Татьяна 0510• 16 февраля 2024

Доброго дня, чи реально поступити закордон на лікаря?

Донька на разі закінчує 8 клас, гарно навчається є хист до навчання , головне що хоче вчитися, бачить себе в майбутньому лікарем, але є одне …. війна😭. Чи реально поступити закордон на лікаря , можливо маєте знайомих, хто так навчається . Буду вдячна за відповідь.
Треба підробіток• 16 февраля 2024
Так треба зараз їхати, щоб мову вивчити. А так реально
Броніки для Моніки• 16 февраля 2024
Легко. Язык страны, где собирается поступать, на уровне С1, а Вам мешок денег подготовить.
Топтунша• 16 февраля 2024
Закордон на лікаря частіше за все навчання мовою країни. Якщо вчити мову, то реально.
автор Татьяна 0510 • 16 февраля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Наданий час не можу виїхати, відкрила пекарню, налаштовую все, доньку саму відпускати не хочу
Треба підробіток• 16 февраля 2024
Ответ дляТатьяна 0510
Яку мову вона знає?
Броніки для Моніки• 16 февраля 2024
Ответ дляТатьяна 0510
Ну, как бы, из совсем примитивного: изучить список стран, которые подходят и где нормальные цены. Определиться со страной и с тем, какой язык учить. Нанять репетитора.
Броніки для Моніки• 16 февраля 2024
Ах, да: может потребоваться высокая академическая успеваемость по некоторым предметам
Додаю напруги• 16 февраля 2024
Знайомий до війни поступив в Німеччину, при чому перший раз провалив іспити. Підтягнув мову і вступив наступного року. ВНЗ та вартість не знаю
автор Татьяна 0510 • 16 февраля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Яку мову вона знає?
Англійську рівень B1 ( здавали тести на підтвердження) і ще вчить для себе нідерландську
Tammy21• 16 февраля 2024
Ответ дляТатьяна 0510
Для навчання знадобиться реальний В2-С1, не менше, плюс знання спец.термінології. Тобто, профільні предмети бажано вже вчити ін.мовою. В Німеччині (як приклад) ви не знайдете місто навчання у мед. виключно англ.
Повелитель бітка• 16 февраля 2024
Заграница разная. Знакомые коренные немцы отправили сына в мед в Болгарию. В Германии со средними оценками не реально было поступить.
Повелитель бітка• 16 февраля 2024
Родственница училась в Нидерландах на английском. Не мед. Она гражданка ЕС, там для них другая стоимость контракта, чем для граждан других стран. За учебники и проживание родители платили 500 евро/мес.
Ms. Android• 16 февраля 2024
Ви вивчіть питання вартості навчання, медичний профіль найдорожчий, тому то й їхали в свій час іноземні студенти в Україну. Польща мова С1, Чехія мова мін.В2 але навчатися кругом досить складно, бо наші шкільні знання досить далекі від тих, які вимагають. у Вас ще є час в запасі, вивчайте питання, щоб визначитися з напрямком і мовою. З англомовним навчанням все буде платно.
автор Татьяна 0510 • 16 февраля 2024
Щиро дякую, Вам за поради🙏🏻!!! Гарного спокійного дня Вам🥰!!!
Любви вам!• 16 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Дочка знакомой, поступила в Мюнхен на медика, уже 4 курс. Учеба бесплатно, но она отличница настоящая, не купленная тут была, и 2 языка, на уровне. Учится на немецком.
Доктор Хаос• 16 февраля 2024
Язык страны обучения точно надо знать в идеале. Узнавали несколько лет назад, что финны берут к себе даже на бюджет. Но надо знать финский)
успокойте_Меня• 16 февраля 2024
Прожив некоторое время за границей, куда уехала ради обучения дочери. Я пришла к выводу что получать высшее образование нужно на родном языке. Но у меня дочь не медиком хочет быть. Но думаю что медиком получать образование на чужом языке будет ещё сложнее.
Треба підробіток• 16 февраля 2024
Ответ дляТатьяна 0510
Це низький рівень. Для побутового спілкуування. Для навчання треба академічний рівень, вільне володіння. Плюс спец лексика.
все по ГОСТу!• 16 февраля 2024
В Германии для поступления в медицинский вуз нужно иметь отличный аттестат, то есть средний балл - 1 (единица). Это помимо знания немецкого на уровне С1.