Поліцейський патруль• 17 февраля 2024

На мене накричали через те що я гладила собаку. На чиєму ви боці?

Прийшла до подруги у закритий жк, до мене підбігли два французьких бульдога (без повідка) я до них привіталась і почала гладити, розмовляти
До мене підбіг чоловіком і сказав ’овца вонючая, убери руки от моих мальчиков’
Я розплакалась і пішла
Результат:
вже голосів: 69
36 (52.17%) Переляканий хазяїн собак
33 (47.83%) Винна ти
Ангел-предохранитель• 17 февраля 2024
Никогда не трогайте чужих собак! Хотя и хозяин не прав, что собаки без поводка. Но меня всегда бесят такие, как вы. Что ротвейлер, что чихуахуа, но всегда находился кто-то, кто лез погладить. Раз стояла с собакой на руках, сына ждала возле площадки. Совершенно молча ко мне подошёл мужик с ребёнком до года на руках и поднёс молча ребёнка гладить мою собаку. Я обалдела и даже ничего не нашла, что сказать. А он молча ушёл, когда ребёнок потыкал пальцами в мою собаку. Если бы собака укусила, то я виновата?

Язвочка• 17 февраля 2024
«встретились два одиночества»
Хозяин хам, но и вам не стоило без разрешения трогать животных
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Удалено администрацией...
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Таки хозяин собак был прав.
Помилуйте мадам• 17 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
А навіщо гладити чужу собаку? Просто цікаво? Якщо чужа сумочка сподобається, теж помацаєте?
Якщо сумочка сама підбіжить, особисто я точно не втримаюся))
Мая твая не панимать• 17 февраля 2024
Ви тріль. Хазяїн - ’ з привітом’. Не варто чіпати собак без згоди їх власника. У мене є пес і я дозволяю його гладити, не бачу в цьому нічого такого.
автор Поліцейський патруль • 17 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Таки хозяин собак был прав.
Удалено администрацией...

Донька подруги• 17 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Ответ дляДонька подруги
Удалено администрацией...
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Чесно брешу• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Вам би до психолога сходити. А то,на форумі така борза, а в житті «розплакалась і пішла»
Alexanas• 17 февраля 2024
Удалено администрацией...
Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...
Червона калина• 17 февраля 2024
А якщо чарівний песик вас за руку тяпне, хто буде винен? Теж хазяїн? А якщо той хазяїн вирішить вас якось погладити, бо чому ж ні?
Звідки взагалі така звичка - лізти ’погратися’ до чужих собак?
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Чесно брешу• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Ответ дляЧервона калина
Та ви смієтесь чи що
То звичайні бульдожки
Ротвейлера я би не почала гладили
ВерСаСе• 17 февраля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
У даному випадку вина лише хазяїна. Він повинен виховувати собак так, щоб ті не бігли до чужих людей. От як у вашу собаку пальцем потикали підійшли, так і собаки підійшли потикали носом у автора. А звідки відомо що то за людина, могла з переляку і ногою по ребрам засадити.

Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...
Alexanas• 17 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Песыкы должны быть на поводке, в цивилизованном мире был бы большой штраф
Червона калина• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Та ви смієтесь чи що
То звичайні бульдожки
Ротвейлера я би не почала гладили
Ну то й ви не ротвейлер, тож наступного разу хтось із вами пограється)
Чесно брешу• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Психолог.
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Весотехник• 17 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
то есть вы отпускаете своего рассела подбегать и обнюхивать других людей, подпрыгивать к ним, тереться,
но при этом другие люди должны опасаться и понимат ь что он может в рожу зубами вцепиться? или что это я такое прочитала?
не знаю, що ви прочитали, але точно не зрозуміли, що я написала! Мій собака на повідку ЗАВЖДИ. Але до нього підбігають діти, щоб погладити і нормальгі батьки завжди питають, чи можна. А просто так гладити чужу собаку не можна, бо ви не знаєте її характер, навіть маленький чіх може вчепитися в обличчя.
Ответ дляЧесно брешу
Психолог.
І шо мені з ним робити?
Чесно брешу• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
І шо мені з ним робити?
Удалено администрацией...
Маю рацію• 17 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
А чтоб собака не кусала надо на поводке и в наморднике мальчиков и девочек своих выгуливать. От куда такая привычка выгуливать своих собак, как вздумается?
ВерСаСе• 17 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Якщо підбіжить і тяпне, лише хазяїна вина. Собаки повинні бути на повідку.
Ответ дляЧесно брешу
Удалено администрацией...