Поліцейський патруль• 17 февраля 2024
На мене накричали через те що я гладила собаку. На чиєму ви боці?
Прийшла до подруги у закритий жк, до мене підбігли два французьких бульдога (без повідка) я до них привіталась і почала гладити, розмовляти
До мене підбіг чоловіком і сказав ’овца вонючая, убери руки от моих мальчиков’
Я розплакалась і пішла
Результат:
вже голосів:
36 (52.17%)
Переляканий хазяїн собак
33 (47.83%)
Винна ти
Червона калина• 17 февраля 2024
Ответ дляAlexanas
Песыкы должны быть на поводке, в цивилизованном мире был бы большой штраф
Це одна справа. А лізти до них - дещо інша. Думаєте, до собак на повідцях погратися не лізуть? Ще й як.
Kidstaff Bot• 17 февраля 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до образ, тому, вимушені закрити цю тему. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf