Секретница• 17 февраля 2024

Чи може батько супроводжувати дитину інваліда до 18 р за кордон?

Підскажіть будь ласка, є дитина інвалід до 18 р ( 16 р) F71.01. чи може батько перетнути кордон в супроводі з дитиною, або без неї? Чи потрібні якісь спеціальні документи крім підтвердження статусу і посвідчення дитини інваліда? Читаю що раз можна так поїхати в воєнному стані, чи я щось неправильно зрозуміла. Може він повернутись потім назад без дитини, якщо треба знову до нас приїхати вже без супроводу дитини? Не можу вичитати толком, в одному виданні тільки з дитиною для лікування, в іншому без можна але треба якийсь документ що дитина за кордоном і ти до неї ідеш.... Дякую якщо хтось юридично пояснить.
Доставучая• 17 февраля 2024
На сколько я помню, то может выехать, если больше некому.
Т.е если он единственный родитель.

Сапай вазони• 17 февраля 2024
Рік тому батько спокійно виїхав з дитиною з інвалідністю, хоч дитина живе з матір´ю. Дитина повернулася, а батько ні. Зараз не знаю, чи можна так.
Ну шо не так?• 17 февраля 2024
Про все розкажуть в ТЦК. Йому все одно довідку звідти треба
ТочноБудет• 17 февраля 2024
Ответ дляНу шо не так?
А что,без неё уже вообще никого не выпускают? Откуда такая информация?
Бавовнятий Пупс• 17 февраля 2024
Родители у которых есть дети с инвалидностью могут пересекать границу.
Не обязательно быть единственным родителям как писали выше
автор Секретница • 17 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
А не знаєте які документи просто підтвердження статусу, посвідчення? Чи ще якісь висновки щодо реабілітації ітд? І з тцк щось треба, не знаєте??
ПодругаМужа• 17 февраля 2024
Ответ дляСекретница
1. Свідоцтво про народження
2. Паспорти
3. Документи про інвалідність
ТочноБудет• 17 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
А родители тяжелобольных детей? Или всё равно именно папе надо быть опекуном по документам? Не подскажете?
Бавовнятий Пупс• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
Про тяжелобольных детей я не слышала.
Знаю только про инвалидность ребёнка.
Родители биологические не могут быть опекунами своим детям т.к. они по факту и так обязаны их опекать

Тролю як можу• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
И на работу не берут уже
ПодругаМужа• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
Так. Шукайте у розділі виїзд на сайті ДПСУ пункт ’’Виїзд чоловіка, який супроводжує дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання’’
ТочноБудет• 17 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Про тяжелобольных детей я не слышала.
Знаю только про инвалидность ребёнка.
Ну,в смысле что если на больного ребенка получаю пособие я, а не муж- то его выпустят в таком случае или нет?
Бавовнятий Пупс• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
А на основании чего платят пособие?
Инвалидность всё таки?
ПодругаМужа• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
Хто отримує виплати немає значення
ТочноБудет• 17 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
Правильно я поняла,что нужно именно чтоб на папу были оформлено пособие, чтобы его выпустили! Я там искала кстати,но почему то не нашла
ТочноБудет• 17 февраля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
А на основании чего платят пособие?
Инвалидность всё таки?
Нет,не инвалидность. Пособие на тяжелобольных детей,которым не установлено инвалидность
ПодругаМужа• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
Ні. Це немає значення
Крошечка-хаврошечка• 17 февраля 2024
Удалено администрацией...
ТочноБудет• 17 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
Хто отримує виплати немає значення
Недавно я тему создавала и все написали,что если не на папу выплаты оформлены,то никто его и не выпустит. У нас выплаты на ребенка оформлены на меня и наверное сейчас их вообще никак не получится на папу переоформить(

Ну шо не так?• 17 февраля 2024
Ответ дляСекретница
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-п#Text
Бегущаяпо• 17 февраля 2024
Ответ дляНу шо не так?
А що за довідка і як вона виглядає, де глянути?
Крошечка-хаврошечка• 17 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Не дадуть довідку. Мого ганяють по кругу уже рік
Тільки через суд ви можете її вибити. У них приказ не видавати
Метровий сантиметр• 17 февраля 2024
Нічого не треба.
Дитина, посвідчення по інвалідності. Документи дитини. Документи батьків.
ПодругаМужа• 17 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
Це не впливає. Просто для підтвердження інвалідності можна використовувати посвідчення про інвалідність, довідку про отримання державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, довідку лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) про індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю, медичний висновок про дитину з інвалідністю до 18 років.
Корсет_на_шурупах• 17 февраля 2024
У вас, как минимум, должно быть заключение МСЭК.
Метровий сантиметр• 17 февраля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Нет. У моего ребенка диабет. Никаких мсек никогда не было.
Бегущаяпо• 17 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Бо, виходить, її не існує. Де можна глянути хоч як вона виглядає?
Ви вже зверталися в суд, щоб її вибити?
Крошечка-хаврошечка• 17 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Ви вже зверталися в суд, щоб її вибити?
Ні, але то довідка для відстрочки до 18 років в зв´язку з інвалідністю дитини
Ну шо не так?• 17 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Беру свої слова назад.
На сайті прикордонної служби посилаються закон про виїзд.
Бджолина королева• 17 февраля 2024
Тепер потрібно мати відстрочку
Треба йти у воєнкомат з пакетом документів