечать на вопросы,когда придёшь,почему задержится и т д?