Оченьценная• 16 февраля 2024
Як довго ваші коти хворіли кальцивірозом? Який перебіг хвороби був?
Мій хворіє з 2 лютого і до цих пір колимо антибіотики. Кіт в"ялий, не їсть , не п"є - все зі шприца примусово. Коли наступить полегшення хвороби?Просто спить і все.
Потужна махіна• 16 февраля 2024
Заразили кицю в лікарні під час стерилізації.
Мабуть що імунітет був слабкий після хірургічного втручання, не витягли ми її нажаль( Померла на 10 добу.
Вибачте, що негатив пишу, але як є.
Вашому котику дуже бажаю подолати хворобу як найшвидше
Вибачте, що негатив пишу, але як є.
Оченьценная
• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Вибачте, що негатив пишу, але як є.
Дякую,, дуже жаль кицю...
Потужна махіна• 16 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Дякую,, дуже жаль кицю...
Да, дуже(
Тепер ось ніяк не можу вмовити себе стерилізувати знов киць. Одна тоді була ще кошеням, другу чоловік подарував як карантин витримали, бо сумували.
І лікар був перевірений, не одну тварину врятував, але ж таке…Принесли кота люди вуличного, моя з наркозу виходила. Асистент оглядав, не змінив рукавички.
Звинуватили нас звісно, що десь по дорозі)
У вашому випадку вже часу досить минуло, я б показала тварину в іншій клініці якщо є можливість. Бо я так свого часу не зробила, жалкую.
База_птеродактилей• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Да, дуже(
Дуже співчуваю. А вакцинована була? Бо ми вагаємося, чи спочатку стерилізацію провести чи вакцинувати. Кошеня не дуже маленьке підібрали, місяців 5-6, але якщо вакцинувати спочатку то до першої течки можемо не встигнути
Потужна махіна• 16 февраля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дякую. Ні, не вакцинована. Якось не вважали що це так потрібно, бо з квартири не виносяться, контакту зі взуттям не мають. Мабуть таки треба було…
Але скажу далі, на той момент ще було шотландське кошеня, 5 місяців.
Я звісно пересрала, замовила в іншій лікарні імуноглобулін, прокололи. Все минулось.
Але ось стерилізувати так і неможу наважитись. Розглядаю виклик лікаря на дом.
База_птеродактилей• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Дякую за відповідь. Мабуть таки спочатку провакциную кошеня. А потім все інше.
Потужна махіна• 16 февраля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так. Зайвим не буде. Я тому і написала свій випадок. Може якийсь киці це збереже життя
Оченьценная
• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Да, дуже(
Дякую за пораду. дуже-дуже шкода, що у Вас такий гіркий приклад
Оченьценная
• 16 февраля 2024
Ответ дляУжгород
А капельницы капаете?
ні, крапельниці не капали, бо кота насильно годуємо і поїмо, в туалет ходить, виразка на носику зійшла, лише маленька на язичці залишилася. Але він постійно лежить і це турбує. Може антибіотик погано переносить...Не розумію причини.
Ужгород• 16 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Наверное менять врача и капать
Оченьценная
• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
А як Ви лікували свою хвору кицю, яка померла?
Оченьценная
• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Моєму 6 років, щорічно вакцинується, але хворобу все ж підхопив
Потужна махіна• 16 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Кололи антибіотик як зазвичай після операції пролонгований. Потім продовжили його ж.
Але лікар дуже не переймався. Сказав що ми винні. Ну і нову собі візьмить і не переймайтесь сказали(
10 років лікувала тварин, з того світу витягували, довіряла як собі… ну і маємо що маємо( довіри нікому нема вже(
Оченьценная
• 16 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
коновал, а не лікар. Їм це звична справа, а для господаря тварина- член сімїї,, друг сравжній, хоч і не говорить...
Потужна махіна• 16 февраля 2024
Ответ дляОченьценная
Ой, що казати… в мене друзі рятували дитину, лікарі казали чого ви, ще молоді, народите…
А це лише тварина(