Залатавая• 17 февраля 2024

Заміокулькас, багато гілок хочу

Що робите, щоб пускав багато пагонів?
Хочеться щоб був гарний і пухнастий.
Скромняшка• 17 февраля 2024
Тісний горщик. Я свої розсадила, шкодую ( Але за зиму кожен по 3-4 пагони пустив нових
Стрекоза любви• 17 февраля 2024
В тісний горщик. Можете купити декілька рослин і разом посадити. Візуально вже буде більш пишний.
Фоточки нема• 17 февраля 2024
Купила, одразу пересадила, він почав пускати нові пагони, зараз через рік ще чотири пагони випустив. Взагалі нічого йому не роблю, просто водою поливаю без добрив.
Хоча читала, що він дуже повільно наростає 🤷‍♀️
младокошкина• 17 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
У мене він був у тісному керамічному горщику і розтрощив його, пересадила
Просто красавица• 17 февраля 2024
Нужен тесный горшок. Поливать редко. Ждать, когда земля сухая уже и ещё денёк или даже два. Если пересаживать, то горшок на 2-3 см больше. Не нужно большой запас делать. Если будете покупать удобрения, то брать для суккулентов. Для фикусов не подойдёт. Читала, что некоторые в воду для полива никотиновую кислоту добавляют.
Колупалочка• 17 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ви клубні не розсажували ?
Простота більший після покупки пересадили
Фоточки нема• 17 февраля 2024
Ответ дляКолупалочка
Ви клубні не розсажували ?
Так, просто більший трохи