Срочнокпсихологу• 18 февраля 2024

Як варити горох. Що я роблю не так?!

Діти дуже люблять горох, син завжди купує в школі. Тай і я люблю, колись прабабуся варила, і чоловік любить, колись покійна бабуся робила. Вже тричі я бралася варити, замочувала наніч, під час варіння підливала холодну воду. Ніфіга він не розварюється, товкла толочівкою. В інтернеті і соду бачу дають хто при замочуванні, хто під час варки(не пробувала) , і замочувати одні радять, а інші не радять. Міліон варіантів. Купила жовтий, колотий горох.
Xвостокрутелка• 12 марта 2024
Тільки побачила вашу тему, не можу пройти повз, бо це було моєю проблемою роками) Скільки я не перепробувала всього! І горох, і спосіб, і соду, і все на світі. Колись навіть псіханула і вирішила, що буду варити до останнього - побачу, хто кого) Ну не може ж він не розваритися зрештою! А може! Всі, хто дивуються, шо таке може бути, просто не бачили, як це - 5 годин підряд варити горох, а вода прозора і окремо ті бубки гороху, як і 5 годин тому, сирі тверді в тій воді теліпаються. Зрештою не витримала, викинула, той горох так загримів об відро, як камінці. Коротше, в чому справа була - у воді, а не в горосі! Поставила я варити звичайний дешевий горох з атб, але в покупній воді. Не замочувала навіть, просто промила, залила покупною водою трохи, закипіло, вилила її повністю, залила новою холодною теж обов´язково покупною, на кінчику чл соди і варю. Нарешті я добилася того смаку, не треба не то шо блендер, а навіть товкачка, горох розкипається в пісок - це те, шо я хотіла. Просто зваріть на покупній воді і все (я купую з автомата)

автор Срочнокпсихологу • 12 марта 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Вт знаєте, вище хтось про це писав в цій темі. Спробувала, на купленій воді. І о, чудо!!!