Поліцейський патруль• 17 февраля 2024
На мене накричали через те що я гладила собаку. На чиєму ви боці?
Прийшла до подруги у закритий жк, до мене підбігли два французьких бульдога (без повідка) я до них привіталась і почала гладити, розмовляти
До мене підбіг чоловіком і сказав ’овца вонючая, убери руки от моих мальчиков’
Я розплакалась і пішла
Результат:
вже голосів:
36 (52.17%)
Переляканий хазяїн собак
33 (47.83%)
Винна ти
Поліцейський патруль
• 17 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Коник-стрибунець• 17 февраля 2024
нельзя трогать чужих животных без разрешения
Но они должны быть на поводке однозначно
Помогалочка• 17 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
А може краще побити хазяйвів собак, що без повідка відпускають своїх улюбленців
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Тобто ви і далі плануєте розпускати руки до чужих тварин та дітей?
очки_ннадо• 17 февраля 2024
Власникам собак багатоповерхівок треба бути звичним, що собак будуть гладити, вони ж тим більше, без повідка. Діти будуть підбігати.
Якийсь неадекватний. Де повідок тоді? Йому б в приватний будинок і ніхто його мальчиков трогати не буде.
Автор, неприємна ситуація, я б так само б і погладила б їх, а потім від таких слів розплакалась. Хай це буде єдина неприємна ситуація у вас.
Поліцейський патруль
• 17 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Нащо мені ваші діти?
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2024
Ответ дляЛо Шарик
Хозяин мудак, но вам не стоило трогать чужий животных.
животные сами приперлись к автору общаться.
Поліцейський патруль
• 17 февраля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Дякую
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
От якби я була в тій ситуації, то побила б хазяїна)) а не лізла б до собак, як автор. Винні обоє звичайно, але ж це автор хоче, щоб її тут виправдали.
Та не реву я• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Нащо мені ваші діти?
А собаки навіщо? Ви з хазяїном собак обоє рябоє.
Весотехник• 17 февраля 2024
Хазяїн - хам, але і гладити не можна. Може цей файний песик вам в обличчя вцепиться, якщо до нього нахилитися. В мене завжди питають, чи можна погладити, в мене джек-рассел довгошорстний, дуже красивий, тому дітям подобається. Я дозволяю, але знаю, що собака добра і ту дитину не вкусить
Розвідка Маші• 17 февраля 2024
Так а чого плакали? Ну накричали б на козла вонючого, що вони без повідка, ви налякались і викликаєте поліцію...тю
Жирафовое варьенье• 17 февраля 2024
Неправі обоє. Перш ніж торкатися тварин і дітей питають дозволу. Пан не мав права вам хамити і мав вибачитись, що тварини до вас підбігли
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2024
Ответ дляВесотехник
то есть вы отпускаете своего рассела подбегать и обнюхивать других людей, подпрыгивать к ним, тереться,
но при этом другие люди должны опасаться и понимат ь что он может в рожу зубами вцепиться? или что это я такое прочитала?
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
всмысле пан? там быдло.
Розвідка Маші• 17 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Давно без алко• 17 февраля 2024
Ответ дляочки_ннадо
А навіщо гладити чужу собаку? Просто цікаво? Якщо чужа сумочка сподобається, теж помацаєте?
Донька подруги• 17 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Докладальниця• 17 февраля 2024
Він хамло. Але треба питати дозволу, чи можна мацати чуже, тим паче тваринку.
Розвідка Маші• 17 февраля 2024
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Лгин• 17 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Якщо чужа сумочка сама впаде мені в руки - помацаю