Пирожкиня• Изменено 17 февраля 2024

Купили бы таку квартиру за 85.000$?

63 квадрата, но находится в опе мира, ЖК София клубный

фото привлекательные, ремонт ок, раздумываю, а надо ли
своя есть, но маленькая, ближе к Киеву, хотим расширяться
Результат:
вже голосів: 597
302 (50.59%) Не очень
197 (33%) Да, хороший вариант
98 (16.42%) Другое
Заздрість то погано• 17 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ті, хто розказують про поганий район хай поїдуть на екскурсію в ЖК Софію. Там все нове, красиво, чисто, є вся інфраструктура, і до зупинки в Києві 10хв пішки. А люди живучи в засраних смердючих будинках Києва одягли корони. Більшості новобудов Києва не снилася така красива територія з фонтанами, площами, арками і майданчиками для спорту і дітей як в ЖК Софія. П. С. Живу в Києві, в ЖК Софія буваю по роботі і це класне місце.
І скільки коштує до Києва длїхати? А втю годину пік скільки часу займає? А слізти в маршрутку реально? А дитину умовно на заняття вокплом безпечно відправити тою маршруткою?

БоХатая• 17 февраля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Сушильной машиной далеко не ысе с3шить можно
Я сушу всё
Багиня• 17 февраля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Я не знаю о чем вы, но вторая квартира которую мы купили в Бортничах. Хамыри это или вообще что это за слово, но на автобусе 15-20 минут до метро. И 500 за квадрат. Мне не нужно здесь и сейчас, мне нужно красиво и как я хочу сделать ремонт, без демонтажа, без удручающего подъезда и придомовой территории. Новенькое, с панорамными окнами.
Так останетесь без денег и без квартиры. Офигенная перспектива.
Пэрисхилтонша• 17 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Люди не понимают просто наличие балкона, я тоже за балкон. Как можно сушить вещи на сушилке и разводить сырость и плесень в квартире?
у меня стиралка и сушка
Міряю від одиниці• 17 февраля 2024
Мы за 85 тыс купили дом в Хотове. По времени до метро доехать быстрее чем из Софиевки. Тоже смотрели Мартынова в Новоселках, но после осмотра дома, за одни и те же деньги выбор был очевиден.
Пэрисхилтонша• 17 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Вот вы не полиглот, сразу видно)
а тот кто пишет пАркуа - супер полиглот)))
Бубль Гум)• 17 февраля 2024
Ответ дляБагиня
Почему? Стройка идет

ОЛИМИЯ• 17 февраля 2024
Ответ дляКлевотница
Именно там не купила бы. Я в Варшавском, тоже не центр вселенной, но и не Борщаговка.
варшавский намного лучше, чем борщага
Светка-пипетка• 17 февраля 2024
Хорошо что новый дом, плохо что далеко.
Не купила бы. Рассматривала бы Киев. Пусть и вторичка, но Киев
Пилосмок працює• 17 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Нафиг она надо за Окружной за такие деньги? Можно подумать у нас улучшается инфраструктура, строятся принципиально новые развязки и вся эта пригородщина адекватно интегрируется в жизнь города
Забавно такое читать от хозяйки дома в ’пригородщине’
Prervana• 17 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Так дом и квартира это как бы слегка разный лайфстайл, это раз. Во-вторых, моя квартира в 7 минутах ходьбы от метро меня всегда рада видеть, она никуда не убежала)
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Лучше убитую в отличном районе, чем идеальную с ремонтом, но в жопе. Это я Вам как человек переехавший из самого крутого района в сраку города говорю. Жить не хочется, депрессуха. Ненавижу этот дом и эти вонючие улицы
ЖК,что у автора на фото, абсолютно новый с молодыми семьями. Только нет государственных школ и садиков,все частное в том числе и мед обслуживание. Живут там люди с хорошим достатком. Депресухи точно нет.
Выезжать ,что утром что вечером одни пробки
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Там нет парковок подземных, нет тротуаров,все в бетоне и машинах. Это из минусов.
Но соседи будут молодые и обеспеченные это плюс. Алкашня там и бабушки квартиру не купят
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Поліклініка на Симиренка, це 15-20хв пішки, 10хв авто одна з найкращих в Києві, спеціалісти кращі ніж в більшості приватних клінік. Клініка Добробут знаходить в ЖК. Школи не супер, але вони і всюди в Києві не супер , кажу як працівник освіти, 15-20хв пішки до школи.
Куди пішки ви там підите до школи? В Вишневе,так там треба директору дати взятку, щоб прийняв дитину до школи, бо не по прописці. Чи в Київ на борщагівку буде дитина щодня через окружну йдти.
Горня капучіно• 17 февраля 2024
Ответ дляОдні думки
громко там бывает
Оце точно. І часто... Зараз перше це де саме можливі прильоти та який розрив щоб і уламками не заділо на це дивитися. А то на пару днів хату купити то дорого буде...
І звичайно в центр міста з того ж* можна годинами добиратися.
Менше розміром дивіться, чи коли труби, вікна, столярка поміняні, можливо і стіни вирівняні, але старі шпалери, меблі. Ось таке треба дивитися. Та не видові квартири, не скло знизу до верху, ні кутові, щоб перед будинком та ззаду будинки були.
І краще менше метраж, але в нормальному місці, тобто де прикрито завжди та шансів на уламки мінімум. Автор видно що не з міста та не в курсі.
Горня капучіно• 17 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Да конечно
Дуже стрьомні зараз адреси. Тому і ціни. Голосієво то зараз не варіант взагалі, не під яким соусом.
Багиня• 17 февраля 2024
Ответ дляПедиатор_я
То вы с молодой обеспеченной алкашней не сталкивались. И слава богу.
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Я тут вже не один раз писала, що не розумію чому в передмісті такому, як софіївська борщагівка чи петропавлівська борщагівка,в нових жк квартира так дофіга коштує квартира. Там кожну масовану атаку дуже гучно. В передмісті часто уламки. Коли пишуть кількість збитих ракет, то ті збити як правило падають як раз по ліву і праву сторону від Києва.
Який сенс там зараз купляти нерухомість ? Одна справа ,як в мене ситуація,що ми придбали до війни, але зараз я б не купила.
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляБагиня
Наверное вы правы, мне с соседями повезло,это им с нами-не очень. Мы с ребенком и шумные

