Мамина корзиночка• 18 февраля 2024
Подарунок дівчинці на 5 років
Любить малювати, грати ляльками, кухня і все таке дівчаче. Бюджет невеликий. Порадьте будь ласка що цікавого можна купити
Мамина корзиночка
• 18 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Сережки?
Та ніі, бюджет до 500, а це дорого
Огірок та Помідорчик• 18 февраля 2024
Щось для малювання, набір для творчості, картину по номерам, ляльку
Трусиковед• 18 февраля 2024
дитячий набір для приготування льодяників або щось таке, подивіться beze kids, ми своїй брали, дуже сподобалось
Дело было давно• 18 февраля 2024
Мамина корзиночка
• 18 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
Альбоми з трафаретами є дуже багато різноманітних. Плюс до альбому фломастери чи олівці.
Дивилася такі, те що вони на англійській мові не заважає?
Дело было давно• 18 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ні не заважає, там тільки назва на англійській. Все інше там просто малюнки і трафарети
Кондуктор автобуса• 18 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Та ніі, бюджет до 500, а це дорого
Бижутерия
Кондуктор автобуса• 18 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Нет конечно