Чесно брешу• 16 февраля 2024

ВНЗ з офіційною дистанційкою

Можливо хто в курсі, вивчаємо з донькою питання дистанційного навчання в ВНЗ. Влітку вступати. Зараз проживаємо в центральній області, в місцеві ВНЗ не хоче, їхати сама до Києва боїться і вона і звісно ми батьки (лише виповнюється 16, + звісно постійні атаки на столицю). Тож думає як варіант дистанційне навчання.
В кого діти вчаться, або знаєте точно ВНЗ з гарною організацією навчального процесу онлайн, поділіться інформацією будь ласка.
ЧупакабраЗеБест• 16 февраля 2024
моя сын в кпи учится.у них только дистант
автор Чесно брешу • 16 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Нормально дають матеріал? Не просто кидають текст?
ЧупакабраЗеБест• 16 февраля 2024
Ответ дляЧесно брешу
есил честно, я вообще не в курсе. но мой сын все дни делает уроки, вот реально до ночи.
Ms. При теле• 16 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Нет.
В КПИ смешанное обучение.
Мэри Попкинс• 16 февраля 2024
Шевченка, Інститут філології офіц дистанційка увесь рік
Ms. Dolly• 16 февраля 2024
Хнуре
дистанционка.
но по поводу материала не скажу, зависит от специальности
Зашла на 5минут• 16 февраля 2024
Сумской державний університет - сесія 1 раз у рік та нормальна ціна контракту.