Рятівник Малібу• 17 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Пригородщина живе соті прекрасно. Я востаннє в Києві була... давно була. Все необхідне є на місці. А в якійсь їз Софій чудові садок, школа, спортивний клуб. Променад з фонтанами. Вся інфраструктура на місці. Нахіба кудись інтегруватись
Так, але це якщо немає дітей до 12 років.
Бо приватні садочки Пригородщини за період з 3 років дитини до школи коштують, як маленька однокімнатна квартира, а приватна школа ще дорожче.
Кружки і все державне або мало коштовне за мільйон кілометрів і в різних місцях.
З дітьми життя в передмісті стає пеклом.
Без дітей, все прекрасно.
Prervana• 17 февраля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Сейчас все стремно, кроме цоколя
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляSweet_Cat
Квартира реально двокімнатна,але зробили перепланування -кухня-студія+спальня. Нащо зробили-то риторичне питання
На рахунок скільки до метро-в мене авто і без пробок до метро дійсно хвилин 20.Плюс місця для парковки повно(маю на увазі платні паркінги)
Вам скинути ціну треба, метраж великий, планування погане.
Рятівник Малібу• 17 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Воно абсолютно крутезне.
Але! Садочок це проблема, школа це проблема, в Київ на роботу затори це вставати на 1,5 години раніше 😭
Горня капучіно• 17 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Сейчас все стремно, кроме цоколя
Звичайно вся Україна, але треба розуміти де можна втрати зразу чи де мінімальний ризик по Києву. А цоколь не дай боже. Якщо вибір цоколь чи панорамна, тоді краще панорамну).
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляjana Medjidova
А вы заработайте на такую квартиру и будем вам прикол
Согласна с вами полностью. А какая цена квартиры?
Педиатор_я• 17 февраля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Не хвилюйтесь заробила, слава Богу, не на одну. А от ремонт - це просто знущання. В кого такі дикі фантазії, чи вас Пшонка консультував? А кухня - як обрубок якийсь. Вміли готувати, та не вміли подавати.
Вы на мебель смотрите. Зрительно уберите ее и люстру и нормально можно обыграть квартиру.
Prervana• 17 февраля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Джек пот - это вот) и судя по цене они это понимают
Люблю ВалЄру• 18 февраля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы завидуете наличию кондиционеров у людей, я не понимаю. Приплели кондиционеры и пох. Вроде в других районах их нет.
Очнитесь, густонаселенный и застроенный не только пох, и уже давно. То что вы в своем старом дворике у себя шлагбаумом отгородились, не отгородило вас от остальной части города.
Ви не розумієте про що саме пише вам людина , що ліпете ту заздрість там де не про неї йдеться?

очніться , у малоповерховому спецпроекті десь в тихому центрі , не буде того моторошного дощу, саме через кількість квартир у будинку.

І щільна забудова далеко не всюди навіть у спальних районах. До чого тут старі двори і відгородитися?
Бла бла бла• 18 февраля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Хороший вопрос) должны были сдать и на другом участке год назад, но там стройка так и не началась, после долгих разговоров нас перевели на другой участок.
Капец! А кто застройщик? Если не секрет
Бла бла бла• 18 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ремонт в новобудові на залишок в 10 тисяч? Однак все дивніше)))
Мы за 15 сделали в 2ке. Штукатурка, краска качественная, на стены тестили и вино и кофе, все супер. В прошлой квартире была водоэмульсионка - все в пятнах, понятно и не отмоешь. Сантехника, электрика, плитка с/у, плитка пол коридор и кухня, комнаты ламинат. Кровати с матрасами, телевизоров нет. Правда были свои холодильник и старалка, посудомойка есть, варочная, духовка, вытяжка. Балконы не делали и под кондеры пока только трасса.
Но у меня потолочники друзья и мебельщики, я сама делала план по розеткам, мокрым точкам и мебели, мебель тоже проектировала сама. так что это некоторые вещи вышли с ниминальными наценками или вообще без них. Я вообще люблю ремонты, наверное , потому что инженер по образованию)))
Делали в начале войны.